Teraz jest 19 paź 2018, 18:06

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 4   [ Posty: 35 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sera
PostNapisane: 25 paź 2014, 10:59 
Free Company of Alinor

Gra w: Czeka na Reboot Jaka bądź Gothica.
Luelle napisał(a):
master_rpg napisał(a):
Biszkoptex napisał(a):
A ja wam napiszę, że skoro została napisana przez gościa, który odpowiadał za Pieśń Leliany i najlepszy Quest w DA:O to może mieć naprawdę dobry charakter. Ale dlaczego tylko dla Inkwizytorki.....

Dlatego, że mniejszości seksualne w tej grze stają się większością i lepsze pytanie jest z czego to wynika?

Większością? No to mnie rozbawiłeś. W grze jest jedna jedyna lesbijka. Od kiedy to dla ciebie większość? Chyba z matematyką u ciebie nie najlepiej :P
I tak to już bywa w życiu, często nie jest z się z osobą, z którą się chce być, dlatego że tej osobie się nie nie podobamy. ŻYCIE.
I serio, weźcie przestańcie jojczyć na romanse homoseksualne. Są w grze jedynie dwa, a niektórzy zachowują się jakby co najmniej w grze nie było ani jednego romansu hetero. Wyłączcie ten ból d*py.

Sera zapowiada się fantastycznie, jej głos mnie rozwala :D Ponoć jej misja rekrutacyjna jest fantastyczna :)

Co nie zmienia faktu że Bioware zachowuj się tak jakby Bi oraz Homoseksualnych postaci było więcej. Czystych Hetero jest o wiele mniej. Gdyby w drużynie 10 osobowej max było 2 odmiennej orientacji niż hetero, to by było normalne, bo podobnie jest w życiu. Ba nawet mniej. Podczas gdy w DAI ponad połowa 2 drużny jest odmiennej orientacji.

PostNapisane: 25 paź 2014, 11:20 
Free Company of Alinor

Gra w: śmierć
Nie ma co się przejmować jej orientacją, puki może mieć ciekawy charakter. W prawdzie postacie nieheteroseksualne często są naciągane do bólu, ale przecież były wyjątki, np. w takiej Personie.

PostNapisane: 25 paź 2014, 11:47 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
TheBoltxx napisał(a):
Luelle napisał(a):
master_rpg napisał(a):
Dlatego, że mniejszości seksualne w tej grze stają się większością i lepsze pytanie jest z czego to wynika?

Większością? No to mnie rozbawiłeś. W grze jest jedna jedyna lesbijka. Od kiedy to dla ciebie większość? Chyba z matematyką u ciebie nie najlepiej :P
I tak to już bywa w życiu, często nie jest z się z osobą, z którą się chce być, dlatego że tej osobie się nie nie podobamy. ŻYCIE.
I serio, weźcie przestańcie jojczyć na romanse homoseksualne. Są w grze jedynie dwa, a niektórzy zachowują się jakby co najmniej w grze nie było ani jednego romansu hetero. Wyłączcie ten ból d*py.

Sera zapowiada się fantastycznie, jej głos mnie rozwala :D Ponoć jej misja rekrutacyjna jest fantastyczna :)

Co nie zmienia faktu że Bioware zachowuj się tak jakby Bi oraz Homoseksualnych postaci było więcej. Czystych Hetero jest o wiele mniej. Gdyby w drużynie 10 osobowej max było 2 odmiennej orientacji niż hetero, to by było normalne, bo podobnie jest w życiu. Ba nawet mniej. Podczas gdy w DAI ponad połowa 2 drużny jest odmiennej orientacji.

"Czystych Hetero"??? Już kiedyś jeden pan mówił o pewnej "czystości"...
Bioware nie zachowuje się jakby postaci bi i homoseksualnych było więcej. Są 4 postaci hetero, 2 bi i 2 homoseksualne. Prosta matematyka pokazuje, że jest więcej romansów z przeciwną płcią, a nie z tą samą płcią. To fani sami mówią częściej o postaciach niehetero, ponieważ, niespodzianka, w gry Bioware gra bardzo dużo osób nieheteroseksualnych (znam osobiście sporo takich osób).
Bardzo cieszę się z tego, co robi w tej kwestii Bioware. Przez baaardzo długi czas osoby homoseksualne były zmuszone do romansów hetero (albo alternatywnie w ogóle nie romansowały), więc to świetnie, że teraz mają wybór. Was nikt do jakichkolwiek romansów nie zmusza, a romansów hetero wam nie zabiorą, nie martw się :P

Jednak wróćmy do rozmów o Serze. Na początku trochę dziwnie czułam się z jej imieniem, bo jedna z moich Hawke się tak nazywała (w grze zwracali się do mnie "serah", więc nadałam jej imię Sera by wyglądało jakby mówili do mnie po imieniu ^^) :P

Obrazek

PostNapisane: 25 paź 2014, 12:35 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Cytuj:

A Dorian, Josephine, Iron Bull ??? Wychodzi na to, że jest 4:3 dla mniejszości.

PostNapisane: 25 paź 2014, 12:42 
Free Company of Alinor

Gra w: Czeka na Reboot Jaka bądź Gothica.
Luelle napisał(a):
Was nikt do jakichkolwiek romansów nie zmusza, a romansów hetero wam nie zabiorą, nie martw się :P

Mam trochę inne odczucia, zważywszy że w grze są tylko 2 romanse dla mężczyzn Hetero.

PostNapisane: 25 paź 2014, 12:53 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Na temat romansów ogólnie jest chyba inny wątek. Naprawdę dość już chyba offtopu. Sera powinna być ciekawą postacią i ja jej do łóżka nie zamierzam zaglądać. Zwykle sama tworzę łotrzyce walczące "w imieniu maluczkich" jak to ładnie było powiedziane w filmiku przedstawiającym towarzyszy, więc podejrzewam, że Sera pasowałaby mi bardzo do drużyny.

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 25 paź 2014, 13:14 
Status Widmo

master_rpg napisał(a):
Cytuj:

A Dorian, Josephine, Iron Bull ??? Wychodzi na to, że jest 4:3 dla mniejszości.

Dorian, Josie i IB nie są lesbijkami :P
Są 4 romanse hetero: Cass, Blackwall, Solas, Cullen
2 romanse bi: Josie, IB
2 romanse homoseksualne: Dorian, Sera.

Obrazek
A to obrazek z romansu z Serą z DA Keep :)

EDIT: No to już wiecie jak czuły się kobiety grając w Mass Effect :P W sumie to miałyśmy jeszcze gorzej, bo w ME3 była możliwość by w ogóle nie było żadnego romansu hetero (jeśli Kaidan nie żył, a Garrus nie był romansowany w ME2) :P

Obrazek

PostNapisane: 25 paź 2014, 14:10 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Luelle w grze jest jedna lesbijka, ale chodziło mi o ogół, a nie tylko o przykład Sery. No chyba, że homoseksualiści oraz bi nie należą do mniejszości. Doszło chyba do nieporozumienia.

PostNapisane: 25 paź 2014, 14:38 
Status Widmo

Nie rozumiem problemu. Z 8 romansów tylko 2 są w pełni homoseksualne. Z postaciami biseksualnymi mogą romansować wszyscy, więc wy też na niczym nie tracicie.
A to, że faceci mają 2 romanse hetero wynika z tego, że w tej części jest bardzo mało kobiet w drużynie. Poza tym w DAO i w DA2 mieliście dokładnie tyle samo opcji, więc nie wiem czemu się oburzacie nagle. Naprawdę już przesadzacie z tym narzekaniem. Nie wiecie chyba co to znaczy nie mieć żadnej opcji romansu :P

Obrazek

PostNapisane: 25 paź 2014, 14:47 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Warframe, Stellaris, czeka na MEA
@Luelle, pamiętaj, że piszesz na polskim forum, na którym udzielają się Polacy. Innymi słowy - Polak zawsze powód do narzekania znajdzie ;) A to, że wszyscy teraz narzekają na liczbę romansów w DAI to chyba przez ME2 gdzie tych romansów było o wiele więcej. Rozochociło się to społeczeństwo graczy.

Polecam gierkę ;)

Shep: Ha!
Kasumi: Znalazłeś próbkę DNA?
Shep: Nie, kartę kredytową.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 4   [ Posty: 35 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona