Teraz jest 19 paź 2018, 18:27

Napisz wątekOdpowiedz Strona 15 z 15   [ Posty: 144 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kogo/co chcielibyście zobaczyć w Dragon Age 3?
PostNapisane: 18 lut 2014, 21:13 
Nałogowiec
Nałogowiec

loneirus napisał(a):
Odnośnie samego tematu - nie pamiętam, czy brałem w nim wcześniej udział - .. chyba nie mam nadziei w stosunku do kogokolwiek. Gra ma dotyczyć inkwizycji, gracz ma być inkwizytorem i to już samo w sobie odrzuca mnie od kupna.

Czemu?

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 18 lut 2014, 23:24 
Nałogowiec
Nałogowiec

Z powodów, których inni zapewne nie aprobują, bądź nawet wyśmiewają.

Mamy zostać inkwizytorem, aby później nie podzielać idei inkwizycji i ją podkopywać swoimi decyzjami? Czuję, że tak będzie. Do tego nie mam ochoty tworzyć kolejnego herosa w tym samym uniwersum i bardzo zbliżonym przedziale czasu. Potem jakiś rzecznik BioWare powie mi, że "inkwizytor zniknął". Tym samym "Dragon Age: 4" będzie przedstawiał tzw. mielonego, w którym wystąpią wszyscy, tylko po to, by stworzyć jeszcze innego gieroja. Nudne i zbytnio przypominające 'efekt marvela'.
Tak, polubiłem szarego i on by zupełnie wystarczył do popychania akcji dalej. To postać, której potencjał wykorzystano jedynie szczątkowo. W zasadzie po zakończeniu plagi, jest kimś zupełnie wolnym od zobowiązań. Prosi się to o otwarte Thedas i "róbta co chceta", z inkwizycją w tle, czy bez. Jak mi ktoś odpali pogadankę o liniowość, to zaproponuję rozwiązanie częściowo zastosowane w "przebudzeniu". Import, albo kreowanie novum. Za każdym razem <gra na nosie>.

[spam]
Spoiler:

[/spam]

Wydaje mi się, że BioWare pragnie rozegrać ten koncert od środka, a nie poprzez osobę z zewnątrz. Tym samym za nikim nie tęsknię; gdyż wszelkie znaki na ziemi wskazują jedynie, że byłyby to marzenia spalonej głowy.
Co mi po Morrigan, która pewnie wychowuje swoje dziecko? Co mi po Oghrenie, który też został rodzicem? Co mi po Cullenie, którego tylu ubóstwia (sam nie wiem czemu), a który w podstawce został określony - przez swoich kolegów - jako osoba chora psychicznie? Nie, jeśli tęsknić, to za tymi, którzy nie mają żadnych zobowiązań. A takowych jest niewielu, w tym część "zniknęła".
Otwartą drogę ma szary, ma też Shale. Poczekam sobie, poczytam i pomyślę.

Platoniczne uwielbienie jakieś, chyba ;].

PostNapisane: 19 lut 2014, 12:48 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Ja to bym chciał, żeby w Inkwizycji jakąś większą rolę odegrał jegomość, którego mam w awatarze. Wiem, że będzie razem z Hawkiem, ale raczej nie odegrają większej roli, a ja tam jestem z tych, którzy bardzo się przywiązują do swoich postaci. Ale jeśli Szary będzie, to ciekawe, jakim będzie przemawiał głosem :D. Chyba że BioWare zdecyduje się tutaj na żarcik i Szary dalej będzie niemową. Poza nim to chciałbym zobaczyć moich ulubionych towarzyszy, a zarazem LI z Początku i „dwójki” – Zevrana i Izabelę. Z nimi nie można się nudzić. Pewnie też się pojawią, ale prawdopodobnie jako mało znaczące tło, może jako osoby poszukujące Szarego i Hawke’a.

PostNapisane: 02 mar 2014, 14:34 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Zapewne wypowiadałem się już kiedyś w tym temacie, ale to było dawno. Jeśli chodzi o postaci, na których powrót liczę, to lista nie jest chyba zbyt długa. Anders (bo jego działania z dwójki miały zbyt duży wpływ na Thedas, żeby nagle zakończyć jego wątek), Merrill (bo jej lustro ma się przewinąć w grze i daje ciekawe możliwości), poza tym miło by było zobaczyć postaci z "Rozłamu", Rhysa i Cole'a, no i oczywiście Tallis (marzenie ściętej głowy). Jeśli chodzi o byłych towarzyszy to pewnie gościnnie pojawi się znacząca większość. I pewnie będzie wciśnięta na siłę. Poza Isabelą, która włóczy się po całym świecie, i Aveline, której rodzina pochodzi z Orlais, ciężko mi sobie wyobrazić innych w tym kraju. Co do powrotu starych protagonistów, to mam wrażenie, że nie pojawią się fizycznie. Może będą współpracować z Inkwizytorem na odległość, może pojawią się listy od nich, ale inne interakcje mogą być za trudne do zrealizowania. I to by mi wystarczyło. Jak twórcy chcą opowiedzieć historię w każdej części z perspektywy nowego bohatera to mają takie prawo. Liczę na dużo nowych, ciekawych postaci.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 15 z 15   [ Posty: 144 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15