Teraz jest 23 lip 2019, 01:02

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 18 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Assassin's Creed 5?
PostNapisane: 24 lut 2014, 20:21 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Kryjówka Assassynów na fejsie podała link do artykułu: http://www.cdaction.pl/news-37039/assas ... ponii.html

Co obstawiacie? Co sądzicie o sequeladzie?

Tytuł: Re: Assassin's Creed 5?
PostNapisane: 16 mar 2014, 16:23 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Zawal przed czterdziestką
Wszystko, byle nie piraci. No i na pewno nie II wojna światowa. Jakoś mi nie pasuje ten okres do skrytobójstw za pomocą ukrytego ostrza, a zabawa bronią palną w assasynkach mnie nie "rajcuje". Może coś w stylu powrotu do średniowiecza? Oczywiście, z daleka od ziemi świętej, jakiś czas po krucjatach. Ewentualnie może oświecenie, lub barok. Renesans już pewnie większości się przejadł po 3 odsłonach.

Obrazek

AG - BÓG IMPERATOR

CLICK

PostNapisane: 16 mar 2014, 17:05 
Nałogowiec
Nałogowiec

Do I WŚ włącznie. Po tym okresie lepiej nie robić, bo straci swój assassyński klimat. Im bardziej będą kraje zmieniać tym lepiej dla serii. Może wojna o sukcesję austryjacką? Rozpad sztucznego tworu Beneluksu? Dużo tego jest, więc autorzy mają w czym wybierać. Im mniej znany temat, tym chętniej sięgną po niego gracze :)

PostNapisane: 19 mar 2014, 21:02 
Casual
Casual

Gra w: ME, DA, AC
Ne pewno będą poszukiwać nowej lokacji. Szczerze wątpię, by wykorzystali jeszcze raz jakąkolwiek, nawet tę, która została użyta w komiksie. Ale biorąc pod uwagę kim jesteśmy w 4 i dokąd to zmierzało pod koniec najprawdopodobniej możemy spodziewać się bardzo oklepanej historycznie lokacji. Np. starożytność, co może nawiązywać dodatkowo do nagrobków w Willi w AC:2, albo równie dobrze można to podpiąć pod mafie, ale to byłoby to ryzykowne posunięcie. Ale pojawił się przeciek, mówiący coś o Rewolucji francuskiej, ciekawe, czy się sprawdzi. :D

PostNapisane: 20 mar 2014, 00:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

Aiwyth już to potwierdziła, przeciek jest prawdziwy. Wiedziała od 4 miechów i nie powiedziała ;_;

PostNapisane: 22 mar 2014, 13:46 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Ten nowy AC we Francji to z tego co wiem ma się nazywać AC:Unity i według niektórych jest to nieudany powrót do czasów Ezia. Screeny już sobie wędrują po internetach.

PostNapisane: 22 mar 2014, 22:27 
Nałogowiec
Nałogowiec

Wiadome to od dwóch dni. Dodam,że bohater będzie nazywał się Arnoud (czyt. Arno z gardłowym r).

PostNapisane: 24 mar 2014, 02:36 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, Wiedźmin, KOTOR
Przynajmniej może wrócą czasy autentycznie ciekawego zwiedzania miasta, Paryża zdaje się. Mnóstwo zabytków do odtworzenia. Uwielbiałem to czytać w AC 2. Miła odmiana po stanach i karaibach.

PostNapisane: 24 mar 2014, 22:45 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Zawal przed czterdziestką
YOLOPlayer napisał(a):
Ten nowy AC we Francji to z tego co wiem ma się nazywać AC:Unity i według niektórych jest to nieudany powrót do czasów Ezia. Screeny już sobie wędrują po internetach.

Do czasów Ezia? Rewolucja Francuska miała miejsce w Renesansie? :huh:

Obrazek

AG - BÓG IMPERATOR

CLICK

PostNapisane: 27 mar 2014, 18:12 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Ten nieudany powrót do czasów Ezia to mogła by być alternatywna rzeczywistość jak w dlc do Assassin's Creed 3. Pomieszanie czasów, bohaterów itd., ale nie wierzę w to. Super, że powracają do Europy po nieudanej według mnie trójce i czwórce. Szkoda, że bohaterem nie jest Connor, mimo iż był miejscami nudny w trójce to prezentował coś innego niż Ezio, Altair. Mogli by dać mu ciekawe sytuacje, które zmieniły by jego charakter, światopogląd, ale cóż zrobić. Mam nadzieję, że piąta część nie będzie już tak schematyczna jak poprzedniczki. Błagam, aby questy główne nie wyglądały tak jak w czwórce czy w trójce, chodzi mi o misje dziejące się w mieście, do zadań na morzu nie mam specjalnych zarzutów. Zadania poboczne także powinny ulec zdecydowanej poprawie, jak zobaczyłem, że Edward nie będąc asasynem już prawie na samym początku gry może wziąć udział w zleceniu zabójstw to mocno się zdziwiłem i psuło mi to wczucie się w bohatera.
W prawie każdym Assassin's Creed bohater traci bliskie mu osoby i przez całą grę dąży do zemsty. Teraz chciałbym zobaczyć coś innego. Mianowicie główna postać posiadała by rodzinę (żonę, dzieci) i jego celem była by ochrona i utrzymywanie tajemnicy przed bliskimi, pokazali by piętno i presje jaka ciąży na bohaterze. Coś podobnego było z ojcem Ezio i czegoś takiego oczekiwał bym od kolejnej części. Jak wiemy w czwartej części Edward miał dziecko, a mimo to kontynuowaliśmy jego przygodę, chyba zależy to od tego, że w animusie nie znajduję się bezpośrednio przodek asasyna jak Desmond, tylko jest to jego DNA pozyskane z jego mózgu i odtwarzane przez kogo innego co powoduje usunięcie zapory.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 18 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona