Wczytywanie
Teraz jest 21 maja 2019, 23:08

Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 258   [ Posty: 2572 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 258  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sesja, jaka sesja?
PostNapisane: 07 mar 2013, 20:26 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dreamfall Chapters
Ja do decyzji nt. klas poczekam aż pojawią się opisy, jednakże skłaniam się ku cybernetyce.

PostNapisane: 07 mar 2013, 20:27 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Assassin's Creed, Mass Effect, Resident Evil
Hmm.. Zastanawiam się nad: kot/pies/(dzikie zwierze np.tygrys)
Ja tak kocham zwierzęta i nie wiem, które wybrać :P

PostNapisane: 07 mar 2013, 20:32 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Hehe, ja w pierwszym odruchu pomyślałam o animalsie, ale stwierdziłam, że ta grupa pewnie będzie się cieszyć większym zainteresowaniem. A telekinetka/telekinetyk przypomni mi jedną z moich ulubionych książek. Więc ten wybór jest prawie pewny :) Czekam tylko na klasy.

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 07 mar 2013, 20:36 
Nałogowiec
Nałogowiec

W zasadzie tak Ad. Przykładowo normalny człowiek nie jest w stanie uderzyć Nietschana, bo ten ma tak szybki refleks, że zdąży się uchylić albo wyprowadzić wcześniej cios.

Nietschanie właśnie nie stosują ulepszeń cybernetycznych poza nanobotami obecnymi w ich krwi, które służą im do obrony ich organizmów i aktywacji niektórych mocy, ale nie są to ulepszenia cybernetyczne. Nie wpływają bowiem one w ogóle na ich cechy fizyczne.

Ciekawe Vi ja właśnie myślałem, że ta grupa jeśli już to będzie się cieszyć nikłem zainteresowaniem.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 07 mar 2013, 20:38 
Nałogowiec
Nałogowiec

Hm, czyli wynika z tego że Nietschanie de facto nie stosują inżynierii genetycznej (obecnej przede wszystkim u animalsów), ale opierają się na nanobotach, podczas gdy cybernetyk może łączyć "normalną" inżynierię (dajmy na to podciągnięcie paru funkcji organizmu) z cyberntyką?

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

PostNapisane: 07 mar 2013, 20:49 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nie odwrotnie właśnie stosują przede wszystkim inżynierię genetyczną, ale ich w krwi obecne są oprócz tego jeszcze nanoboty, ale one mają za zadanie tylko bronić ich organizmów przez wrogimi nanobotami i wirusami. Tak cybergetyk może łączyć dobrodziejstwo inżynierii genetycznej i wszczepów technologicznych.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 07 mar 2013, 20:50 
Nałogowiec
Nałogowiec

Aha, dzięki za rozwianie wątpliwości.

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

PostNapisane: 07 mar 2013, 21:12 
Nałogowiec
Nałogowiec

Shar, jak tam raczej nie wezmę udziału (trochę to wszystko zbyt nieokreślone, niewyjaśnione, na razie wygląda mi na świat w którym można wymyślić prawie wszystko, choć pewnie się mylę), do tego wciąż mam nadzieję na jakąś sesję w świecie Star Wars czy czegoś takiego, a 5 to za dużo.
Ale może będę obserwować, i mam też pytanie z ciekawości - a co by sie stało z dzieckiem dwóch animalsów pochodzących od innych zwierząt?

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 07 mar 2013, 21:31 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cóż masz trochę racji Par wymyślić może wiele, ale są pewne ograniczenia. Z resztą podobnie jak w sesji Nata jestem otwarty na pomysły gracze jeśli gracze są wymyślą to jeśli nie będzie się kłócić z założeniami świata to pewnie zostanie to do niego wprowadzone.

Informacje o świecie podaje co parę dni to może Par jeszcze się zdecydujesz zagrać, bo pewne rzeczy zostaną bardziej określone. Na razie nikt nie planuje sesji w świecie SW. Zatem nie wiem Par czy nie będziesz niepotrzebnie czekać. Jedynie Destolator chce zrobić sesje, które byłaby połączeniem świata SW z ME, ale Tobie chodzi o sesje w 100% w świecie SW.

Normalnie nie mogliby mieć takiego dziecka. Musieli by użyć do tego zapłodnienia in vitro i inżynierii genetycznej. Samo zaś dziecko odziedziczyło by gen zwierzęcy po matce.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 07 mar 2013, 21:55 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: StarCraft II, World of Warcraft, Hearts of Iron III, Wargame.
Ja mam jedno podstawowe pytanie, będzie jakiś normalny, nieodrutowany człeczyna? Bo głupio będzie jak znowu moja postać skończy tak wyalienowana jak w szkle(klasowo w tym przypadku). T-T

Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 258   [ Posty: 2572 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 258  Następna strona