Wczytywanie
Teraz jest 08 mar 2021, 22:28

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 8 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: FANPAGE
PostNapisane: 25 sty 2014, 22:17 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Hej, chciałbym rozpowrzechnić mój nowy fanpage na FB. Jest to strona poświęcona informowaniu ludzi i ważniejszczych wydarzeniach w świecie gier i rozmawianiu z nimi na temat gier. Proszę o like i obserwowanie mojej stronki :aniol: , wkładam w to dużo starań. :mysli:

Tytuł: Re: FANPAGE
PostNapisane: 25 sty 2014, 23:18 
Nałogowiec
Nałogowiec

Generalnie rzecz ujmując, reklama kont w serwisach typu FB, nie ma sensu w takiej formie. Może jako ogólny wątek, podobnie jak choćby ten o youtube (viewtopic.php?f=38&t=6699). Co na to moderacja?

PostNapisane: 26 sty 2014, 09:52 
Stand User

Gra w: wojny psychologiczne
loneirus napisał(a):
Generalnie rzecz ujmując, reklama kont w serwisach typu FB, nie ma sensu w takiej formie. Może jako ogólny wątek, podobnie jak choćby ten o youtube (viewtopic.php?f=38&t=6699). Co na to moderacja?

Zawsze musisz jakichś pierdół się przyczepić?

Obrazek

Spoiler:

PostNapisane: 26 sty 2014, 10:11 
Nałogowiec
Nałogowiec

Twój post jest zupełnie nie na temat; licz się ze słowami, nie rozmawiasz z kolegą.

PostNapisane: 26 sty 2014, 10:45 
Stand User

To przestań się czepiać pierdół <_<
Odnoszę wrażenie, że ty wręcz ubóstwiasz czepianie się każdej, choćby najmniejszej rzeczy.
Chłopak zareklamował, czy nie - co ci za różnica? Jeżeli łamie jakikolwiek punkt regulaminu, to moderacja to usunie (choć osobiście jakoś nic konkretnego tu nie widzę) - po kiego... grzyba musisz zawsze coś wtrącić?

Obrazek

Spoiler:

PostNapisane: 26 sty 2014, 11:54 
Nałogowiec
Nałogowiec

Jeśli chcesz prowadzić jakąś krucjatę przeciwko mojej osobie, radzę prowadzić ją prywatnie, choćby poprzez moduł prywatnych wiadomości.
Gdybyś patrzył odrobinę dalej na kwestię, zauważyłbyś, że ten temat ma pewien widoczny problem - pomijając już, że łamie dwa punkty regulaminu.

Co innego promować pełny produkt, a co innego konto w "facebook", które na domiar złego, jest ponoć zupełnie nowe. Gdybyś kiedykolwiek zajmował się administracją, wiedziałbyś jaka jest najpopularniejsza dzisiaj forma reklamy. Każdy chce mieć wysoką oglądalność, każdy chce mieć cyferki, by móc pochwalić się nimi przed znajomymi i rodziną, ale już nie każdy dysponuje materiałami, które ZASŁUGUJĄ na bycie wyróżnionymi i reklamowanymi w ciągu. Nie, dzisiejsi ludzie idą z góry na przysłowiową łatwiznę, gdyż uważają, iż za ich "starania" należy się jakaś gratyfikacja.
Też tak kiedyś myślałem, jakieś czternaście lat temu. Podejście do 'tej' kwestii zmieniło się dla mnie, kiedy wspomnianych gratyfikacji było mnóstwo, ale ostatecznie nic one nie wnosiły. Nie, ruch powoduje jedynie zawód, gdyż tak naprawdę aktywnych obserwatorów jest ułamek, przy całej masie tak zwanej gawiedzi. Potem naciąłem się na odwrotną sytuację, w której po prostu ruchu nie było. I był to moment, w którym stwierdziłem, że najlepsza reklama, to brak reklamy, pozostawienie kwestii losowi i zajęcie się tym co naprawdę jest ważne.
Autor tematu prosi na dzień dobry o "lajki", a więc i subskrypcje, co w pewien sposób już go dyskwalifikuje z konkursu o popularność. Starać każdy się może, ale istnieje coś takiego jak skromność, istnieje coś takiego jak sumienność - i te dwie cechy są główną siłą napędową dla ewentualnej promocji. Tę powinni wdrażać nie administratorzy, a sami użytkownicy. Jestem przekonany, że gdy praca jednostki jest czymś unikalnym, wtedy korzystający dzielą się nią sami. Doceniają wartość materiału, co jest w pewien sposób główną nagrodą dla twórcy.

Niemniej nie o to chodzi bym cokolwiek tutaj tłumaczył, ponieważ kwestia była inna. Zauważ, że w takiej formie każdy może sobie teraz pomyśleć: "a, założę sobie temat w OT, w którym rzucę odsyłaczem do.. konta w tibii!". Zasugerowałem, by ten temat mógł być bazą, a nie jedynakiem. Jest wątek, w którym użytkownicy mogą się dzielić swoimi kanałami w "YouTube"; "Facebook" także może mieć swój kącik. Taka sklejka nie byłaby na pewno przesadzona.
I to jest wg. ciebie, Mihtein, czepianie się? Czyżby żywa istota nie mogła już mieć własnych refleksji na otwartym forum? Takie pytanie retoryczne w ten chłodny dzionek.

PostNapisane: 26 sty 2014, 12:03 
Stand User

loneirus napisał(a):
I to jest wg. ciebie, Mihtein, czepianie się?

No, jest ^^ A co do twojej osoby, to po prostu zwróciłem uwagę o to, że lubisz się czepiać wszystkiego - ale powody tego mnie nie obchodzą. Potraktuj to jako luźną uwagę i tyle ^^

Obrazek

Spoiler:

PostNapisane: 26 sty 2014, 16:47 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
1. Autor tematu stosowną uwagę otrzymał i mam nadzieję, że formalności u administracji dopełnił. Wątek nie służy roztrząsaniu, co zgodne, a co niezgodne z regulaminem.
2. Mithein - Twoje posty tu absolutnie nie dotyczyły tematu, tylko drugiego użytkownika. Weź na wstrzymanie. Luźne uwagi można sobie rzucać na SB, na PW, masz dużo możliwości zamiast offtop w wątku.
3. Absolutnie zgadzam się, że bieżący temat powinien być jbc bazą, a nie przykładem dla szeregu podobnych.

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 8 ]