Teraz jest 24 wrz 2018, 08:04

Napisz wątekOdpowiedz Strona 18 z 20   [ Posty: 195 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wyzwania N7 v.3 - Drassil's Quests
PostNapisane: 31 mar 2014, 06:11 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Mass Effect 3;2;1, Skyrim, Oblivion
@emzio
Wstawiłeś filmik jako prywatny, nie można go obejrzeć.

Obrazek

PostNapisane: 31 mar 2014, 09:42 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: DIRTY BOMB
Przepraszam, nie wcisnąłem nowego przycisku opublikuj i film został zapisany w roboczych, już naprawiłem i powinno działać. Dzięki za info.

PostNapisane: 31 mar 2014, 11:19 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gratuluję platynki :D

Obrazek

PostNapisane: 31 mar 2014, 18:06 
Volus Mercenary

Gra w: RPG (wszelkie, wręcz nałogowo)
Quest XII: Dominic Osoba, Jr.

Cytuj:

Cel oddziału: czteroosobowy oddział składający się z różnych volusów nieznających mocy wzmocnienia tarcz ma dokonać co najmniej częściowej ekstrakcji na Palavenie w czasie krótszym niż 26 minut, walcząc przeciwko Gethom.
Dostępne bronie [każdy ma mieć inną broń, w przypadku drużyny trzyosobowej zabroniona jest broń ultra-rzadka (obwoluta N7)]: M-23 Katana, M-22 Patroszyciel, M-300 Claymore, AT-12 Najeźdźca, Jad
Restrykcje: zabroniony jest trick z biegiem z paczką i wzmocnione zasobniki. Każdy ma mieć inne premie do uzbrojenia, premie do amunicji, premie sprzętowe i premie do pancerza. Jedyne dostępne amunicje to odkształcająca i krio. Osoba nagrywająca film może zużyć co najwyżej jedną rakietę typu Kobra (reszta zaopatrzenia nie jest limitowana).

Każdy z drużyny dostanie sumę punktów według rozpiski (dla najlepszego osiągniętego przez siebie wyniku)***:
Brąz – 1 pkt.; Srebro – 2 pkt.; Złoto – 5 pkt.; Platyna – 9 pkt.;
Oprócz tego każdy z drużyny, która na najwyższym osiągniętym poziomie trudności najszybciej wykona zadanie, dostanie dodatkowe 5 punktów. Mecze z przekroczonym czasem nie są brane pod uwagę.
Bonus: Wykonanie zadania w przekroczonym czasie (nie więcej niż o 3,5 minuty), da drużynie ⅓ wartości punktowej na poziom, czyli odpowiednio (⅓, ⅔, 1⅔ lub 3).

Uwaga: wystarczy, że jedna osoba udokumentuje filmik z meczu, a cel oddziału zostanie zaliczony wszystkim.

Cytuj:

Cel indywidualny: grając solo żołnierzem Battlefield 3, ukończ trzy pierwsze fale na hazardowym Benningu, nie używając medi-żeli i walcząc przeciwko Zbieraczom.
Dostępne bronie: Krysae
Restrykcje: zabroniony jest trick z biegiem z paczką, można wystrzelić co najwyżej dwie rakiety typu Kobra, ale tylko na trzeciej fali. Zabronione są amunicje: krio, zapalająca i dysrupcyjna.

Punkty są przydzielane odpowiednio:
Oprócz tego osoba, która na najwyższym osiągniętym poziomie trudności w najkrótszym czasie zdobędzie srebrny medal za zabitych karabinem snajperskim, dostanie dodatkowe 5 punktów.
Bonus: Każdy, kto zdobędzie złoty medal za zabitych karabinem snajperskim, dostanie dodatkowy punkt.

Deadline: 248 godzin, czyli do 2014.04.11 03:06

Obrazek

PostNapisane: 31 mar 2014, 19:20 
Volus Mercenary

Wyniki jedenastego wyzwania:
Indywidualne:
whiteshadow, 5 punktów
emzio, 9 punktów
Bonus przepadł.

Drużynowe:
whiteshadow86, Nexeve, Dr_Someone, 5 punktów + 5 bonusowych

PS.
Chłopaki, nie jestem pewien, czy dobrze policzyłem zabójstwa z eksplozji w pierwszej fali. Jeśli ktoś z Was jednak zasłużył na bonus, niech się upomni i wskaże mi momenty padnięcia czterech wymaganych przeciwników.

Obrazek

PostNapisane: 01 kwi 2014, 02:57 
Volus Mercenary

Even More Special Quest I: Don't Fool with Aria

Cel oddziału: czteroosobowy oddział składający się z różnych ras i różnych klas ma dokonać pełnej ekstrakcji na Ziemi w czasie krótszym niż 26 minut. Wroga nie ustawiamy - ma być wybrana opcja losowa.
Dostępne bronie (każdy ma mieć inną broń): Karabinek Reegar, Błotniak Cerberusa, N-7 Huragan, Akolita, N-7 Pirania, Wyrzutnia Chakram.
Restrykcje: Każdy ma mieć Wzmocnione Zasobniki w premii sprzętowej. Można używać jedynie ekwipunku zużywalnego na czwartym poziomie.

