Teraz jest 10 gru 2018, 07:57

Napisz wątekOdpowiedz Strona 13 z 14   [ Posty: 135 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Cullen
PostNapisane: 01 gru 2014, 23:58 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Ja Cullena kojarzyłam ledwo ledwo, ale muszę przyznać, że podoba mi się jako opcja romansowa. Chociaż przyznam szczerze, że i tak czuję mały niedosyt. Mogłabym przerywniki filmowe oglądać godzinami.

PostNapisane: 02 gru 2014, 01:51 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
Ja się o nim dowiedziałam oglądając fanowskie mody na yt. A dokładnie z moda, który umożliwa "romans" z nim w Kręgu. Od DA2 mnie trochę zainteresował, ale zawsze jednak uważałam go tylko za takiego NPC.
W DAI go bardzo polubiłam i w sumie mnie to cieszy, bo w końcu spodobała mi się postać, która jest w jakimś stopniu faworyzowana przez Bio, a raczej ich fanki.

@up
Tak, trzeba przyznać, że te cutscenki są świetne. Wszystkie. Nie tylko Cullena.
Praktycznie za każdym razem, kiedy wracam do Twierdzy, czeka mnie tam miła niespodzianka w postaci nowej cutscenki z jakimś towarzyszem. Bardzo mi się to podoba, ale muszę przyznać, że faktycznie widać, że przy jednych się postarali bardziej (Cullen, Cassandra), a przy innych już mniej (Josephine, Solas). Eh, ale przecież to całe Bioware. :P

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

PostNapisane: 02 gru 2014, 08:20 
Casual
Casual

Ja go tam lubię od początku bo jakoś tak mi się spodobał jego i maginki wątek w DAO. Daleko mi jednak było do uczestniczenia na forum bioware(jest w wątku Cullena szaleństwo) i poza tym nawet teraz grając jakoś wolałabym by był opcją romansową w jedynce ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma
NusiaczeK napisał(a):
Ja się o nim dowiedziałam oglądając fanowskie mody na yt. A dokładnie z moda, który umożliwa "romans" z nim w Kręgu.

inwencja graczy zawsze mnie zadziwiała ale mod dobry, trzeba przyznać :)

NusiaczeK napisał(a):
muszę przyznać, że faktycznie widać, że przy jednych się postarali bardziej (Cullen, Cassandra), a przy innych już mniej (Josephine, Solas). Eh, ale przecież to całe Bioware. :P

Moim zdaniem bioware też trochę nierównomiernie dali romanse bo jako dziewczyna nie narzekam ale już faceci(hetero)za wielkiego wyboru nie mają bo chyba tylko Cass i Jose. Ale cóż, dokładnie, to całe bioware, niestety.

PostNapisane: 02 gru 2014, 08:47 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Ja bardzo się cieszę, że są tylko dwie opcje romansowe hetero dla panów Inkwizytorów, chociaż Josie jest bi, ale nieważne. Lepiej mniej, a konkretniej. Romans z Josephine jest świetny chociaż nie zdecydowałem się na niego, ale obejrzałem na youtube. BioWare udowodniło, że nie trzeba dawać scenek z gołymi postaciami, (które i tak wyglądają słabo) aby romans był wiarygodny, dojrzały, a zarazem zabawny. Liczę, że w przyszłości będzie podobnie z większością romansów.
Co do Cullena to ewidentnie czuje miętę do Josie ;) To samo z resztą Leliana.

PostNapisane: 03 gru 2014, 10:27 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Wiedźmin 1,2;Dragon Age 1,2;Skyrim
Obejrzałam cały romans z Cullenem na youtube. Bardzo mi się spodobał, a najbardziej ta scena kiedy chce być, sam z główną bohaterką i przeszkadza im ten posłaniec. Cullen wygląda jakby chciał go rozszarpać. Każda ludzka i elfia kobieta będzie Cullena gdy zagram. Bo tylko z nim spodobały mi się scenki romansowe. W DAO bardzo dobrze wiedziałam kim jest Cullen.

PostNapisane: 03 gru 2014, 10:49 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Czy da się go zabić? Bo z chęcią to zrobię :)

PostNapisane: 03 gru 2014, 12:49 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Skeczor niestety nie, a szkoda, ponieważ jego uzależnienie mogłoby doprowadzić do obłędu i wtedy decyzja byłaby uzasadniona. Osobiście bym go nie zabił (chyba, że naprawdę by ześwirował), aż tak bardzo go nienawidzę, ale wyrzucił z Inkwizycji na pewno. Znalazłaby się o wiele lepsza osoba na jego miejsce.

PostNapisane: 03 gru 2014, 22:47 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: DAI, DAO, Skyrim, ME, Wiedźmin
Nie rozumiem, czemu tyle osób go nie lubi, a taką popierdułkę Alistaira (czego się nie robi dla korony) uważa za słodkiego i nieporadnego? Dlaczego troszkę zagubiony, zmagający się z demonami przeszłości rycerz w lśniącej zbroi, który przeżył w pełnym demonów Kręgu i rzeź w Kirkwall, budzi takie negatywne emocje? :P Ciekawe :lol:

Ja tam się bardzo cieszę, że rozwinęli wątek Cullena. Tak, tak, moje postaci wzdychają do niego od DAO ^^ W Inkwizycji jest kompletnie inny niż poprzednio - jest nawet taka fajna scena, gdzie wyrzuca, co go boli w związku z przeszłością. Poza tym to najlepsza opcja romansowa dla inkwizytorki (jakże długo wyczekiwany od moda w DAO)!

Co do odstawiania lyrium - Cas przyznaje, że wiadomo tylko co dzieje się z magami. O tym jak templariusze to znoszą, nie wiadomo.

PostNapisane: 03 gru 2014, 22:56 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
No widzisz, kompletnie się z tobą nie zgadzam. Osobiście lubię takich nieogarniętych, zabawnych facetów jak Alistair, a nie trawię tzw. "rycerzy w lśniących zbrojach". Cullena w DAO nie lubiłam, bo, tak jak już mówiłam, wyglądał jak stary dziad, który obleśnie podrywał moją maginkę, oraz na końcu w epilogu dostałam informację, że zwariował i zamordował kilku uczniów maginów (zretconowali to w DA2). W DA2 był mi już obojętny i jakoś specjalnie mi nie przeszkadzał. Generalnie moim głównym problemem z Cullenem jest to, że w poprzednich częściach był meeeega nudny, bezpłciowy i niewarty zapamiętania. Był mi kiedyś obojętny, ale w dużej części to jego natrętne fanki na BSNie mi go obrzydziły :P Dlatego wkurza mnie, że zrobili z tą postacią wielki fanservice, a olali inne romanse. Gdyby wszystkie romanse były na tym samym poziomie, to by mi on zupełnie nie przeszkadzał.

Obrazek

PostNapisane: 10 lut 2015, 14:08 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: na nerwach...
Luelle, w kwestii Cullena mam podobne spostrzeżenia.
On w zasadzie nadal jest nudny. To taki typ ciepłego klucha, co to na dłuższą metę niestrawny.
tak by to mniej więcej wyglądało ;) :

Póki go kochała (chyba) wszystko było do przyjęcia.
Jej lwisko, jej zwierz lubiący to robić na biurku skocięciało. Drap mnie, pieść i karm. Najlepiej w łózku. Później musieli spać w okruchach. Koteczek pomruczy, łapka pomizia i śpi. Za dużo śpi. A jak nie śpi, to wywija mieczem na majdanie prężąc przed nią muskuły jak zakompleksiony sztubak. Już się uroczo nie jąka, nie zawstydza, a gubi wątek, zacina, irytuje. Również maślanym, wiernym spojrzeniem zakochanego szczeniaka.
No i te włosy. Kiedyś gdy go kochała tak cudnie poprawiał te włosy, a teraz, na stwórcę, robił to tak głupio.
Kędziorek musi odjeść, zdecydowała.

Zupełnie nie rozumiem zachwytów nad Cullenem :P

Napisz wątekOdpowiedz Strona 13 z 14   [ Posty: 135 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona