Teraz jest 19 paź 2019, 04:47

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 18 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Assassin's Creed 5?
PostNapisane: 28 mar 2014, 11:36 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Zawal przed czterdziestką
Zgadzam się z masterem. Tylko się co do jednego nie zgadzam - Connor. Nie mam najmniejszej ochoty na postać taką jak on. Tym razem byłoby miło pograć jakimś zimnym zabójcą bez skrupułów.

Obrazek

AG - BÓG IMPERATOR

CLICK

PostNapisane: 28 mar 2014, 12:09 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

PostNapisane: 28 mar 2014, 12:57 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Ciekawe, ciekawe więc wychodzi na to, że syn Adéwalé był w związku z córką Edwarda Jennifer, ale to nie zgadzało by się zbytnio z tym opisem http://pl.assassinscreed.wikia.com/wiki/Jennifer_Scott. No chyba, że urodziła dziecko, gdy była niewolnicą, pasowało by to do pochodzenia Adéwalé i prawdopodobnie jego syna.
Czyli jeśli chodzi o powrót Connora to w pewien sposób miałem racje może nie wraca jako główna postać, ale mentor też może być, chociaż uważam, że zbyt mało przeżył, aby zostać mistrzem asasynów, w porównaniu z Ezio na pewno. Jestem ciekaw, która z tych części będzie kontynuacją, a która kontynuacją kontynuacji i czy w ogóle będą się łączyć z sobą poza pierwszymi słowami tytułu.
Upss nie doczytałem komentarzy, ale podobno to fake.
Przed chwilą pojawiły się inne ploty link

Regulamin.
14. W obrębie forum obowiązuje całkowity zakaz reklamowania stron i forów internetowych spoza sieci GameWalk.
WSW

PostNapisane: 28 mar 2014, 17:06 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Obydwie gry to spin-offy? Ciekawe, żadna gra nie dostanie cyferki.

Coś ubi spodobało się pływanie po morzu. Chyba to graczom się przejadło. Także, więc - czekam na ACC ^^

PostNapisane: 28 mar 2014, 18:27 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ubi już po premierze czwórki wspominało, że nie porzuci pływania po oceanie/morzu, mówili o zrobieniu pełnoprawnej gry na tej podstawie, która nie miała by być assassin's creed, ile w tym prawdy zobaczymy. Być może postanowili zamiast tego zrobić kolejnego asasyna znowu na pełnych wodach. Jak tak dalej pójdzie to AC będzie miał mało wspólnego z asasynami, oby Unity to naprawiło.

PostNapisane: 14 kwi 2014, 06:32 
Nałogowiec
Nałogowiec

Pojawiły się kolejne informacje jakoby Assassin's Creed: Comet miał rozgrywać się w starożytnym Rzymie. Info jest na tyle wiarygodne, ponieważ pochodzi od producenta Jade Raymond.
link

Regulamin.
14.W obrębie forum obowiązuje całkowity zakaz reklamowania stron i forów internetowych spoza sieci GameWalk.
WSW

PostNapisane: 14 kwi 2014, 10:45 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, Wiedźmin, KOTOR
Oj pogubili się. Dopóki bohaterem był Desmond, dopóty jakoś to wyglądało fabularnie. Od kiedy nie ma już tej postaci, to mamy do czynienia ze zwykłym odcinaniem kuponów. I to bez ładu i składu. Robi się tasiemiec niesamowity. Rzucają się z jednego miejsca w drugie, z jednego czasu w inny czas, co samo w sobie nie jest złe, ale FABUŁA w tej serii leży i kwiczy. Jeśli się BARDZO MOCNO postarają, to może udałoby się ją reanimować, ale przyznać trzeba, że autorzy zapędzili się w ślepy zaułek. Mistycyzm i... magia z czasów Ezia wyparował wraz z AC3 i Connorem. Bo to była magia. Renesansowe Włochy pięknie to współtworzyły. Te zabytki, świątynie, zagadki, tajemnice, tradycje, wzniosłość. Ile tego było :D . Pamiętam, że sam kilkosekundowy spacer Ezia do tej ściany w Masjafie na początku i końcu Revelations dał mi więcej wrażeń emocjonalno-estetycznych niż cała trójka czy Black Flag.

Jestem z tych, którzy najmocniej cenią fabułę i wydaje mi się, że ktoś po prostu nie zaplanował na początku czegoś większego. Kolejne gry nie są częścią planu, tak jak były od AC1 do AC3, wraz ze świetną historią Ezia. Black Flag jako oddzielna gra jest spoko i sam tu ją chwaliłem, ale z dwójki klimat leje się z mojego telewizora (wiem, sprawdzałem znów ostatnio :) )

Tak więc dla mnie lokacja nieważna. Najistotniejsze jest to, żeby znalazł się mądry człowiek, który ogarnie ten fabularny burdel, który powstał. Jeśli ten ktoś będzie w stanie logicznie powiązać historię Desmonda z tym, co działo się w Black Flag w czasie teraźniejszym (bo piraci to wiadomo - Animus był) to ten człowiek będzie całowany po stopach :D . A wyzwanie przed nim spore... W sumie ciekaw jestem, czy ta sama osoba odpowiada za AC2 z dodatkami i Blach Flag i trójkę. Ale trzymam kciuki. A starożytny Rzym? W Rzymie tośmy już latali, było super, więc mam sentyment, a zatem nie mam nic przeciwko. Oby w grze nie chodziło po prostu o samo latanie i zabijanie. Jeśli fabuła będzie trzymać poziom, to będzie super.

PostNapisane: 30 cze 2014, 21:50 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Mass Effect, Shogun 2:Total War, Dragon Age, Witcher
Powiem tak, dikajos masz racje w Ezio i renesansie było coś takiego tajemniczego, pięknego i niesamowitego, po za tym to miało fabularną spójność. Natomiast AC3 zupełnie mi się nie podobał, miałem dość tego, że Connor zamiast zabijać cele z ukrycia, szedł do nich, dawał się złapać, a potem ledwo ranny ich zabijał -masakra. Natomiast AC4 Black Flag podoba mi się ze względu na to że uwielbiam te karaibskie klimaty, swobodne żeglowanie, oraz morze - dlatego to że fabuła tam jest naciągana aż tak bardzo mi ni przeszkadza :D
Natomiast chciałbym w końcu dostać Assassins Creed: Japan, najlepiej w okresie Sengoku Jidai, bo wtedy tam działo się najwięcej, kurde ludzie w końcu to zabójcy/ninja!!!

Motto Szarej Straży

"Ten świat nie potrzebuję bohaterów, potrzebny jest zawodowiec"
Wiedźmin 3:Dziki Gon

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 18 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2