Teraz jest 15 lis 2018, 10:54

Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 10   [ Posty: 97 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dorian
PostNapisane: 27 cze 2014, 12:39 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
To straszne, że na pierwszy plan wysuwa się orientacja seksualna Doriana ;) W zasadzie najbardziej interesuje mnie ten jego plan zmian w Tevinter. Uwielbiam takich rewolucjonistów. A jeśli nie będzie opcji romansowej, no to moja Inkwizytorka zostanie oddana tylko sprawie i w ogóle nie będzie myśleć o chędożeniu.

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 27 cze 2014, 18:58 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
http://www.dragonage.com/#!/en_US/news/ ... ile-dorian
A więc Dorian jest gejem, tak jak przewidywaliśmy. Znów kobiety mają nieciekawe męskie romanse :(
Sam Dorian brzmi naprawdę świetnie, już lubię jego charakter. Jest sarkastyczny, a to u mnie jest zawsze na plus :D Nie mogę się doczekać by poznać całą jego historię w grze i relacje z innymi (będzie miał niezłą zabawę z Viv ^^). Jestem ciekawa jaki będzie miał kontakt z elfami. Czy jest przeciwko niewolnictwu? Czy elfy będą go nienawidzić, mimo że nie zgadza się z założeniami Tevinteru?

Obrazek

PostNapisane: 28 cze 2014, 00:30 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
Nie.. nienienienie! Czemu? Czemu ja się pytam?!
Taką miałam nadzieję na ciekawy romans dla mojej Inkwizytorki. Taką miałam chrapkę na tą postać..
Uwielbiam inteligentne i sarkastyczne charakterki. Z tego co czytałam miał wielkie szanse zostać moją ulubioną i najczęściej wybieraną postacią z DAI.. Mogli chociaż z niego bi zrobić.
Eh.. ale czego mogłam się spodziewać po Tevinterczyku? Mam nadzieję, że chociaż nie będzie się poruszał jak Danarius albo Łowca niewolników z DAO z tym ich charakterystycznym ruchem bioder..
Cóż, pozostaje już tylko Cullen.. chyba powinnam się cieszyć, że w ogóle jest jakaś opcja dla heteroseksualnej Inkwizytorki <_<
...
...
Wciąż nie mogę uwierzyć, że odebrali mi najlepszą opcję romansową dla mojej przyszłej postaci ;(

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

PostNapisane: 28 cze 2014, 01:40 
Status Widmo

Cóż, ja na razie nie mam żadnej, bo nie lubię Cullena :P

Eh, Solas wygląda na razie nijako, mam nadzieję, że będzie fajny... Choć i tak wolę sarkastyczne postaci w stylu Doriana czy Sery. Eh, w ostateczności będę musiała romansować z Serą... Kobiety znów dostają od Bioware kiepskie romanse, ale cóż, przyzwyczaiłam się już :( I tak już bardzo lubię Doriana, zapowiada się z niego fantastyczny towarzysz i wiem, że często będę go ze sobą brała.

Obrazek

PostNapisane: 28 cze 2014, 06:53 
Nałogowiec
Nałogowiec

Luelle napisał(a):
Cóż, ja na razie nie mam żadnej, bo nie lubię Cullena :P

Mam dokładnie tak samo ;)
A Dorian będzie miał miejsce na pewniaka w składzie. Jak się da to znowu sobie zrobię team mieszany z magów i łotrzyków, tak jak w DA:O.

Obrazek

PostNapisane: 28 cze 2014, 07:51 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

@up
U mnie pewnie też, tym bardziej, że moja Inkwizytorka będzie łotrzykiem i będę potrzebować maga..
Nie rozumiem tylko, dlaczego mężczyźni dostają takie ciekawe heteroseksualne opcje romansowe jak Cassandra albo Vivienne, podczas gdy my dostajemy takiego Cullena, który nawet nie jest towarzyszem i pewnie tą łysą, elfią pałkę w kalesonach.. Oby był ciekawy, bo póki co niczym specjalnym się nie wyróżnia. Jest taki.. nijaki <_<
Też myślałam o Serze ze względu na jej charakterek.. mimo, że z początku miałam nadzieję na nią dla swojego Inkwizytora, a nie Inkwizytorki.
Oh well.
Jestem strasznie zawiedziona, że Dorian nie będzie opcją romansową dla kobiet, ale nie mogę powiedzieć, żebym była zdziwiona, bo od początku podejrzewałam, że tak będzie.. Cóż, trzeba będzie podziwiać z daleka tak samo jak Varrica czy Iron Bulla (przy grze kobietą). ;(

Obrazek

PostNapisane: 28 cze 2014, 09:32 
Nałogowiec
Nałogowiec

Znowu schodzimy na ogólne rozważania o romansach zamiast trzymać się postaci ;)
Cóż... Dorian zostanie we "friendzone" i nie będę przez to płakać. W swojej drużynie zaś jako dream team widzę na razie obok niego Solasa i Varrica (ja będę grać zapewne elfią łotrzycą z mieczykami ;) )

Obrazek

PostNapisane: 28 cze 2014, 12:33 
Status Widmo

Patrick Weekes na twitterze napisał, że poleca dream team Dorian/Sera/Iron Bull (jest ponoć niesamowicie zabawny). Na pewno skorzystam z jego rady :D

I z chęcią pomogę Dorianowi rozwalać tevinterski system :D

Obrazek

PostNapisane: 28 cze 2014, 16:31 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nie jestem przekonany czy Cassandra i Vivienne to takie ciekawe opcje romansowe. Ze względu na zmianę tej pierwszej trudno coś konkretnego o niej powiedzieć, ale druga jeśliby opierać się na liście, który napisała reprezentuje poziom rozkapryszonej nastolatki z przerostem ambicji.

Dziewczyny jak chcecie romansować z Dorianem to pozostaje Wam tylko zagrać mężczyzną inkwizytorem lub poczekać na mody. Z resztą to samo co z Dorianem jest z Serą tylko, że w drugą stronę.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 28 cze 2014, 17:06 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

@up
Tak, z Serą jest to samo tylko w drugą stronę.. Aczkolwiek jej orientacja akurat mnie zaskoczyła, gdyż byłam pewna, że będzie hetero.
A co do Doriana to dla mnie jest nieosiągalny, ponieważ nie jestem pewna czy będzie mi sprawiało przyjemność romansowanie z nim mężczyzną, a modów tego typu nie używam (tylko na ulepszenie istniejącego już romansu :P).
Mówi się trudno. Jego orientacja nie zmienia jednak faktu, że jest interesującą postacią i na pewno będę go często brać do drużyny. ^^

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 10   [ Posty: 97 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona