Wczytywanie
Teraz jest 20 lip 2019, 18:13

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 258   [ Posty: 2572 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 258  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sesja, jaka sesja?
PostNapisane: 28 lut 2013, 23:29 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dreamfall Chapters
Shar, bardzo ciekawie się zapowiada. Jak najbardziej chciałabym wziąć udział w Twej sesji!

EDIT

to krótkie opowiadanie zaciekawiło mnie, rozśmieszyło a nawet rozmarzyło (ach, gdybyśmy mogli wgrywać wiedzę wprost do umysłu !). Tak czy inaczej, pomysł bardzo mi się podoba i jestem ciekawa, co będzie dalej. Dałeś tylko mały skrawek opowieści, ale dzięki temu już teraz można wyrobić sobie "małe zdanie" na temat przedstawionego przez Ciebie świata.
Dawaj więcej Maksa i Pati :D

PostNapisane: 28 lut 2013, 23:44 
Nałogowiec
Nałogowiec

To miło Jezz. Zatem mam już 5 chętnych. Chyba, że Rala dalej jest chętna by wziąć udział w sesji to miałabym 6 chętnych i jedna osoba jest jeszcze zainteresowana. Par też kiedyś pisała, że może wzięła by udział. W każdym razie cieszę, że jest dużo zainteresowanie. Mam tylko nadzieje, że dalsze wieści o świecie nikogo z chętnych nie zniechęcą.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 01 mar 2013, 07:51 
Status Widmo

Gra w: Seria Assassins Creed,
Shar Nie obrazisz się jak przeniosę twoje opowiadanie do wątku głównego? Trochę nie pasuje ono w dziale twoich sesji z ME :)

Sesje RPG - Początkujący Gawędziarz

Kanał na YouTube, Gry, Dragon Ball i Ciekawostki

PostNapisane: 01 mar 2013, 11:26 
Nałogowiec
Nałogowiec

Plx nie przenosisz proszę mojego opowiadania do wątku głównego. Specjalnie je dałem w dziale w którym prowadzę sesje ME, bo w tym miesiącu ją kończę i zamierzam właśnie otworzyć "Ostatnią granice" w tym dziale w którym prowadzę sesje jak tylko skończę Światła prawdy. Za jakiś czas wyślę do Ciebie rekrutacje byś ją zatwierdził. Wtedy wystarczy zmienić tylko nazwę działu z Gra pozorów|Światła prawdy na "Ostania granica".

Jezz na jakiej zasadzie działa transneuron i jak jest z tym przekazywaniem wiedzy wyjaśnię w leksykonie, który pojawi się za kilkanaście dni. Chyba napiszę ciąg dalszy opowiada skoro już drugą osobę zaciekawiło opowiadanie. Jezz, a co Cię w tym opowiadaniu rozśmieszyło?

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 01 mar 2013, 12:30 
Nałogowiec
Nałogowiec

Shar, czemu nie założysz zupełnie innej sesji w nowym dziale?

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 01 mar 2013, 12:36 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nie chcę niepotrzebnie mnożyć działów, a rekrutacje do "Ostatniej granicy" otworzę dopiero wtedy jak skończę "Światła prawdy". Nie widzę zatem sensu by dział w którym prowadzę sesje został zlikwidowany tylko po to by za chwilę otworzyć nowy dział dla mojej nowy sesji skoro wystarczy tylko zmienić obecną nazwę działu w którym prowadzę sesje na "Ostatnią granice" i wszystko będzie w porządku.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 01 mar 2013, 12:37 
Status Widmo

Gra w: Seria Assassins Creed,
Shar to na jedno wychodzi :) Bo tak czy siak przeniose twoje zakończone sesje ME do archiwum i będę musiał zmienić nazwę :P

Sesje RPG - Początkujący Gawędziarz

Kanał na YouTube, Gry, Dragon Ball i Ciekawostki

PostNapisane: 01 mar 2013, 13:33 
Nałogowiec
Nałogowiec

Niezupełnie na jedno, bo jakbyś zlikwidował mój dział to musiałbyś mi potem znowu stworzyć nowy, a tak wystarczy, że tylko zmienisz nazwę działu. W każdym razie ja wolę by mój obecny dział nie został zlikwidowany tylko zmienił nazwę.

Co prawda ten temat nie jest o zmianach w dziale, ale skoro został już poruszony to osobiście uważam, że jeśli dany mistrz gry prowadzi jakaś sesje i ją kończy, ale zaczyna następną to powinien ją prowadzić w tym dziale, którym prowadził wcześniejszą sesje, a tylko nazwa działu w którym prowadził sesje powinna ulec zmianie na nazwę nowej sesji. Natomiast zakończone sesje powinny trafić do archiwum chyba, że mistrzowi gry są one do czegoś potrzebne. Chociaż zostawienie zakończonych sesji też miałby swój plus, bo nowi gracze mogliby się przekonać jak prowadził mistrz gry swoje wcześniejsze sesje. Jednak zawsze też można by ich odesłać do archiwum. Także to nie jest żaden argument za.

Wracając jednak do mojej sesji, a raczej działu w którym prowadzę sesje. To Plx prosiłbym byś po zakończeniu "Świateł prawdy" nie likwidował go tylko zmienił mu nazwę działu, a moje ME sesje wstawił do archiwum 3 dni po zakończeniu "Świateł prawdy". Przypuszczam, że jeszcze w ciągu tych 3 dni będą się pojawiać komentarze na temat zakończenia sesji. Jeśli komentarze się urwą wcześniej to też poproszę Cię wcześniej byś wstawił moje ME sesje do archiwum.

Skoro już się tak rozpisałem to powiem jeszcze, że po zakończeniu "Ostatnie granicy" będę chciał znów wrócić do sesji w świecie ME, która zamknie moją ME trylogię, ale motywem przewodnim sesji będzie znów coś innego.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 01 mar 2013, 15:41 
Nałogowiec
Nałogowiec

Shar, ja nie jestem za tym, chyba, że sesje są swoimi kontynuacjami. Na forum jest fajne, że ikonki się świecą, kiedy są nowe posty - i wtedy jak masz mało czasu można tylko zajrzeć, czy coś sie ruszyło. A kiedy prowadziłeś na raz dwie sesje właściwie ciągle świeciły mi sie nowe posty.
Nie wspominając o zwykłej przejrzystości - wszystkie rzeczy dotyczące jednej sesji w jednym miejscu.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 01 mar 2013, 16:06 
Nałogowiec
Nałogowiec

To taka tylko uwaga. Jakby ktoś chciał zachować swoje sesje w swoim dziale. Osobiście jednak uważam, że najlepiej jak skończona sesja trafi do archiwum, a nazwę działu zostanie zmieniona na nową sesje, który prowadzi mistrz gry, który prowadził zakończoną sesje w swoim dziale. No chyba, że sesje jest kontynuacją wcześniejszej albo coś je łączy wtedy może zostać.

Tak pamiętam. Prowadzenie dwóch sesji naraz było trochę męczące, ale mimo wszystko wolałem je mieć w jednym dziale, bo inaczej musiałbym przeskakiwać między nimi, a one są ze sobą w pewien sposób powiązane.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 258   [ Posty: 2572 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 258  Następna strona