Wczytywanie
Teraz jest 28 maja 2020, 16:36


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Opowiadanie ze świata "Ostatnia granica"
PostNapisane: 28 lut 2013, 18:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

Dołączył(a): 15 gru 2011, 15:27
Posty: 21764
Patrycja siedziała w fotelu u lekarza i spojrzała na Maksa
- Jesteś pewien. Mam wątpliwości.
Maks uśmiechnął się
- Nie przejmuj się to przecież nic nie boli.
Po chwili wszedł lekarz
- Dzień dobry jakiego języka chciałabyś się nauczyć?
Dziewczyna rozejrzała się po gabinecie
- Francuskiego
- Francuskiego. Dobrze. Poczekaj chwilę - lekarz wstał i poszedł do wyższej półki następnie sięgnął po transneuron z językiem francuskim i książkę w tym języku. Następnie podał książkę dziewczynie. Przeczytaj. Dziewczyna przeczytała parę zdań oczywiście źle. Kiedy lekarz upewnił się, że dziewczyna nie zna francuskiego przystąpił do zabiegu. Wyjął transneuron i umieścił go w prawej dłoni.
- Spójrz oboma oczami na dziurkę. Zabieg potrwa 5 minut.
Dziewczyna posłusznie spojrzała i po chwili zobaczyła niebieskie światło, które przenikało do jej mózgu. Po 5 minutach zabieg się skończył, a lekarz podał dziewczynie ponownie książkę do przeczytania tym razem przeczytała bezbłędnie, a co więcej rozumiała to co przeczytała.
- To wszystko. Nauczyłaś się już francuskiego?
- Tak doktorze. Dziękuje.
Maks i Patrycja opuścili gabinet lekarza.
- Widzisz mówiłem ci, że to nic takiego. Teraz możemy pojechać na wycieczka do Paryża.
- Mimo wszystko to stresujący zabieg.
- Nie przesadzaj. Są inne bardziej stresujące zabiegi np. sąsiada mojego ojca bardzo stresowało czekanie na wyniki ojcostwa. Chociaż też nie widzę powodu by się tym stresować. Testy na ojcostwo i na to czy matka jest naprawdę matką dziecka są w Cesarstwie od dawna obowiązkowe i przeprowadza się je zawsze tydzień po odbiorze dziecka ze szpitala. Zatem nie wiedzę powodu by się martwić
- Może bał się fałszerstwa.
- Nie sądzę. W razie jakichkolwiek wątpliwości można zrobić drugie badania w innym laboratorium.
W tym momencie dziewczyna dała znak chłopakowi wskazując na człowieka z drugiej strony ulicy.
- Nawrócicie się nie odrzucajcie nauki proroków. Pamiętajcie o Mojżeszu i innych.
Chłopak pokiwał głową z dezaprobatą i w tym samym momencie w którym to zrobił przyjechała policja i zapakowała go do auta. Po czym odjechała.
- Maks nic nie poradzisz. Niektórzy głupotę mają we kwi.
- No niestety.

***


Maks stał na lotnisku i czekał na Patrycje. Ta po chwili podeszła do niego
- Lubię latać tymi latającymi dyskami.
- Ja również. Słyszałaś, że wampira skazali na śmierć osobowości.
- Uważam, że lepiej by było gdyby dostał prawdziwą karę śmierci, ale dobre i to. A kto tam protestuje za oknem?
- Idioci, którym nie podoba się to co robimy w Afryce. Nie dociera do nich, że bez nas w Afryce panował by głód tak jak wcześniej. Ponowna dekolonizacja Afryki sprawiła, że teraz panuje tam ład i porządek i nie ma wojen. A ci idioci chcieliby by było tak jak dawniej. Nasze Afrykańskie kolenie prosperują lepiej niż wtedy kiedy były samodzielnymi państwami.
- Przyłożyłabym tym ludziom jeśli bym mogła. Cesarstwo czasem jest zbyt liberalne tolerując takich jak oni.

_________________
KP - PTP

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Opowiadanie ze świata "Ostatnia granica"
PostNapisane: 09 mar 2013, 00:16 
Nałogowiec
Nałogowiec

Dołączył(a): 15 gru 2011, 15:27
Posty: 21764
Do Patrycji i Maksa podszedł mężczyzna wyglądający na 36 lat, który wcześniej im się już przyglądał. Odezwał się po francusku.
- Nosicie mundury gwardii Cesarskiej. Chciałbym przeprowadzić z Wami wywiad. Zgadzacie się?
Na pytanie odpowiedział Maks
- Zagraniczne media nas szkalują.
To mało powiedziane łzą jak bure suki pomyślała Patrycja, ale na razie postanowiła się nie odzywać.
- Jestem dziennikarzem z północnej republiki francuskiej. Nie przekręcę waszych słów.
- Niektórzy dziennikarze stamtąd nas nie szkalują. W takim razie zgoda, ale jeśli przekręcisz nasze słowa pożałujesz tego.
Dziennikarz przeszedł od razu do zadawania pytań.
- Dlaczego zdecydowaliście cię się wstąpić do wojska?
Tym razem odpowiedzi zdecydowała się udzielić Patrycja.
- Wojsko zapewnia nam po odbyciu 2 letniej służby opłaca nam studia w kraju lub zagranicą na dwóch dowolnych kierunkach. Przy czym drugi kierunek możemy rozpocząć dopiero kiedy będziemy na następnym roku na tym pierwszym lub po skończeniu studiów kierunku pierwszego.
- Obywateli cesarstwa nie stać na studia bez pomocy wojska?
- Wielu stać, ale nie wszystkich, a z pomocą wojska jest łatwiej. Wojsko zapewnia nam również opłacenie bieżących rachunków przez okres studiów.
- Macie całkiem rozbudowany social. Nie czujecie się źle z tym, że ten social zawdzięczacie koloniom. Można powiedzieć, że jest wam lepiej ich kosztem?
Na to pytanie zdecydował się odpowiedzieć Maks.
- Nie czujemy się źle, bo nasze kolonie oprócz tego, że przynoszą zyski nam są samowystarczalne. Dzięki między innymi nam nie ma już głodu w Afryce. Choć niektórzy z zagranicznych dziennikarzy twierdzą, że głodu w Afryce nigdy nie było i że książki historii jak i stare filmy przedstawiające głód w Afryce są propagandą Cesarstwa. Osoby rozprzestrzeniające te błędy to hipokryci, ale są ludzi, którzy z jakiś powodów niestety dają radę tym bredniom.
- A co powiecie o systemie Aparheidu, który panuje w waszych koloniach czy nie jest on rasistowski?
- Ten system zapewnia bezpieczeństwo naszym kolonistom jak i miejscowej ludności. Z przeszłości wiemy do czego doprowadziła polityka mulitkulti. Zawsze tam gdzie mieszały się rasy i religie lała się krew wszystkich ras przy czym najwięcej rasy białej, a ludzie rasy czarnej jak i muzułmanie górowali w statystykach kryminalnych najcięższych przestępstw. W ostateczności doprowadziło to do wojen domowych i rozpadu wielu krajów na dwie części.
- W waszych koloniach panuje pewne prawdo rodzinne, które przez większość cywilizowanego świata uznawane jest za łamiące prawa człowieka. Zgadzacie się z tym?
Teraz na pytanie odpowiedzi zdecydowała się udzielić Patrycja
- Afrykańczycy mieli przeważnie od 7 do 11 dzieci, a czasem nawet i więcej. Przez to w Afryce panował głód. Jeśli nie wprowadzilibyśmy obowiązującego prawa to liczba tych dzieci byłaby taka sama jak wcześniej, a to by sprawiło, że kolonia przestałaby nam przynosić zyski oraz przestałaby być samowystarczalna, a to by doprowadziło do tego, że do kolonii powrócił by głód. Obecnie Afrykańczycy w naszych koloniach mogą tylko dwoje dzieci, ale jeśli chce może się starać o gubernatora na pozwolenie o trzecie dziecko. Natomiast jeśli się o to nie stara to para musi się poddać pewnym zabiegom.
- Jakim zabiegom
- Kobietom zakłada się spirale, a mężczyźni przechodzą zabieg wazektomii
- I nie uważacie, że stosując takie prawo łamiecie prawa człowieka.
- Nie uważamy. W Afryce przez stulecia panował głód, a potomkowie ludności czarnej powierzali wzorzec tego co robili ich przodkowie mając wiele dzieci, których nie byli w stanie utrzymać co doprowadzało do głodu w Afryce. Teraz dzięki nam czarna ludność już nie głoduje i jest bezpieczna w naszych koloniach. Zupełnie odwrotnie niż było przed naszym przybyciem.
- Ale może Afrykańczycy byliby szczęśliwi gdyby mogli sami sobą zarządzać?
- Niektórzy z pewnością, ale po kilku latach powrócił by głód i nie byliby już szczęśliwi.
- Nie uważacie, że takie metody jak zmuszanie do zabiegu wazektomi i założenia spirala za barbarzyńskie?
- Nie uważamy przy obecnej technice taki zabieg można odwrócić.
- To jest kosztowne.
- To dobrze. Dzięki temu Afrykańczycy przykładają większą odpowiedzialność do założenia rodziny.
- Skoro uważacie, że w koloniach jest tak dobrze to możecie wybierzcie się ze mną by je odwiedzić.
- Lecimy właśnie do Paryża.
- Ja też, ale wcześniej lecę odwiedzić jedną z waszych kolonii, następnie RPA, a potem wracam do Paryża. Może przebukujecie bilety, a ja załatwię wam zniżkę, a dalszą część wywiadu przeprowadzimy już w waszej kolonii, następnie w w RPA, a na koniec w Paryżu.
- Zgoda - odpowiedzieli jednocześnie młodzi ludzie.
Po załatwieniu wszystkich formalności udali wsiedli do latającego dysku, który przetransportował ich do jednej z kolonii Cesarstwa.

_________________
KP - PTP

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Opowiadanie ze świata "Ostatnia granica"
PostNapisane: 12 mar 2013, 16:37 
Nałogowiec
Nałogowiec

Dołączył(a): 15 gru 2011, 15:27
Posty: 21764
Jean, Pati i Maks wylądowali w Liściu kolonii Cesarstwa wcześniej zwanej Zimbabwe, a jeszcze wcześniej Rodezja. Cała trójka znalazła się w dzielnicy przeznaczonej dla białych. Jean zauważył jednego czarnego idącego naprzeciwko z zielonym identyfikatorem na szyi Słyszał o nich, ale pierwszy raz widział na własne oczy. Po krótkiej rozmowie umówił się dwójką żołnierzy za godzinę 16 na spotkanie w popularnym barze "Nikita" w białej dzielnicy. Sam zamierzał spotkać się czarnymi mieszkańcami kolonii i wypytać ich o to jak się żyje. Udał się do miejscowego urzędu po identyfikator. Zajęło mu to godzinę. Pracownicy nie ufali zagranicznym dziennikarzom. Zauważył to, bo inni bez problemu takie identyfikatory mogli zdobyć nawet zagraniczni turyści. Jego kontakt w państwie nagrał mu spotkanie z Malumą przywódcą czegoś co można by nazwać ruchem oporu przeciwko kolonistom. Jean wsiadł do taksówki, która dowiozła go do czarnej dzielnicy. Następnie przesiadł się do następnej gdzie za kierownicą siedział już czarny kierowca. Rozpoznał z wyglądu, że to Maluma. Widocznie jego ludzie musieli obserwować port lotniczy.
- Maluma?
- Tak.
- Jesteś przywódcom ruchu oporu jeśli można by tak nazwać?
- Tak jestem, ale to nie jest to wdzięczne zajęcie. Cesarstwo przez lata wywierało wpływ na naszą ludność i teraz wielu nie chcę się angażować w to by wyrzucić kolonistów z naszej Ziemi.
- Skoro tak to być może dobrze się im żyje po co to zmieniać?
- Właśnie w ten sposób myśli wielu z naszych ludzi. To nasza ziemia tu się urodziliśmy, a nie mamy prawa chodzić po całej naszej ziemi tylko po wyznaczonym nam terenie przez cesarstwo. Jego obywatele nie mają wyznaczonych dzielnic w cesarstwie po których mają nie chodzić to niesprawiedliwe. We własnym kraju powinniśmy móc chodzić gdzie się nam podoba.
- Koloniści też nie mogą chodzić po całej kolonii.
- Ale to nie ich ziemia nie ich kraj nikt ich tu nie zapraszał. Nie chcemy ich tu. Chcemy by się wynieśli.
Jean podróżując taksówką i rozmawiając przypatrywał się otoczeniu. Zauważył, że w parku widnieje tabliczka tylko dla czarnych. Tak samą widział w białej dzielnicy z tym, że tamta informowała, że park tylko dla białych.[/b]
- Wielu podziela twoje poglądy?
- Myślę, że wielu tylko nie chcą się to tego przyznać. Obecnie mam około 1000 zwolenników w całym kraju.
Jean nie miał zbyt dużo czasu dlatego zadał jeszcze parę pytań i skończył wywiad. Następnie wrócił na spotkanie z dwójką z Cesarstwa. Kiedy wszedł do baru zauważył, że słuchają radia.
- Aneta żona naszej najlepszej tenisistki Ilony Róży nie została wpuszczona do Moskwy ze względów formalnych. Oczywiście Imperium mogło przymknąć oko i wszystko załatwić bez problemy, ale postanowiło wykazać się homofobią i brakiem tolerancji uniemożliwiając pani Anecie dopingowanie Ilony. Dalsze informacje jutro ślub bierze dwójka naszych znanych aktorów Marek i Remigiusz. Redakcja składa najszersze gratulacje.
Patrycja wyłączyła radio.
- A to bezczelność ze strony Imperium. Nie akceptują związków homoseksualnych ich sprawa i mają do tego prawo na swoim terenie, ale by przez to uniemożliwiać dopingowanie dziewczyny z którą jest w małżeńskim związku jest zwykłą bezczelnością.
Jean zbliżał się do dwójki i usiadł.
- Chciałbym kontynuować z wami wywiad o polityce Cesarstwa. Jeśli się zgadzacie to mam pierwsze pytanie co sądzicie o tym, że w Cesarstwie i jego koloniach jest legalna prostytucja?
Oboje kiwnęli głową na to, że się zgadzają, a odezwała się Patrycja.
- Prostytucja istniała i istnieć będzie. Dzięki temu, że jest legalna Cesarstwo pobiera z tego podatki i zapewnia bezpieczeństwo osobą pracującym w tym zawodzie.
- To może narkotyki też powinny być legalne?
- Cesarstwo się nad tym zastanawiało, ale ostatecznie uznało, że lepiej dla niego będzie jeśli narkotyki będą zakazane.
- W Cesarstwie seks z 12 dziećmi jest dozwolony czy to nie jest chore?
- To niezupełnie tak. Po prostu nie ma kary za seks z 12 jeśli odbył się on za obopólną zgodą. Natomiast gwałty karane są z całą surowością tak jak i pedofilia. Nie widzę w tym nic chorego ja jak miałem 12 lat to się nie puszczałem ze starszymi facetami. Trzeba podnosić konsekwencje swoich czynów, a wieku 12 potrafimy już podjąć świadome decyzje. Wcześniej oczywiście też, ale to reguluje prawo.
- W koloniach obowiązuje Aparheid, ale w samym Cesarstwie już nie. Dlaczego?
- Ponieważ mamy ostre prawo emigracyjne dlatego taki system w Cesarstwie nie jest nam potrzebny. Obecnie potomków naszych rodaków, którzy przymusowo musieli opuścić nasz kraj udało się nam z powrotem sprowadzić do Cesarstwa lub jego kolonii. Dlatego możemy sobie pozwolić na taki system,
- Co sądzisz o akcji Wisła 2.
- Była ona potrzebna na Ukrainie by nie dopuścić do tego co stało się podczas 2 wojny światowej. Poza tym i tak była wyjątkowo łagodna wielu zapłacono by opuścili nasz kraj Ukraińcy dokonali wtedy na naszych rodakach wielu zbrodni. Na Litwie zresztą też Cesarstwo przeprowadziło podobną akcje. Z resztą nie oni jedni, a Polska zawsze zachowywała się w większości fair w stosunku do obywateli krajów, którzy nas skrzywdzili. Jedni powiedzą, że to byli inni obywatele, a zachowanie się fair w stosunku do osób, które cię skrzywdziło jest chore. Polska zachowywała się jak chory człowiek. Zmieniło się to jednak gdy Polska stała się Cesarstwem. Dopiero kiedy dokonano zamachu i cofnięto absurdalną decyzje poprzednich władz o przyjęciu niemieckich imigrantów dokonał się przełom. To był punkt zwrotny w historii Polski, który później doprowadził do stworzenia Cesarstwa, które istnieje obecnie.
- [b]Nie szkoda wam polityków którzy wtedy zginęli?

- Jakby byli mądrzejsi to by przeżyli. Poza tym jeśli oni by wygrali skończylibyśmy jak wiele innych państw. Nasz kraj w najlepszym razie by się rozpadł lub został islamską republiką. Nie żałuje ich sami sobie zasłużyli na swój los. Mam jednak świadomość tego, że gdyby nie błędy polityków innych państw Cesarstwo nigdy by nie powstało tak samo Polska nigdy nie odzyskałaby niepodległości gdyby nie wybuchła 1 wojna światowa. Na szczęście kiedy było wiadomo jak skończy większość krajów zachodnich pozbyła się broni atomowej. To byłby prawdziwie nieszczęście gdyby wpadła w ręce islamistów. Całe szczęście, że to my ją ostatecznie zdobyliśmy od upadających krajów zachodu
- Dlaczego Cesarstwo sięgnęło po Lwów i Wilno?
- Dla prestiżu i by zdobyć dostęp do morza czarnego.
- Wrócimy na chwilę do waszych kolonii. Przyjrzałem się z niektórym z praw i premiują one lekko kolonistów. Przykładowo biali mogą mieć dwoje dzieci od dotarcia tu, ale jeśli wcześniej mieli dzieci to nie są one wliczane?
- Niektóre z praw premią nas, a inne kolonistów tak by się wyrównało. Zapewniam jednak, że Cesarstwo jest państwem prawa. Jeśli biały człowiek nazwałby czarnego czarnuchem to po udowodnieniu mu tego otrzymał by karę chłosty. Tak samo jak czarny nazwał by białego białasem i to by mu udowodnili też wtedy otrzymał by karę chłosty. Nasze sądy działają szybko. Także nie trzeba by długo czekać na wymierzenie sprawiedliwości.
- Jednak musicie przyznać, że wykorzystujecie w pewnym stopniu kolonistów?
- Nie. My żyjemy w symbiozie. Nasza kolenia, która obecnie nosi nazwę Perła jest jedną z naszych najbogatszych kolonii, a w przeszłości było to jedno najbiedniejszych państw świata. Jesteśmy tu potrzebni. Oczywiście czerpiemy zyski z kolonii, bo po to ją założyliśmy, ale Cesarstwo zawsze potrafiło połączyć dobre serce dla ludności miejscowej z własnym interesem. Niewielu to potrafi, ale my tak. Jesteśmy państwem prawa.
- Stosujecie tortury?
- Nie my jedni, ale w naszym prawie jest oficjalnie powiedziane, a w korporacji, która sąsiaduje z naszymi koloniami oficjalnie nie stosuje się tortur, ale w praktyce tak. Dodatkowo mu stosujemy tortury tylko jeśli chodzi o kwestie bezpieczeństwa narodowego i jeśli torturom zostałby poddany człowiek, który był niewinny otrzymał by odszkodowanie.
- A jeśli ktoś chciałby w ten sposób oszukać Cesarstwo?
- To jest niemożliwe dzięki urządzeniu, które potwierdza kto mówi prawdę, a w ostateczności telekineta R12 się tym zajmie. Wtedy taki człowiek, który spróbował by w ten sposób oszukać Cesarstwo otrzymał by dożywocie lub wyszedł z więzienia pod koniec życia?
- Cesarstwo przeprowadza testy medyczne na więźniach nie uważacie tego za nieetyczne?
- Poziom tych testów zależy od przestępstwa, które popełnili i jasno mówi się o tym w prawie, że więźniowie za swoje zbrodnie muszą wziąć udział w eksperymentach medycznych im cięższe przestępstwo tym bardziej ryzykowny test. Więzienie jest karą za to co zrobili. Ma być wymierzeniem sprawiedliwości i zadośćuczynieniem dla ofiar za wyrządzone krzywdy. Z resztą nasz więzienia spisują się świetnie większość osób, które z nich wychodzi nigdy nie chce więcej do nich wrócić i nie wraca. Zatem to co robimy jest skutecznie, a więźniowie odzyskują dopiero pełnię praw obywatelskich kiedy zostaną zwolnieni. Nasi prawnicy długo zastanawiali się nad karami np. początkowo za gwałt miała obowiązywać kara śmierci, ale z badań wynikło, że wtedy gwałciciele zabijali by swoje ofiary by uniknąć kary i skończyło się na 6 larach za gwałt i jest minimalny kara za to przestępstwo w naszym prawie.
- Niektórzy z kolonistów nie są zadowoleni z waszej obecności i chcą byście się wynieśli. Jakie macie zdanie na ten temat?
- Zawsze znajdą się jednostki, którym obecny system się nie podoba. Nic na to nie poradzimy. Jest nam jednak przykro, że tkwią w błędzie i zdają sobie sprawy jakim szczęściem jest dla nich, że my tu jesteśmy, a obecnie ziemie wchodzą w skład Cesarstwa. Niestety jednak nic na to nie poradzimy. Niestety nie każde docenia szczęście, które go spotkało.
- W Cesarstwie zachęca się do tego by ludzie mieli 2 ewentualnie 3 dzieci. Choć w samym Cesarstwie nie ma takiego prawa jak w jego koloniach to dzięki środkom ekonomicznym Cesarstwo osiąga co chce. Nie uważacie, że to zamordyzm?
- Nie, to sprawnie prowadzona polityka naszego Cesarstwa.
- Po tym co zrobił Świt. Ludzie z różnych ras nie mogą mieć zdrowych dzieci, ale czasem nawet w Cesarstwie zdarzają się takie wypadki, ale po tym zobowiązani są wziąć udział w pewnym programie. Możesz powiedzieć coś więcej na jego temat?
- Te dzieci rodzą się chore lub umierają w ciągu dwóch latach. Dlatego Cesarstwo wprowadziło specjalny program, któremu muszą poddać się ci nieodpowiedzialni ludzi, którzy mimo antykoncepcji doprowadzili do takiego stanu. Po jego przejściu zadają się już seksualnie tylko ze swoją rasą i unikają kontaktów z inną. Nie wiem na czym ten program polega bowiem to kwestia bezpieczeństwa narodowego, ale ważne, iż jest skuteczny. Uważam, że to dobry program.
- Cały świat jest zelektryzowany Michałem J. zwanym przez wasze media wampirem?
- W wieku 12 lat zabił i zgwałcił koleżankę z klasy, a następnie wypił jej krew. Jak może być inaczej zwany niż nie wampirem.
- Po 3 miesiącach zapadł wyrok skazujący go na śmierć osobowości. Wiele organizacji charytatywnych protestuje przeciwko temu wyrokowi. Podzielacie ich oburzenie?
- Nie i nawet go nie rozumiem. Oburzają się wyrokiem, a nie tym co zrobił. To słuszna kara, a w dodatku i tak zbyt łagodna powinien dostać normalną karę śmierci. W przypadku cięższych przestępstw osoby, które skończyły 12 lat odpowiadają u nas jak dorośli, a jeśli ktoś nie skończył 12 lat i popełnił cięższe przestępstwo to sąd również może zdecydować by sądzić go jak dorosłego. Przy tym kiedy ludzie osiągają pełnoletność już akta są utajnione jeśli popełnili tylko lekkie przestępstwa. To dobra rozwiązania.
- Zgadzam się z Pati.
- Nie uważacie, że to zbyt okrutna kara jak na taki wiek?
- W wieku 12 lat wiemy już co jest dobre, a co złe. W Cesarstwie nie ma miejsca na młodocianych gwałcicieli, morderców ani innych dewiantów, którzy popełniają okrutne przestępstwa.
W tym momencie kelnerka przyniosła wszystkim napoje, a sam Jean chciał też zrobić chwilową przerwę od wywiadu.

_________________
KP - PTP

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Opowiadanie ze świata "Ostatnia granica"
PostNapisane: 23 mar 2013, 20:48 
Nałogowiec
Nałogowiec

Dołączył(a): 15 gru 2011, 15:27
Posty: 21764
Kelnerka podała wszystkim napoje i dziennikarz wznowił wywiad.
- W Cesarstwie obowiązuje prawo w którym dzieci są obowiązkowe badane na to czy rodzice są aby na pewno ich rodzicami czy to nie jest poniżające?
Na pytanie zdecydowała się odpowiedzieć Pati.
- Nie, jest. Dlaczego miałoby być?
- Nie uważasz, że kobiety Cesarstwo w ten sposób traktuje jak dziwki, które puszczają się z kim popadnie i państwo nie ma zaufania też do własnych lekarzy?
Maks spojrzał na Pati, które przez chwilę wydawała się rozzłoszczona pytaniem dziennikarza.
- Nie jest wręcz przeciwnie. W 20 i 21 wieku wiele rozwodów zostało właśnie przeprowadzonych z tego powodu, że mężczyźni wychowywali nie swoje dzieci ponadto według badań co trzeci mężczyzna wychowywał nie swoje dziecko co często prowadziło do tragedii w przyszłości kiedy poznał prawdę. Kilka lat po tym jak Cesarstwo wprowadziło obecne prawo nie ma już u nas dzieci, które miałyby innych ojców biologicznych niż jest to podane w dokumentach. Ponadto dzięki temu możemy teraz zachować czystość krwi. Kiedyś nie było takich testów i przez nie ma 100%, że np. jakiś człowiek jest dzieckiem hrabiego, a nie służącego z którym puściła się hrabina. Dlatego Cesarstwo stworzyło obecne prawo byśmy wszyscy mieli pewność, że nasze dzieci naprawdę są nasze, a szpitalowi mogą się zdarzyć pomyłki, a taka pomyłka byłaby tragedią dla obu rodzin. To świetne prawo. Dziwne, że nie wszędzie zostało wprowadzone.
- Wrócimy do sytuacji w kolonii. Dlaczego apaheid uważacie za potrzebny?
- Czarna rasa różni się od naszej genetycznie wielu z przedstawiciele czarnej nie posiada kopii genów Microcephalin i ASPM, a te geny są odpowiedzialne za rozwój mózgu u człowieka. Ponadto większość osób z czarnej posiada nikłą empatie.
- Dlaczego tak uważasz?
- Najnowsze badania naszych naukowców potwierdziły, że człowiek z cro-Magnon wchłonął populacje neandertalczyków dając początek naszymi gatunkowi homo sapiens. Ponadto to właśnie neandertalczyków zawdzięczamy takie uczucia jak przyjaźń miłość, miłość, podziw i empatia. Przekazali nam to w genach, a ludzie z Cro-Magnon przekazali nam obecny wygląd i siłę. Czarna rasa nie skrzyżowała się z neeandertalczykami stąd różnice między nami. Kiedyś neandertalczyków uważano za prymitywów, a to im zawdzięczamy nasze najpiękniejsze uczucie. Czarni w większości ich nie znają, ale po tym co zrobiła korporacja świat to się zmieniło. Jednak w więzieniach wciąż przebywa więcej czarnych niż białych. Z badań z naszych naukowców wynika, że więzieniach nie ma prawie czarnych z genami o których wspomniałam to zawdzięczamy korporacji Świt.
- Zatem nie bulwersuje cie ich działanie.
- Oczywiście, że nie. Niesłusznie zostali skazani Naszym celem jest by na Ziemi wszyscy żyli szczęśliwe i byli bystrzy. Aparheid z czasem zostanie zniesiony, ale potrzeba na to jeszcze wielu lat by wszyscy członkowie rasy czarnej byli wyposażenie w odpowiednie geny. Jak już mówiłam czarna rasa ma nikłą skłonność do empatii to dlatego między innymi praktycznie tylko w Afryce i dawnej wielkiej Brytanii występują takie przestępstwa jak zajebanie i jackrolling.
- Białą rasę Świt też poprawiał?
- Jesteśmy słabsi fizycznie niż rasa czarna, a także dotyka nas wielu chorób genetycznych jak wad. Poprawienie genetyczne naszej rasy, czarnej i innych było jak najbardziej słuszne.
Jean przypomniał sobie jak był na lotnisku i w sklepie leżały obok siebie cztery książki. Biblia, koran, tora i biblia szatana. Otworzył po kolej wszystkie i przeczytał ostrzeżenie pisane czerwonym kolorem, że dana księga wielu zniszczyła życie i że bardziej adekwatną nazwą niż obecne byłaby księga zbrodni i by nigdy nie wierzyć w to co jest w danej księdze zapisane.[/b]
- Przez to co zrobił Świt ludzie różnych ras nie mogą mieć ze sobą potomstwa. Nawet jeśli się kochają. Nie uważasz, że to jest złe?{/b]
- [b]Nie. Normalni ludzie chcą by ich dziecko były podobne do nich. W mieszanych małżeństwach dzieci w większości nie są podobne do swoich rodziców?

- Nie przemawia przez ciebie rasizm?
- To nie moja słowa tylko czarnoskórego boksera z 20 wieku Mike`a Tysona. Jego też nazwiesz rasistą.
- Jest to trochę rasistowskie sformułowanie.
- To pańska opinia.
- Dlaczego do tej pory w Cesarstwie zakazane są religie Abrahamowe
- Te religie to zło w czystej formie. Doprowadziły do wielu wojen religijnych na świecie. Ludzie modlili się do tego samego boga i wyrzynali się, bo uważali, że mają monopol na prawne objawioną. Walka o to jest absurdem przed powstaniem tej religii nigdy nie było wojen religijnych. Ludzie bili się o złoto o ziemie o to co miało wartość, ale nie o taki absurd. Te religie powinny zostać zniszczone dla dobra ludzkości. Katolicyzm i stworzył Paweł z Tarsu, który był agentem Sanhedryny. Stworzył tą religie by pogrążyć sektę wyznawców Jezusa przez to, że przyjmują do siebie gojów jaki i po to by Rzymianie zaczęli się uważać za Żydów by przestali okupować ich ziemie. Następnie kilka wieków później kiedy religia, którą stworzył Paweł zaczęła im zagrażać stworzyli Islam jako jego przeciwieństwo. Wcześniej Mahomet nie umiał czytać ani pisać, a nagle Allach zrobił hokus pokus i już umiał tylko kompletni idioci mogli by w to uwierzyć. Prawda jest taka, że koran jest dziełem kapłanów żydowskich, a raczej był, bo oryginalny koran został zniszczony, przez jednego araba, któremu się nie podobał i napisany od początku. Oczywiście ten arab miał duże wpływu i sam brał udział w jego "przepisywaniu" Wystarczyły by 3 osób z jednej tej religii o trochę różnych spojrzeniach na dogmaty zamknąć w nocy w jednym pokoju i zostawić im noże z pewnością rano przynajmniej dwoje z nich byłoby martwych. Poza tym prawa zawarte w tych księgach co po prostu chore, a niektórzy katolicy do dziś uważają, że przed tym jak Jahwe dał Mojżeszowi dekalog ludzie nie wiedzieli tego, że nie wolno zabijać i kraść to tylko dowodzi tego jak bardzo są zaślepieni i bardzo te religie są szkodliwe.
- Satanizm też jest zabroniony on też jest tak niebezpieczny?
- Oczywiście, że jest sataniści też chcą końca świata z tym, że oni wierzą, że Szatan zwycięży. To w zasadzie chrześcijanie tylko wierzą w inne zakończenie apokalipsy. Te religie są bardzo niebezpieczne kiedy doszło prawie do 3 wojny światowej. Politycy w USA wspierali Izrael dlatego, że uważali, że taki jest ich obowiązek i przybliżą w ten sposób królestwo Boże, a królestwo boże nie przyjdzie bez apokalipsy, które na wielu ludzi sprowadzi śmierć i głód. Widzi pan zatem jak te religie są niebezpieczne i jak sprawiają, że rozsądni ludzie prą do tego by doprowadzić do własnej zguby. Zachowują się jak karpie, które nie mogą się doczekać grudniowych świąt.
- To wszystko zebrałem wystarczającą ilość materiału.
Dziennikarz i jego znajomi rozstali się. On poleciał do Paryża pierwszym dyskiem lecącym do Paryża, a oni drugim.

Pati i Maks oglądali telewizje i pojawił się wywiad z nim. Dziennikarz okazał się uczciwy i niczego nie przekręcił.
- Pati wycieli to co mówiłaś o religiach i genach.
- Niektórzy nie akceptują prawdy i nie chcą jej słuchać jeśli nie pasuje do prezentowanych prze z nich poglądów.
- Pewnie masz racje Pati. O ósmej będzie mecz w quizykówke.
- Prawie zapomniałam mam nadzieję, że niebiescy wygrają.

The End

_________________
KP - PTP

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style by Daniel St. Jules