Wczytywanie
Teraz jest 06 mar 2021, 14:27

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: The Eye - moja gra
PostNapisane: 18 gru 2014, 21:35 
Casual
Casual

Witam!

Jesteśmy dwoma studentami, którzy postanowili poświęcić swój wolny czas na tworzenie gier (są to nasze pierwsze kroki w tej dziedzinie). Mam szczerą nadzieję, że jest to odpowiednie miejsce na tego typu temat. Chcieliśmy się po prostu pochwalić naszym najnowszym dziełem :)

Chciałbym Wam zaprezentować nadchodzącą grę na platformę android: “The Eye”. Jest ona osadzona w świecie fantasy. Data premiery to 20.12.2014, tutaj możecie zobaczyć trailer, który stworzyliśmy wczoraj:

https://www.youtube.com/watch?v=sNXLzqQAwTM

Link do gry: https://play.google.com/store/apps/deta ... abs.TheEye

Krótko historia, czyli o co tutaj chodzi:

Smok śpi na stosie zagrabionych skarbów, gracz wciela się w rolę bohatera, który próbuje je wykraść. Dotarcie do skarbów nie jest prostym zadaniem ze względu na przeszkody w postaci spadających wielkich kamieni. Dodatkowym utrudnieniem jest konieczność ukrywania się przed smokiem, który budzi się co jakiś czas aby sprawdzić stan swojego bogactwa.

Kilka screenów:
Obrazek

“The Eye” to prosta gra zręcznościowa, która daje możliwość rywalizacji z przyjaciółmi i ludźmi z całego świata. Chodzi o to, aby zdobyć jak największą ilość punktów w danej rozgrywce. Jeden wykradziony skarb daje jeden punkt.

W dzisiejszych czasach wiele osób posiada smartfony, dlatego też postanowiłem powiedzieć Wam o tej grze :). Co sądzicie? Jesteśmy ciekawi Waszych opinii.

Tytuł: Re: The Eye - moja gra
PostNapisane: 17 gru 2015, 14:39 
Casual
Casual

Ciekawa gierka weź ją wypuść bo może zarobi ci trochę kasy weź skromne 2 50 zł za wysłąnie smsa po drugim lv zeby właczyć 3 i wtedy ludzie jak sie wkreca beda kupować .

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]