Każdy z drużyny dostanie sumę punktów według rozpiski (dla najlepszego osiągniętego przez siebie wyniku):
Oprócz tego każdy z drużyny, która na najwyższym osiągniętym poziomie trudności najszybciej pobiegnie z paczkami (liczy się czas wykonania wymaganego zadania), dostanie dodatkowe 5 punktów. Mecze z przekroczonym czasem nie są brane pod uwagę. Jeśli na najwyższym osiągniętym poziomie trudności nie pojawi się zadanie dostarczania urządzeń, dodatkowe punkty przepadają.
Bonus: Wykonanie zadania w przekroczonym czasie (nie więcej niż o 3,5 minuty), da drużynie ⅓ wartości punktowej na poziom, czyli odpowiednio (⅓, ⅔, 1⅔ lub 3).

Uwaga: wystarczy, że jedna osoba udokumentuje filmik z meczu, a cel oddziału zostanie zaliczony wszystkim.

Cel indywidualny: ukończ trzy pierwsze fale, używając tylko i wyłącznie chwytów. Konfigurację należy ustawić na losową. Wrogowie, którzy nie są podatni na chwyty (Brutale, Pustoszyciele, Banshee, Atlasy, Wieżyczki Cerberusa, Duchy, Dragoni, Piro Gethów, Bombardiery Gethów, Behemoty Gethów, Pomioty, Praetoriany), mogą być wyeliminowani za pomocą broni, ale dopiero, gdy na mapie nie będzie już żadnego wroga podatnego na chwyt.
Restrykcje: Zabroniony jest bieg z paczką i wchodzenie na tamę na Arvunie.

Punkty są przydzielane odpowiednio:
Oprócz tego osoba, która na najwyższym osiągniętym poziomie trudności w najkrótszym czasie zdobędzie złoty medal za zabitych walką wręcz, dostanie dodatkowe 5 punktów.
Bonus: Każdy, kto zdobędzie brązowy medal za zabity walką wręcz przed zdobyciem złotego medalu za chwyty, dostanie dodatkowy punkt.

Cel społecznościowy: Co najmniej jedna osoba powinna wykonać cel indywidualny na podanej konfiguracji. Lokalizacja: hazardowa Cytadela. Wróg: SOC albo OZS.

Deadline: Jest to wyjątkowo specjalne zadanie, więc czas na jego wykonanie jest wyjątkowo skrócony. Deadline kończy się za 20 godzin, czyli do 2014.04.01 23:57

I najważniejsze:
Dostępne postacie dla celu indywidualnego/społecznościowego: Krogański Watażka, Juggernaut Gethów, Volus Szturmowiec
Dostępne postacie dla celu oddziału: Geth Adept, Quarianin Adept, Volusowie Żołnierz, Komandos OZS Żołnierz, Krogański Specjalista Inżynier, Pyjak Magister Inżynier, Hanar Strażnik, Obrzydlistwo Strażnik, Kroganin Szpieg, Jednostka Infiltracyjna Krwawej Hordy Vorch, Elkor Szturmowiec, Miażdżypaszcza Szturmowiec.

Obrazek

PostNapisane: 01 kwi 2014, 03:29 
Nałogowiec
Nałogowiec

W kwestii formalnej Zag, bo mam wątpliwości: czy Pyjak Magister Inżynier może mieć rozwinięty wypierd plazmowy do VIII lewelu, czy tę moc trzeba pozostawić nierozwiniętą? A jak rozwijać, to radziłbyś na obrażenia, czy obszar?

Obrazek

PostNapisane: 01 kwi 2014, 09:25 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: DIRTY BOMB
Dr_Someone napisał(a):
W kwestii formalnej Zag, bo mam wątpliwości: czy Pyjak Magister Inżynier może mieć rozwinięty wypierd plazmowy do VIII lewelu, czy tę moc trzeba pozostawić nierozwiniętą? A jak rozwijać, to radziłbyś na obrażenia, czy obszar?

I dopiero teraz to napisałeś? Gdybyś napisał wcześniej, nie wykonałbym 21 bezowocnych prób indywidualnych, zakonczonych tradycyjnym -iepowodzeniem na 3 fali - za kazdym razem zbieracze, niszczenie celów: opetane obrzydlistwa, które ustawiały sie zawsze w łańcuszek dookoła mapy (jakby lapiac się za rece) i i po zniszczeniu jednego wysadzaly się kolejno reakcją lancuc&owa rozchodzaca sie po całej mapie co mnie nieuchronnie zabijało.

PostNapisane: 01 kwi 2014, 10:43 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Czy tylko ja mam błąd, że wybierając Miażdżypaszczę Szturmowca, nie mam wyrzutni rakiet Kobra? Jak fajne zadanie (zasobniki trzeba mieć), to takie rzeczy się dzieją :(

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 01 kwi 2014, 14:28 
Nałogowiec
Nałogowiec

Na Miażdżypaszczy kobra jest chyba zbugowana, bo przy wziętych zasobnikach z wyrzutni wylatują mi Camele z filtrem, ja wtedy od razu na fajkę, a jak wracam, to pisze "misja nieudana" i sam nie wiem czemu? Grając Magistrem Inżynierem nie miałem tego błędu. :mysli:

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 18 z 20   [ Posty: 195 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona