Wczytywanie
Teraz jest 21 cze 2021, 07:56

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Autorski System RPG Tauron Prime (PBF) - START !
PostNapisane: 26 wrz 2011, 17:06 
Casual
Casual

Witam wszystkich, niektórzy mnie znają inni nie. Niektórzy też wiedzą, że tworzyłem własny system RPG. Gdy się coś tworzy nadchodzi taki czas gdy to coś się kończy (zazwyczaj czasami są wyjątki). I właśnie nadszedł taki czas kiedy owy system został praktycznie zakończony. Tauron Prime ruszył i potrzebuje graczy. Jest to swego rodzaju reklama więc chcę was zaprosić do mojego systemu -> http://tauronprime.cba.pl/index.php.

A teraz parę zdań o samym świecie.

Tauron Prime to Autorski System RPG w klimacie science fiction. Ludzie wynaleźli napęd nad świetlny, skontaktowali się z innymi rasami i teraz próbują odnaleźć swoje miejsce we wszechświecie. Udało nam się skontaktować z kilkoma rasami, mniej lub bardziej nam przychylnymi. Kilkanaście lat penetrowania przestrzeni kosmicznej pomogło nam się zorientować, z kim przyjdzie nam teraz żyć. Vetrioni, wojowniczy i religijny lud jaszczuroludzi, którzy zamieszkują olbrzymie miasto planetę -Arsis. Vetrioni postawili na rozwój handlu i są królami rynku Ramienia Oriona. Mulocy, tajemnicza i sceptycznie nastawiona do wszystkich innych ras ludność, poszukuje nowych technologi bojowych by żadna inna cywilizacja nie mogła im zagrozić. Valkirianie człekokształtne płazy żyjące w klanach ciągle toczą ze sobą wojny na rodzinnej planecie o dominacje nad pozostałymi klanami. Lampharti podobnie jak ludzie próbują odnaleźć się w swoim skrawku kosmosu utrudnia to im jednak ich wygląd... galaretowate cielska nie są najpiękniejsze. Ostatnia z ważniejszych ras, które udało nam się odkryć i porozumieć z nimi to Kunanie, przyjaźnie do wszystkich nastawione wodno-lądowe stworzenia, które są doskonałymi lekarzami pragną pomagać całej galaktyce. Wszystkie te rasy swoje tereny mają przed tak zwaną "Czerwonka" czyli linią, za którą nikt jeszcze nie był. I to właśnie my ludzie mamy założyć za nią pierwszą kolonie. Jednak podczas próby kolonizacji okazuje się, że to nie Republika była pierwsza... Tajemnicza organizacja zaatakowała ją znienacka. Z tego co udało się zrozumieć ludziom Republiki... już od paru lat zakładane są prywatne kolonie... Jeśli chcesz wyruszyć w podróż po Galaktyce dołącz do załogi Tauron Prime!

Jeśli ktoś z was chciałby dołączyć najpierw musi zapoznać się z Regulaminem forum

Następnie najlepiej by było gdybyście poznali zasady gry, które znajdzie w tych tematach.

Wszystkiego się z nich dowiecie. Gdybyście mieli jakieś pytania macie dział offtop, sprawy systemowe i shotbox.

O samym świecie dowiecie się wszystkiego z działu Baza Danych.

Serdecznie zapraszamy!!!

Tytuł: Re: Autorski System RPG Tauron Prime (PBF) - START !
PostNapisane: 02 paź 2011, 22:07 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA,ME,LiS,TWD,OW,CS
Hmm nie ciągną mnie takie gry bo też za bardzo nie znam się na takich grach forumowych ale zarejestrować się zarejestruje :)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]