Strona główna forum

Warownia Starego Morza

Nazwa użytkownika: Pamiętaj mnie
Hasło:
Teraz jest 17 gru 2018, 01:33

Napisz wątekOdpowiedz Strona 130 z 130   [ Posty: 1298 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 126, 127, 128, 129, 130
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jaki powinnien być Wiedźmin 3?
PostNapisane: 26 sie 2014, 21:36 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, Wiedźmin, KOTOR
Wiedźmin w moich oczach celuje w grę nie roku, a dekady :)

PostNapisane: 26 sie 2014, 21:47 
Free Company of Alinor

Gra w: śmierć
Żeby stać się grą dekady, Wiedźmin musiał by być absolutnym przełomem. A na razie wygląda na czystego Overhype'a. Muzyka jest fajna.... no i to tyle. Jak na razie moją osobistą grą dekady jest Dishonored, bo ta gra ma w sobie coś, czym przebija wszystkie inne.

PostNapisane: 16 wrz 2014, 21:27 
Casual
Casual

Padło tu już wiele ciekawych pomysłów, więc ograniczę sie do kilku banałów

- fajnie by było, gdyby teraz miecz, za którym uganiało się od początku gry(Caerme) i zbroja(której wyrobienie kosztowało tyle, co wywołanie 4 burz w I wiedźminie-marne 2000 orenów ;) ) nie były do wywalenia na samym początku gry(wiadomo, na przejście całej gry na ekwipunku z wcześniejszej nie ma co liczyć, ale w prologu W2 przegięli w 2 stronę)

-system walki wygląda na trochę lepszy niż w dwójce, ale chciałbym więcej sensownego fechtunku, piruetów, półpiruetów, lub takich sztuczek jaką wykręcił przy wstawaniu jeden z wiedźminów ze szkoły węża, gdy Geralt wyrzucił go z namiotu Henselta. Sytuacja w której wiekszość walk zamyka schemat lpm-lpm-przewrót- lpm(jeżeli przeciwnik jest trudniejszy lub jest ich więcej jeszcze dochodzą znaki i czasem petardy) jest dość dziwny i zwłaszcza na początku wnerwiający.

-w książkach wiedźmin zmieniał zbroje i miecze tylko wtedy, gdy musiał, więc nie chciałbym zbyt wielu Tancerek/Deithwenów(bardzo dobrych mieczy), które było banalnie znaleźć(lepsza sprawa z tym mieczem elfa z innego świata). Chciałbym więc większych możliwości ulepszania broni niż tylko runy. Wygląda na to, że w podobny sposób ulepszane będą zbroje. I ciemny pancerz bardziej pasuje niż garniturowa zbroja vranów.

-powrót żoninych łez, upojenia alkoholowego i więcej zadań jak z Odrinem/impreza u Shani lub wieczorem kawalerskim ;)

-jak najwięcej nawiązań do cyklu(bo to im wychodzi całkiem ok- np. mogliby rozwinąć wątek śmierci Estarada np. by znowu szelmowsko nie pomógł Połnocy/bo za dużo wiedział(o Ciri)). I by nie poszli drogą na skróty- byle Amerykańce kupili. Więcej klimatu z 1( typowe potwory mają być, i dobrze)

-wiadomo co się dzieje z Kaedwen w wypadku śmierci Henselta(nawet jeśli-nie zostało to sprecyzowane- Ves nosi jego dziecko)? Kraj nierządem stoi-jak Temeria po śmierci Foltesta?

PostNapisane: 05 lut 2015, 09:52 
Casual
Casual

Mnie zastanawia jedno Cahir był spokrewniony z czarodziejką assire var anahid nie dałaby go rady uleczyć .W zwiastunie Wiedźmin 3 miecz przeznaczenia jest człowiek w masce przypuszczam że to regis .

PostNapisane: 24 lut 2015, 11:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Skyrim, Wiedżmin 2, Rome II
Cahir nie żyje. Czarodziejki może i potrafią uleczać, ale wskrzeszać już nie. No chyba, że nekromantki, ale po zastosowaniu nekromancji, to raczej nie byłby już prawdziwy Cahir. Bardzo lubiłam Regisa, ale obawiam się, że nie byłby on w stanie odtworzyć swojego ciała w tak krótkim czasie (ostatnim razem zmartwychwstanie zajęło mu 50 lat), dlatego nie jestem pewna, czy ucieszyłabym się na jego widok w grze. Zależy mi przede wszystkim na tym by fabuła była wiarygodna.

PostNapisane: 04 wrz 2015, 11:18 
Casual
Casual

W3 powinien posiadać bardziej rozwiniętą fabułę i większą konfiguracje postaci.

usunąłem komercyjny link w podpisie, proszę nie dodawać tego typu stopek nocny

PostNapisane: 18 paź 2015, 16:27 
Casual
Casual

Jak by rozbudowali Wyzime jak w W1 nowe misje lokacje <3

PostNapisane: 01 lis 2015, 12:37 
Casual
Casual

Moim zdaniem jest to gra roku :) jednak przydało by się więcej questów pobocznych i odrobinę większa mapa :P

Napisz wątekOdpowiedz Strona 130 z 130   [ Posty: 1298 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 126, 127, 128, 129, 130