Wczytywanie
Teraz jest 20 lip 2019, 05:00

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ghosts - pierwsze wrażenia
PostNapisane: 21 sie 2013, 14:30 
Nazi Zombie

Gra w: komputer :P
Tak jak w tytule tematu ;) Interesują mnie Wasze pierwsze wrażenia związane z zapowiedziami, trailerami i rozmaitymi mediami, które regularnie pojawiają się na łamach naszego wortalu.
Co sadzicie o najnowszej odsłonie serii? Da radę? Jakie są Wasze pierwsze spostrzeżenie? Jakie zmiany dostrzegacie względem poprzedniczek?

Jest to generalnie wątek w stylu: zachwal lub wylej swoje żale ;) Zachęcam do udziału w dyskusji!

facebookowy fanpage Armii Call of Duty:

https://www.facebook.com/pages/Armia-Call-of-Duty-callofdutywarfarepl/1543483715885010?fref=ts

Tytuł: Re: Ghosts - pierwsze wrażenia
PostNapisane: 21 sie 2013, 15:27 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Zawal przed czterdziestką
Cóż, na początek chciałbym omówić z wami sprawę tego że "Poprzedni silnik nie pozwalał nam na dodanie kobiet do gry", to wydaje mi się być żałosną wymówką. Inną sprawą jest pies z którego ostatnio wszyscy się nabijają. Muszę przyznać, że taki pies to nie jest zła rzecz i podoba mi się sam pomysł, miejmy nadzieję że będzie on dobrze wykorzystany i rozwinięty. Inną rzeczą, jest dobrze rozwinięta customizacja własnej postaci w MP. To jest dobry pomysł, który dłużej przetrzyma ludzi przy multiku ^^

Obrazek

AG - BÓG IMPERATOR

CLICK

PostNapisane: 21 sie 2013, 21:11 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA,ME,LiS,TWD,OW,CS
Nie spodziewam się wiele, wiadomo, że rewolucji nie będzie. Liczę po prostu na kolejnego solidnego CoD-a z dobrą kampanią.

PostNapisane: 22 sie 2013, 10:52 
Nazi Zombie

Gra w: komputer :P
Trochę komentarza ode mnie ;) Przy pisaniu newsów starałem się być maksymalnie obiektywny, bo nie chciałem niektórych nowości przekreślać na starcie (a przynajmniej żeby to tak wyglądało).
Przyznam szczerze, że na wieść o tworzeniu żołnierzy i ich kustomizacji nieco się przeraziłem. Winą owego lęku obarczyłbym tutaj azjatyckie przykłady gatunku MMOFPS, które umożliwiają stworzenie biuściastych pań dzierżących potężne gnaty i rozwalających wszystko jak Rambo. Drugi moje skojarzenie dotyczące kustomizowania bohatera związane było z Battlefield Heroes, w którego swego czasu pogrywałem. Pomijam samą grę, bo to kompletnie inna produkcja niż CoD, a odwołam się do rewii mody, która irytowała mnie w tej grze na każdym kroku. Taki ciuszek, taka czapeczka, temu damy wąsiki, a temu założymy zegarek. I odniosłem swoje spostrzeżenia na poletko Call of Duty - o cholera! Czyżby chcieli zrobić z gry wojennej pokaz mody?
Wszelkie moje obawy rozwiał oczywiście trailer i pani w nim pokazana, z krwi i kości, normalnej urody, ubrana w mundur taki jak na żołnierza przystało. Brak jakichkolwiek podtekstów seksualnych, którymi ociekają produkcje made in korea. Właśnie na coś takiego czekałem! Panie w grach wojennych są mile widziane, pod warunkiem, że twórcy przedstawią z zasadami dobrego smaku i z należytym szacunkiem. Półnagim modelkom z giwerami mówię NIE :P
W związku z powyższym spodziewałbym się również wyważonej customizacji, gdzie pierwsze skrzypce powinno grać uzbrojenie, wyposażenie i atuty bojowe, a wygląd żołnierza to raczej powinna być kwestia drugorzędna. Owszem, dodatek całkiem fajny, ale chodzi o to aby go nie nadużyć ;)

facebookowy fanpage Armii Call of Duty:

https://www.facebook.com/pages/Armia-Call-of-Duty-callofdutywarfarepl/1543483715885010?fref=ts

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]