Teraz jest 14 maja 2021, 13:45

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 19 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jak grać na multiplayerze? Jakieś porady?
PostNapisane: 01 mar 2013, 15:13 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Jak w temacie. Beznadziejnie mi idzie. Jeszcze wkurza mnie, bo jak gra ta muzyka, że jakiś koleś na mnie poluje, to zatrzymuję się w miarę osłoniętym miejscu i czekam na gościa, a ten mnie spokojnie zabija. Nie wiem co jest grane, przecież mam ten pakiet również, ale jakoś nie widzę żeby coś to w graniu pomagało. Szczególnie z karabinu maszynowego nie mogę nikogo zastrzelić, źle się z niego strzela :/ choć z innych broni nie lepiej. Z łuku też ciężko kogoś w ruchu trafić. Są jakieś łatwiejsze tryby? Klasyczny? Bez tych skafandrów? Dacie jakieś porady?

Tytuł: Re: Jak grać na multiplayerze? Jakieś porady?
PostNapisane: 01 mar 2013, 15:30 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Hmm... Od czego by tu zacząć... Zmień przede wszystkim broń. Karabin maszynowy ma straszny odrzut, lepiej wziąć w ręce coś lżejszego np. Feline (Kosur), FY 71, SCAR. Na początku ciężko ci się będzie strzelać ale jak odblokujesz dodatki do nich i je zamontujesz broń stanie bardziej stabilna i celna. Gra jest bardzo szybka więc kampienie ma żadnego sensu. Musisz opanowac wszystkie przydatne przyciski w stopniu perfekcyjnym i bardzo dużo się ruszać żeby inni mieli problem cię dorwać. To tak w skrócie :)

[url="http://crysis3s.com/stats_pc/karolcry"]Obrazek[/url]

PostNapisane: 01 mar 2013, 15:56 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: M&B Warband, Crysis 3, Bioshock Infinite
1. Ja ci radzę zapoznać się z mapami, gdyż to nie jest (jednak) CoD, w którym mapy są płaskie, w C3 one są powiedzmy poziomowe, bardziej skomplikowane.
2. Pokombinuj z broniami, na początek polecam: feline.
3. Pooglądaj filmy z YT jak inni grają w crysisa.
4. Pamiętaj, że możesz trafić też na koksów. (ja wczoraj na deathmatchu zająłem 1st miejsce, mając 45/8.
5. Potrenuj podążanie celownikiem z wrogiem.
6. Poproś kogoś, żeby z tobą zagrał. (on będzie biegał i zabijał, a ty będziesz za nim biegać i patrzeć "Jak on to robi".
7. Bywają lepsze i gorsze chwile. W becie trafiły mi się takie staty: 22/0 , a w następnej grze miałem 0/4 :S
Nic więcej mi do głowy nie przychodzi. A i jeszcze jedno, nawet nie myśl o haxach, uwierz mi, że pożałujesz. (mój znajomy wie, co mówię)
Tak jak "czarlo" napisał, bronie bez dodatków są o wiele gorsze...

PostNapisane: 01 mar 2013, 21:45 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Crysis 2
Bardzo pomocne są ślizgi. Może to zdezorientować przeciwnika.

PostNapisane: 02 mar 2013, 18:03 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Crysis 1-2-3
Tez mam ten łuk i on nie zdaje egzaminu w niektórych trybach i mapkach.
Trzeba sie nim długo uczyć zeby mieć go w perfekcji.

PostNapisane: 02 mar 2013, 20:28 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Nie wiem też czy czasem pingu nie mam złego. Wieczorem minimalny ping w niektórych serwerach to 198, mniejszego nie ma. Właśnie coś mi się tak wydawało, że szybko się wszystko dzieje. Chyba warto uderzenie kolbą pod klawisz E zmienić, bo nieraz by się przydało szybsze wciśnięcie a akurat wtedy zgona zaliczam, trochę nie jestem przyzwyczajony do wciskania V. Apropo wślizgów to kurde za bardzo do góry wtedy celownik jest i za nic sobie trafić nie mogę. A co to za pakiet, że goście mnie wykrywają i nawet wiedzą w 100% gdzie jestem? Wtedy ten dźwięk jest taki nadciągający, że ktoś mnie śledzi. Ale ja przecież też mam Hunter Edition, a jakoś nie zdarzyło mi się tak kogoś zabić jak mnie zabijają. FY71 w miarę, w miarę, bo właśnie grałem z tym wczoraj, ale celownika jeszcze za dobrego nie mam ;/

PostNapisane: 03 mar 2013, 21:45 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

@crysis1000
Pewnie mają odpowiednie moduły do kombinezonu jak w dwójce, które to umożliwiają (śledzenie).

PostNapisane: 03 mar 2013, 21:50 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Na razie przestawiłem się na zwykły tryb klasyczny, bo ze skafandrami nie mam szans co jak co rywalizować.

PostNapisane: 04 mar 2013, 09:31 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

crysis1000 napisał(a):
Nie wiem też czy czasem pingu nie mam złego. Wieczorem minimalny ping w niektórych serwerach to 198, mniejszego nie ma. Właśnie coś mi się tak wydawało, że szybko się wszystko dzieje. Chyba warto uderzenie kolbą pod klawisz E zmienić, bo nieraz by się przydało szybsze wciśnięcie a akurat wtedy zgona zaliczam, trochę nie jestem przyzwyczajony do wciskania V. Apropo wślizgów to kurde za bardzo do góry wtedy celownik jest i za nic sobie trafić nie mogę. A co to za pakiet, że goście mnie wykrywają i nawet wiedzą w 100% gdzie jestem? Wtedy ten dźwięk jest taki nadciągający, że ktoś mnie śledzi. Ale ja przecież też mam Hunter Edition, a jakoś nie zdarzyło mi się tak kogoś zabić jak mnie zabijają. FY71 w miarę, w miarę, bo właśnie grałem z tym wczoraj, ale celownika jeszcze za dobrego nie mam ;/

Ping ma bardzo duże znaczenie bo przez to też szybciej giniesz. Postaraj się go obniżyć do ok. 100 i wtedy będzie lepiej. Uderzenie kolbą to podstawa, jeśli tego nie opanujesz to w sytuacji bliskiego kontaktu za każdym razem nie będziesz miał szans. Ślizg to bardzo dobra rzecz, bo jeśli biegniesz i ktoś do ciebie nagle wyskoczy możesz go zmylić właśnie ślizgiem. Jest w tym fajna opcja bo na ślizgu możesz swobodnie strzelać i celować a dodatkowo jak nie uda ci się zabić przeciwnika strzelając z karabinu to po dojechaniu do niego możesz go dobić kopnięciem (wciskając przycisk służący do uderzenia kolbą). Podobnie jak w Crysis 2 mamy tu możliwość podczepiania różnych perków (modułów), które mają różne funkcje. Zostały one trochę przeprojektowane, niektóre zmienione ale generalnie zasada pozostała ta sama. Dodatkowo w przeciwieństwie do Cry 2, gdzie mieliśmy podział perków na trzy kategorie, czyli power, stealt i armor, w crysis 3 możemy dobierać perki dowolnie (możemy np. założyć sobie 3 moduły z kategorii power). Sytuacja o której mówisz, miałeś pewnie założony alarm zbliżeniowy, wydaje on coraz silniejsze dźwięki im bliżej ciebie znajduje się przeciwnik. Twój rywal miał założony moduł, który umożliwia wykrywanie przeciwników na radarze lub po prostu team przeciwny uruchomił wzmocnienie radaru (premia wsparcia, którą można uruchomić po zabiciu trzech rywali pod rząd i zebraniu ich nieśmiertelników), wtedy wszyscy są widoczni na radarze. Premii wsparcia oczywiście jest więcej ale nie będę ci tego opisywał, o tym możesz sobie poczytać w google (i radzę to zrobić). O broni już ci pisałem, jeśli nie masz odblokowanych dodatków do nich to załóż sobie tymczasowo moduł ulepszenie celności, będzie ci się trochę lepiej grało. A tak na marginesie.... najlepszą bronią jest SCAR.
Aha... i jeszcze jedna uwaga. Jeśli ktoś grał w Cry 2 to zauważy różnicę. W trzeciej części duży nacisk trzeba położyć na strzelanie z biodra. W Crysis 2 w większości sytuacji przykładało się celownik do oka i ubijało gościa z każdej odległości. W najnowszej odsłonie w bliskim kontakcie trzeba strzelać z biodra bo inaczej się ginie, to powrót do Crysis Wars. Ja oczywiście bardziej preferowałem system strzelania z dwójki no ale jakoś się już przyzwyczaiłem :)
Powodzenia

MaliniakPL napisał(a):
1. Ja ci radzę zapoznać się z mapami, gdyż to nie jest (jednak) CoD, w którym mapy są płaskie, w C3 one są powiedzmy poziomowe, bardziej skomplikowane.
2. Pokombinuj z broniami, na początek polecam: feline.
3. Pooglądaj filmy z YT jak inni grają w crysisa.
4. Pamiętaj, że możesz trafić też na koksów. (ja wczoraj na deathmatchu zająłem 1st miejsce, mając 45/8.
...

A gdzie ty nazbierałeś tyle kill'i, skoro w chwili obecnej na deathmatch'u limit wynosi 25?? :)

Sorry Polak za bajzel ale coś mi się za szybko wcisnęło, więc są dwa posty. Jeśli można.. proszę o scalenie tych postów :)

Zrobione. :)
//Polak

[url="http://crysis3s.com/stats_pc/karolcry"]Obrazek[/url]

PostNapisane: 04 mar 2013, 15:21 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: M&B Warband, Crysis 3, Bioshock Infinite
Tryb był ustawiony na custom. :)
Max ilość zabójstw byłą ustawiona na 45.
Skoro już o statach mowa w becie najlepsze k/d w rundzie to 34 kille na 4 śmierci. <3
Jak chcecie się pobawić to bierze się heavy weapon pro, armor transfer, maneuverability i odrywamy sobie jakiś pręt. Taką rzeź można zrobić, że szok. :D Z patykiem nabiłem staty 22/0. Pewnie nie uwierzycie, ale ja wiem swoje. Szkoda, że screenów nie zrobiłem. :S

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 19 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona