Wczytywanie
Teraz jest 16 paź 2021, 19:29

Napisz wątekOdpowiedz Strona 60 z 1414   [ Posty: 14131 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 1414  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Przeklęta Wyspa- Komentarze
PostNapisane: 13 gru 2012, 19:37 
Status Widmo

Gra w: Seria Assassins Creed,
Vi :) Jestem mistrzem w czytaniu charakterów postaci ;)

Dzisiaj niestety nie mam zbyt wiele czasu, ale postaram się popchnąć akcje do przodu ;)

tak sobie pomyślałem. Sesja trwa już kilka dni i mieliście szanse zapoznać się z moim stylem jej prowadzenia. Chciałbym usłyszeć wasze ewentualne uwagi. Co poprawić? Co wam sie podoba bardziej a co was irytuje? Bardzo by mi to pomogło ;)

Sesje RPG - Początkujący Gawędziarz

Kanał na YouTube, Gry, Dragon Ball i Ciekawostki

PostNapisane: 13 gru 2012, 19:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

Mi się podoba Twój styl prowadzenia. Na razie wszystko mi się podoba poza tym, że wpadłem do kanałów wypełnionych fekaliami :P

Na razie najbardziej podoba mi się fabuła. Mógłbyś też bardziej nam przybliżyć ten świat. Na początku myślałem, że Cyryl był jednym synem Aneglosa, a się okazuje, że miał więcej niż jedne dziecko i miał kilka żon, a właśnie w tym świecie panuje poligamia?

Teraz pytanie związane z sesją.

Na wyspie znajduje się jakiś odpowiednik karczmy dla żołnierzy?

Możemy opuścić kanały i udać się w bezpieczne miejsce czy na razie mamy tam pozostać?

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 13 gru 2012, 19:57 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
To chyba powinni się wypowiedzieć starzy wyjadacze, bo ja nie mam porównania. Ogólnie mi się podoba zacne towarzystwo tutaj :) Skoro już nastała godzina szczerości, to jakbym robiła jakieś babole mówcie od razu a się poprawię.

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 13 gru 2012, 19:59 
Status Widmo

Vadi. Bardzo dobrze sobie radzisz. Ustrzegłaś się błędów w odpisach podczas walki ;) (Patrz Shar :) ) Dobra dobra złośliwy jestem. :P

Shar
Na razie jesteście ograniczeni do kolonii. Puki co nie możecie wyjść z kanałów, bo dookoła jest ciemno i nie macie pojęcia gdzie jest wyjście.

PostNapisane: 13 gru 2012, 20:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
mam jedno pytanie. Nowa tura będzie jak mniej więcej wyrównamy wszyscy czas swoich działań?

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 13 gru 2012, 20:07 
Status Widmo

Vi

Akcja toczy sie cały czas. Po prostu chwilowo wydarzenia z kopalni są nieco opóźnione, i maja miejsce mniej więcej wtedy, gdy Thyas rozpoczyna walkę z Ardeairem :)

PostNapisane: 13 gru 2012, 20:08 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
Ja mam jedno małe zastrzeżenie - czasem zostawiasz nasze postacie w sytuacjach, w których właściwie nie mają co robić. Ja osobiście wolałabym chyba żeby moja postać była przez takie wydarzenia "przepychana zdalnie" (trochę dziwnie to brzmi :P), zwłaszcza, że i tak zazwyczaj wtedy nie odpisuję. Albo możesz podawać trochę więcej szczegółów (co się znajduje w pomieszczeniach, gdzie możemy pójść itp). No i podziwiam, że ogarniasz co się dzieje, bo sesja jest odrobinkę chaotyczna, ale jak na razie nie na tyle, żeby to przeszkadzało :) W każdym razie ciekawa fabuła i świat rekompensują w pełni, więc nie musisz się tymi moimi uwagami jakoś bardzo przejmować :P

A teraz pytanie do sesji - czy jest możliwość, że Nahirę i strażnika widzi ktoś jeszcze?

PostNapisane: 13 gru 2012, 20:11 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: StarCraft II, World of Warcraft, Hearts of Iron III, Wargame.
Kurcze, to tak można prosić o godzinkę szczerości? Bo ja też bym taką chciał...Nikt mi nie mówił, że tak można. :X
W sesji sumie nie ma się do czego przyczepić, tylko czasami akcja się nierównomiernie rozkłada. Przyśpieszenie, gwałtowne zwolnienie, i znów przyśpieszenie. Wydaje mi się, że byłoby lepiej wszystko opanować gdyby granica między jednym, a drugim nie była zbyt dużą przepaścią. Choć jak na start jest w porządku, no i rala też ma rację, tylo, że ja osobiście tylko raz miałem taką sytuację.
A Ty, Vi, mnie zdenerwowałaś. Najlepsze odpisy dziewucha robi, w kąpleksy twórcze mnie wpędza, i jeszcze o wytykanie baboli prosi. Okrutnaś powiadam, okrutnaś!

Ostatnio edytowano 13 gru 2012, 20:20 przez Kocilla, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 13 gru 2012, 20:18 
Status Widmo

rala przejmuje się :) Ale takie było moje założenie. Ja myślę również bardzo chaotycznie i nie potrafiłbym stworzyć bardziej klarownej i uporządkowanej historii. W porządku, będę dodawał rozszerzone opisy otoczenia i przewijał wam nudne momenty, w których wasze postacie nie mogą wykonać ważnych akcji.

Postaram się w nawiasie dodawać wszystko, by sytuacja byłą jasna. Albo wplątac to do opisu.

Keira cię zauważy, jeśli uwolni się od strażników. Puki co wszyscy są zbyt zajęci sobą by was zauważyć.

nat
No z tymi skokami akcji to na potrzeby fabularne, Początek musiał tak wyglądać. Nie wiem jak będzie dalej, ale mozecie być pewni ,że wszyscy bedzicie mieli co robić a nie tak jak zdarzało się kilka razy, że na przykład jedna postać zbierała liście a druga prowadziła walkę miotłą :P

PostNapisane: 13 gru 2012, 20:24 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
Popieram Nata. Vi, nawet jakbyś robiła jakieś błędy (a nie sądzę, żebyś robiła), to nikt Ci nie będzie śmiał ich wytknąć :P

plx
Rozumiem, ja się staram być uporządkowana (bo żebym była zawsze to nie mogę powiedzieć niestety :/), ale akceptuję odmienność innych :p A nudne fragmenty możesz przewijać tylko mojej postaci, bo nie wiem czy reszta też się tak zapatruje. Poza tym przypuszczam, że jak już się połączymy w drużynę to takich sytuacji będzie znacznie mniej.

Dzięki, no to ryzykuję ^^

Napisz wątekOdpowiedz Strona 60 z 1414   [ Posty: 14131 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 1414  Następna strona