Teraz jest 16 sty 2019, 23:54

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Oczy i serca przebiegłe - problem z zakończeniem misji
PostNapisane: 04 gru 2016, 16:07 
Casual
Casual

Hej.
Mam problem z tą misją (przyjęcie, w której trzeba uratować księżną). Mianowicie, przy pierwszym wyborze kogo poprzeć, zdecydowałem odłożyć to na później w celu poszukiwania informacji. Aktualnie moim zadaniem jest znalezienie dowodów, którymi będę mógł szantażować Gasparda. Wskaźnik misji pokazuje mi cel w pokoju zablokowanym statuetkami halli. Problem jest taki, że nie wiedziałem o tym, że ich liczba jest ograniczona i nie wystarczająca do otwarcia wszystkich zakamarków, przez co brakuje mi kilku sztuk.

W związku z tym nie mogę ruszyć fabuły dalej. Czy ma ktoś jakieś propozycję rozwiązania problemu? Szukałem komend, które dałyby mi potrzebne itemki (coś jak w Skyrim), ale nic nie znalazłem. To samo komendy, które zaliczają obecne zadania. Nic. Kurde, lipa stracić 40h< przez to, że twórcy gry nie pomyśleli o poinformowaniu gracza, że figurek jest mniej niż potrzeba do otwarcia wszystkich drzwi, a te najważniejsze (w sensie drzwi) są na końcu i potrzeba aż 5 statuetek ;/

Tytuł: Re: Oczy i serca przebiegłe - problem z zakończeniem misji
PostNapisane: 04 gru 2016, 17:02 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Chyba nie da się zrobić tak, że się w tej misji utknie, nawet jeżeli nie znajdzie się wystarczającej liczby statuetek, żeby otworzyć wszystkie drzwi. W najgorszym wypadku popchniesz fabułę do przodu tak, że wygra Clelene, bo nie znajdziesz haków na Gasparda i Brialę, żeby ich zaszantażować. Z tego co pamiętam, dowody na Gasparda można zdobyć w sali z trofeami, do której nie trzeba statuetki halli, tylko zagadać do pilnujących jej strażników i wmanewrować w to, żeby poszli porozmawiać z Cullenem. Coś na niego można chyba znaleźć też podczas rozmowy z księciem, którego Gaspard jest bratankiem, będącym gdzieś w pomieszczeniach w pobliżu miejsca, z którego wychodzi się do ogrodu z fontanną na kaprysy. Aczkolwiek głowy za to wszystko nie dam, bo to zadanie jest tak skomplikowane i zagmatwane, że nawet nie próbowałem spamiętać wszystkiego, co się w nim działo.

Tytuł: Re: Oczy i serca przebiegłe - problem z zakończeniem misji
PostNapisane: 04 gru 2016, 19:47 
Casual
Casual

To jak pchnąć fabułę? Rozmawiałem z tym kuzynem Gasparda, byłem w sali z trofeami. Jedyne co to mogę porozmawiać z Bliarą, Gaspardem i przedstawić im dowody na innych oraz na nich samych. Wskaźnik misji oraz cele w dzienniku to "znajdź dowody, aby zaszantażować Gasparda", nie ma innej opcji.

Edit: Po raz kolejny postanowiłem zwiedzić wszystko dokładnie. Okazało się, że nie zauważyłem sprytnie ukrytego wejścia prowadzącego do znacznika misji. Moja gafa. Dzięki za pomoc. Można zamknąć.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]