Teraz jest 16 paź 2018, 06:32

Napisz wątekOdpowiedz Strona 13 z 15   [ Posty: 144 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kogo/co chcielibyście zobaczyć w Dragon Age 3?
PostNapisane: 17 cze 2013, 21:12 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: DA:O, DA2,Kingdoms of Amalur, Skyrim, NWN2, Mass Effect 1,2,3, Stronghold
Oghren się zakonserwował stęchłym piwem i leży gdzieś w fereldeńskim rowie czekając na lepsze czasy :)

PostNapisane: 26 cze 2013, 23:14 
Casual
Casual

Kogo chciałbym zobaczyć w nowym DA? Hmm napewno nie Fenrisa który nie wniósł NIC do uniwersum poza tym że gdy tylko już musiałem go gdzieś zabrać miałem na myśli " kurde ale on nie lubi magów to w tym quescie..." Na pewno nie Aveline która pomimo tego że była całkiem przydatna, nie wryła mi się w pamięć czymkolwiek szczególnym(pomijam quest spiknięcia ja z mężem bo to było zabawne tylko przy pierwszym podejściu później było przynajmniej u mnie jako cos do odklepania"Chociaż i tak "szanuje" ta pikselowa postać za to ze i tak w końcu stawała po mojej stronie). No i przede wszystkim nie chciałbym zobaczyć Zeva...no masakra.... dajcie spokój assasyn z bractwa który się do nas przyłącza w 1 części bo..go nie zabijamy? heh do dziś mnie to bawi...postać stworzona chyba wyłącznie po to żeby kobietki grające miały się z kim "zabawić"(coś jak Jacob w ME) :>
A Kogo chciałbym zobaczyć?Oghren i Varrick to postacie których chyba nawet nie trzeba wymieniać a co do reszty...Flemeth,Morri, Lelke, Alistera wspomniałbym jeszcze Isabele ale jak dla mnie to po prostu dzi...hm no nikt zbyt ważny :>a no i oczywiście nieszczęście samuraja Anders( a co tam namieszał w DA2 jestem ciekaw jak to dalej pójdzie). A tak w sumie patrząc z innej perspektywy nie chciałbym żeby ta gra wyglądała tak ze idę przez jakieś miasto ktoś mnie zaczepia i mówi " ouu to ty no co tam u..." Wyobraźcie sobie ze nie każdy przechodził wszystko co możliwe i szczerze chciałbym żeby gra "poszła dalej" a nie wracała do starych rzeczy bo ktoś "5 lat temu przechodził DA i musi zboczyć co się stało z..." Wiem trochę to wszystko zagmatwane ale mam nadzieje ze ktoś wytrwał do końca tego textu dzięki i pozdrawiam ;>

PostNapisane: 28 cze 2013, 15:24 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: ME, Skyrim, DA, Spyro the Dragon
Ja bym była BARDZO zła, gdyby nic nie wspomnieli o poprzednich kompanach, w końcu tyle czasu spędziłam na zdobywanie ich zaufania i rozwiązywanie ich problemów, że zasługuję na wieści o tym jak sobie życie ułożyli. Oczywiście, jeśli ktoś nie importuje zapisu, to owych wieści może być mniej, może ich nawet nie być w ogóle, ale jak już kontynuuję grę to niech mi powiedzą na co wpłynęłam swoimi decyzjami.

PostNapisane: 01 wrz 2013, 10:07 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Większość gier :P
Ja chciałbym zobaczyć: Zevrana (czemu tak mało osób nie wspomina o nim? ), Oghrema i Leliane.
Ta trójka w zupełności mi wystarcza :D

PostNapisane: 01 wrz 2013, 10:34 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
A ja chciałabym zobaczyć moją Szarą Strażniczkę ;(
Oprócz niej mam nadzieję, że pojawi się też Alistair i oczywiście Sandal i Bodahn :D
Wymieniłabym tu jeszcze Varrica i Morrigan, ale ich powrót jest już pewnikiem.
Chętnie ujrzałabym jeszcze Oghrena, Zevrana i Fenrisa, chociaż wiem, że spotkanie ich w grze jest raczej mało prawdopodobne. A powrót Leliany jak i ona sama jest mi całkowicie obojętny. :P

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

PostNapisane: 01 wrz 2013, 12:40 
InSkyrim

Gra w: Mass Effect, Dead Space, Dragon Age, Wiedźmin, TES, Assassin's Creed, Prince of Persia,
Dla mnie najważniejsze osoby jakie bym chciał zobaczyć to Oghren i Sigurn. I bedę chyba oryginalny, bo chciałbym też spotkać Avelinę, którą chyba jako jedyny polubiłem w DAII. Aaaa no i do tego jeszcze LI mojego Hawke'a, czyli Merrill :)

YouTube: Assgard vas Neema
Steam: Assgard vas Neema Origin: Zwilku92 Uplay: Zwilku92 Xfire: Zwilku92

PostNapisane: 01 wrz 2013, 13:09 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Nie jesteś jedyny, który polubił panią komendant straży miejskiej ;) Avelina była dobrym przyjacielem, a chociaż nie tęsknię za nią, jak za niektórymi ulubieńcami (Zevran, Morrigan, Anders, Izabela), to z chęcią zobaczyłabym piegowatego rudzielca w DA:I. Im więcej starych towarzyszy tym lepiej, jestem ciekawa co się z nimi dzieje ^^

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 01 wrz 2013, 18:50 
InSkyrim

Gra w: Mass Effect, Dead Space, Dragon Age, Wiedźmin, TES, Assassin's Creed, Prince of Persia,
Haha no ładnie :D Chyba pierwsza osoba jaką spotykam która nie ma pretensji do Aveliny, a do tego ją lubi xD

YouTube: Assgard vas Neema
Steam: Assgard vas Neema Origin: Zwilku92 Uplay: Zwilku92 Xfire: Zwilku92

PostNapisane: 01 wrz 2013, 21:17 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
Jak mogłam zapomnieć.. Ja chcę zobaczyć Stena! :D

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

PostNapisane: 02 wrz 2013, 11:41 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Assgard vas Neema napisał(a):
Haha no ładnie :D Chyba pierwsza osoba jaką spotykam która nie ma pretensji do Aveliny, a do tego ją lubi xD

Ekhm... Pisałam już w wątku o Avelinie ;) Ale naprawdę nie rozumiem, o co można mieć do niej pretensje (lubienie to kwestia gustu). Dobry kompan, a w boju prawdziwy czołg :P

Natomiast Sten... Coś tam sobie ze Strażniczką obiecywali, że spotkają się kiedyś na polu walki... :D Nie obrażę się, jak zobaczę i tego towarzysza, choćby na chwilkę. Chcę jak najwięcej starych znajomych (nawet tych mniej lubianych)

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

Napisz wątekOdpowiedz Strona 13 z 15   [ Posty: 144 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona