Teraz jest 19 gru 2018, 12:15

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 15   [ Posty: 144 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kogo/co chcielibyście zobaczyć w Dragon Age 3?
PostNapisane: 02 sty 2012, 16:36 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dragon Age
Temat do rozmowy o tym, kogo z poprzednich części chcielibyście zobaczyć w kontynuacji?

Na dobry początek może ja zacznę :)

W Dragon Age 3 najbardziej chciałbym zobaczyć Sandala - trochę fascynuje mnie jego historia i nie mogę się doczekać jak BioWare przedstawi jego historię. Oby tego tylko nie zepsuli.

Tytuł: Re: Kogo chcielibyście zobaczyć w Dragon Age 3?
PostNapisane: 02 sty 2012, 16:45 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: StarCraft II, World of Warcraft, Hearts of Iron III, Wargame.
Przede wszystkim mam nadzieję, że w trójce nie zabraknie Sandala i jego okrzyku: "Zaklęcie!"(te słowa tak radośnie wykrzykiwał?). A co za tym idzie, mam nadzieję, że BioWare w końcu zdradził nam jakim cudem ten chłopak rozniósł bandę pomiotów i zamienił w bryłę lodu wielkiego ogra. Reszta postaci jest mi raczej obojętna i nie specjalnie oczekuje na ich wielki powrót. Chociaż, nie kryje, pewnie uśmiechnąłbym się pod nosem, gdybym w trójce natrafił na tego rudego opijusa, Oghrena. Polubiłem go, nie ma co. :)

PostNapisane: 02 sty 2012, 16:48 
Status Widmo

Gra w: Skyrim, Mass Effect, AC, DA, Wiedźmin, Fallout
Ja bym chciała, żeby powrócił Alistair i Anders. Możecie to potraktować jako opinie obsesyjnej fanki. :) Ale biorąc pod uwagę, że czytałam jakiś czas temu, że w 3 pojawi się nowy bohater ( nie Strażnik ani Hawke ), to raczej nikłe są na to szanse. Chyba, że pojawią się jako NPC. Sandala jestem pewna, w końcu mieli z ojcem jechać do Orlais. ;] ( kraj który, według wszystkich znaków na niebie i ziemi, odwiedzimy w DA3 ).

PostNapisane: 02 sty 2012, 17:04 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Wiedźmina 2 na przykład.
Ja bym chciała Varrika, ktoś w końcu musi potem przy piwie snuć opowieści o tym, jak to jego przyjaciel rozniósł w proch i pył pół armii Pomiotów własnoręcznie i bez wspomagaczy... Do tego na pewno Morrigan - strasznie ją polubiłam - i Anders. Reszta w sumie jest mi obojętna, ale nie obraziłabym się za Fenrisa.

PostNapisane: 02 sty 2012, 18:22 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA,ME,LiS,TWD,OW,CS
Hmm ja bym zobaczył Sandala a jak jego to również Bohdana jeszcze Leliane,Morrigan,Alistaira,Stena,Oghrena,Izabele,Andersa i Varrika czyli ogólnie większość towarzyszy ;)

PostNapisane: 02 sty 2012, 18:34 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Serie:Dragon Age,Wiedźmin,Mass Effect,Gothic,Mount and Blade Warband
Ja też ,ale w sensownych sytuacjach i miejscach, a nie na przykład idziemy drogą i spotykamy magicznie znajdujących się w jednym obozie towarzyszy.....Towarzyszy powinniśmy znalezc w jakichś kompletnie oddalonych od siebie miejscach,z racji tego,że trochę czasu upłyneło,niektórych możemy nie spotkać wogóle,a pierwsze spotkanie od dawna powinno być zapadające w pamięc, a nie w typie : "No,Sten już jesteś ? Ho, rozwalić parę pająków " :)

" Mieć orena,i nie mieć orena...to aż dwa oreny...."
Geralt z Rivii

PostNapisane: 02 sty 2012, 18:54 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TES, TLJ
Kogo chciałabym zobaczyć? Rety, chyba wszystkich ^^ A tak poważnie to z pierwszej części chciałabym, aby pojawił się Alistair, Morrigan, Sten, Zevran i Oghren. Zakładam, że na ponad sto procent będzie Leliana ^^ W każdym razie jest to mało możliwe, biorąc pod uwagę ilość możliwych do podjęcia decyzji. Ale miło jest sobie marzyć :) A z drugiej? Na pewno Anders i na pewno Fenris, choć uważam, że największe prawdopodobieństwo ma... Sebastian (bo się rzucał na końcu, że sprowadzi swoje wojska).

Ale... Tak naprawdę to obecność wielu, wielu postaci jest prawdopodobna, choć wątpię, żebyśmy mieli okazję spotkać wszystkich. No, i oczywiście ja muszę, muszę, muszę dowiedzieć się, co robi moja Strażniczka. Hawke to tam... mało ważna jest :D

Obrazek

Dubhenn haern am glǎndeal, morc'h am fhean aiesin.

PostNapisane: 02 sty 2012, 19:19 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: DA, Mass Effect, Wiedźmin 2, Skyrim
A ja chcę spotkać: moją Hawke (to przede wszystkim :) ), Strażniczkę też :P a z towarzyszy to hmm, też większość: koniecznie Alistair, Morrigan, Fenris, Anders (chociaż z nich wszystkich najbardziej prawdopodobna jest Morrigan, bo reszta może zginąć śmiercią tragiczną, a Morri możemy dźgnąć tylko w dodatku, a i nie jest jasno powiedziane, że zginęła po tym). Bardzo chciałabym też krasnoludów, czyli Varrika i Oghrena. Lelkę niekoniecznie, chociaż z tych wszystkich postaci to właśnie ona ma największe szanse na wystąpienie w DA 3. Aha, no i oczywiście Sandal I Flemeth.

PostNapisane: 02 sty 2012, 19:26 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Serie:Dragon Age,Wiedźmin,Mass Effect,Gothic,Mount and Blade Warband
Sandal....Nie wiem co w nim takiego szczególnego,chyba tylko chciałbym się dowiedziec w jaki sposób poradził sobie z dwudziestką pomiotów i ogrem w forcie Drakon.......To najwyżej w jakiejś retrospekcji,bo nie wyobrazam sobie dialogu typu ; " Sandal jak pokonałeś te pomioty 10 lat temu w Forcie Drakon ? " ....Plus jeszcze, Sandal jest bardzo wartościowy,,gdyz zaklinał bronie i u Strażnika, i u Hawke'a , a jego runy bardzo pomagały w boju.....

" Mieć orena,i nie mieć orena...to aż dwa oreny...."
Geralt z Rivii

PostNapisane: 07 sty 2012, 20:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

Hmm. Mogła by być możliwość zobaczenia tych towarzyszy, przy których to możliwe. Poza tym Flemeth i Sandal, bo oni zawsze są w grze. Dotego Cullen, który wciąż podróżuje... no i musi być zabawny krasnolud. ten element jest niezbędny.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 15   [ Posty: 144 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona