Teraz jest 21 kwi 2021, 03:59

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kolekcje, kilka problemów.
PostNapisane: 29 mar 2015, 14:28 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Witam, postanowiłem zrobić sobie ,,stopro" DA Inkwizycja i pozostały mi tylko kolekcje, z którymi niestety nie obyło się bez problemów :( Mam kilka pytań w związku z nimi:

1. Nasiona, brakuje mi jednego, wiem że jest to Kryształowa Gracja, zbieram ją i zbieram lecz niestety nie zalicza mi jej nasionka. Może ktoś zna jakiś patent na to ?

2. Sztandary, na bank pominąłem kilka pd. zadań głównych np. tej misji gdzie magister majstruje z czasem lub tego balu u cesarzowej Orlais. Czy jest jeszcze możliwość zdobyć je, czy przepadło ?

4. Trony, zdobywałem pd. zadań na stole i innych zadań, brakuje mi kilka, może da się gdzieś je kupić ?

3. Mecenas sztuki, pominąłem jedną piosenkę najpewniej w Azylu, czy da się to jakoś naprawić ?

5. Dwunasta mozaika na Zaziemiu, wiem że jest zbugowana, ale może ktoś wie czy po patchowaniu naprawił się ten bug ?

6. Mam także problem z Fereldeńskim Zamkiem, brakuje mi jednego do ukończenia zlecenia na klatki, lecz nie wypada od nikogo na Zaziemiu, a patent, który przedstawił jeden z użytkowników tego forum polegający na duplikowaniu przedmiotów u handlarza po prostu nie działa.

Dziękuję z góry za wszelką pomoc oraz pozdrawiam :)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]