Teraz jest 20 kwi 2021, 04:20

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 15 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dobrze zaopatrzony obóz
PostNapisane: 28 gru 2014, 08:42 
Casual
Casual

Hej, mam pytanie odnośnie zadania "dobrze zaopatrzony obóz" na świętych równinach. Mam znaleźć 3 skóry wielkiego niedźwiedzia. Myślałem że znajdę wielkie niedźwiedzie na zaziemiu, w miejscu gdzie występowały przy zadaniu "pazury Bergrita", jednak nie ostał się tam żaden wielki niedźwiedź. Póki co po dotarciu do podniebnej twierdzy zwiedziłem tylko święte równiny i chciałbym dowiedzieć się czy na innych lokacjach znajdę jeszcze te niedźwiedzie?

Tytuł: Re: Dobrze zaopatrzony obóz
PostNapisane: 28 gru 2014, 10:29 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Szmaragdowe Mogiły. Nie pamiętam, czy na całym obszarze występują, ale na pewno natrafiłem na nie w pobliżu obozu przy Dzikiej Skale – idziesz od tego obozu na północ, docierasz do rzeki i idziesz wzdłuż niej, tam trochę tych niedźwiedzi jest. Tylko uważaj, żeby się nie zapuszczać na północ od rzeki, bo tam grasują olbrzymy i smok, więc jeżeli masz niski poziom postaci, to możesz paść. Niedźwiedzie widziałem też na Wybrzeżu Sztormów, również przy rzece (zakładasz jeden obóz w pobliżu brzegu morza, a potem idziesz w kierunku następnego, pomiędzy tymi obozami jest rzeka), ale licho wie, czy to były normalne, czy wielkie i czy w ogóle w Inkwizycji jest to jakoś rozróżniane – nigdy nie zwróciłem uwagi. A jeżeli nie ma na Zaziemiu, to wróć później, może się odrodzą – u mnie się cały czas odradzają. Jak docieram do obozu w pobliżu wielkiej villi leśnej, to tam zawsze w okolicy się kilka kręci.

PostNapisane: 29 gru 2014, 11:30 
Casual
Casual

Dzięki za odpowiedź:) Udało mi się znaleźć wielkiego niedźwiedzia na samym początku lokacji szmaragdowe mogiły. Mam jeszcze jedno pytanie: czy zbadanie świątyni Dirthamena daje punkty przychylności Dalijczyków? Zrobiłem wszystkie zadania dla nich jednak nie mogę zwerbować Loranila, pasek przychylności w dzienniku nie jest do końca zapełniony.

PostNapisane: 29 gru 2014, 13:03 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
O ile mnie pamięć nie myli, to w tej świątyni znajdziesz pewne dokumenty, które po przekazaniu ich Dalijczykom potężnie wpływają na ich poparcie. Ja miałem go dość mało, bo pozabijałem te demony na ich cmentarzu, złupiłem ten grobowiec, zabiłem złotą hallę itd., ale jak odniosłem te dokumenty to od razu miałem zadanie wykonane. Nie pamiętam dokładnie, czy chodziło konkretnie o tę właśnie świątynię, o którą mówisz, ale w każdym razie ta świątynia z tymi dokumentami znajduje się w północno-wschodniej części Szmaragdowych Mogił.

PostNapisane: 29 gru 2014, 14:02 
Casual
Casual

Super, jeszcze raz dzięki za odpowiedź:)

PostNapisane: 03 sty 2015, 18:35 
Casual
Casual

Szukam tych niedźwiedzi i szukam, zabiłem olbrzymy i smoka, ale misiów w Mogiłach nie znalazłem. Gdzie ich jest dużo

PostNapisane: 03 sty 2015, 19:09 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect, Dragon Age, Wiedźmin, League of Legends, World of Warcraft
Z tego co wiem to właśnie na północy, tam gdzie jest smok i olbrzymy jest największe prawdopodobieństwo, iż natrafi się na duże miśki, zresztą wystarczy tylko jeden - z jednego wypada chyba 8 skór.
Pamiętam, że nawet się wkurzałem bo bez przerwy mnie jakiś gonił a ja nie miałem ochoty się z nimi bić. :P

PostNapisane: 04 sty 2015, 06:42 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Jest zawsze 2 i dość wolno się respawnują. Trzeba chodzić w koło wokół rzeki, na północ pod olbrzymy a na południe do tych wysokich skał z malunkami.
Jest inny prostszy sposób na te skóry i trwa z 9 minut. Idziesz do stołu narad, na karcie lewej znajdujesz zapasy czy skóry ze Szmaragdowych Mogił i wysyłasz na misję Lelianę. Zawsze 6 skór przynosi wielkich niedźwiedzi.

PostNapisane: 04 sty 2015, 12:19 
Casual
Casual

Już sobie poradziłem, dzięki za pomoc. Ale wyjątkowo mało jest misiów w grze.

PostNapisane: 04 sty 2015, 19:20 
Casual
Casual

Mam jeszcze pytanie odnośnie Bastionu Elgar'nana. Jak odblokować wejście do niego? Odblokuje się ono podczas robienia wątku głównego, czy trzeba zrobić coś szczególnego żeby się tam dostac?

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 15 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona