Wczytywanie
Teraz jest 04 mar 2021, 11:51

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 10 ]

Podoba Ci się jeśli ktoś ma tatuaże albo piercing?
Tak, bardzo 56%  56%  [ 5 ]
Nie, to okropne 0%  0%  [ 0 ]
Jest mi to obojętne 44%  44%  [ 4 ]
Liczba głosów : 9
Autor Wiadomość
 Tytuł: Piercing i tatuaże
PostNapisane: 27 sty 2012, 22:28 
Adept analogów
Adept analogów

Obrazek

Obrazek

Może jest wśród was ktoś albo kilku ktosiów, kto ma i interesuje się piercingiem bądź tatuażami? Możemy na tym wątku podyskutować na ten temat i pochwalić się swoimi kolczykami/tatuażami. <3
Ja swój pierwszy kolczyk miałam zrobiony 3 lata temu, był to labret pod ustami, obecnie mam 2 labrety niecały centymetr po obu stronach dolnej wargi i dwa kolczyki pod obojczykami, zamierzam się do kolczyków powierzchniowych w okolicy bioder i tuneli 6 mm tak na początek.
Spoiler:

Mam też kolczyki w chrząstce i może zdecyduję się na sztangę, jestem fanką suicide girls i w niedalekiej przyszłości zrobię sobie swój pierwszy w życiu tatuaż, zaplanowanych jak na razie mam 8 tatuaży. :D

Tytuł: Re: Piercing i tatuaże
PostNapisane: 27 sty 2012, 23:07 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: komputer
"Tak, bardzo"

Nie pogardzę. Nie mam co prawda ani tatuażu ani żadnej stali w sobie. Wystarczyło mi, że nosiłem stały aparat na zębach.

PostNapisane: 28 sty 2012, 08:15 
Joker

"Jest mi to obojętne" - wisi mi to, czy ktoś ma lub chce mieć tatuaż/kolczyk. Ich ciała, ich decyzja. Sam nie zamierzam robić sobie - za przeproszeniem - takiego gówna. Przebijanie skóry dla małego metalu, czy zabawa niezmywalnym atramentem na ciele to rzecz zbędna w moim przypadku. Mogę pozwolić młodszemu bratu na pomalowanie mi ręki, ewentualnie przykleję sobie tatuaż z gum.

PostNapisane: 28 sty 2012, 12:47 
Adept analogów
Adept analogów

Szkoda, że nie znalazł się nikt kto posiadałby tatuaże. :)
@Slash Swoją drogą, fajny nick, Slash to jeden z moich ulubionych gitarzystów :)

PostNapisane: 29 sty 2012, 09:26 
Morelowaa Dziffka

Od zawsze chcę sobie zrobić dwa kolczyki w chrząstce prawego ucha. Ale jakoś zawsze nie mogę znaleźć na to czasu.

Mimo to, piercingowe "szaleństwo" to jak dla mnie mała przesada. Tunele w nosie, w uszach, wielkości pieści, jakieś drewniany szajs wszywany pod skórę, ćwieki w językach...co kto lubi, ale ja sam nigdy bym czegoś takiego nie zrobił. Co do tatuaży, jestem wielkim zwolennikiem. Kiedyś, jak będę miał na to kasę chciałbym sobie zrobić jakiegoś ładnego arma, tak na lewej ręce.

PostNapisane: 29 sty 2012, 10:33 
Adept analogów
Adept analogów

Ja również jestem przeciwniczką, ludzi którzy mają na sobie milion pięćset kolczyków, ponieważ to już jest dla mnie kalectwo, tak samo rycie sobie w skórze różnych wzorów i wkładanie implantów pod skórę, które wyglądają jak rogi. Natomiast dyskretny mały kolczyk to przy biodrach to przy obojczyku to świetna rzecz i według mnie bardzo pociągająca. : D Również planuję tatuaż na lewym ramieniu ^^ Masz już na myśli jakiś konkretny?

PostNapisane: 29 sty 2012, 20:30 
Aedd Gynvael

Gra w: WoW, Trylogia Mass Effect, DA:Początek, Przebudzenie, DA II, Wiedźmin 1 i 2, Fable II.
Ja to właściwie amator, bo mam kolczyk dopiero w lewym uchu, ale od jakiegoś czasu napaliłem się na zrobienie jednego w wardze i na brwi. W wardze zrobię prawdopodobnie w przeciągu dwóch miesięcy ^.^ Co do tatuaży, NA RAZIE żadnego nie posiadam, a szkoda. Ale jak już miałbym mieć, to na plecach. I to jakiś spory.
Więc z wypowiedzi jasno wynika, że jestem za piercing'iem i tatuażami. Ale, takie tunele w dużej wielkości, to porażka jest. Do wszystkiego trzeba mieć umiar.

Obrazek

Fire and Blood!

PostNapisane: 29 sty 2012, 21:55 
Adept analogów
Adept analogów

Drick napisał(a):
Ja to właściwie amator, bo mam kolczyk dopiero w lewym uchu, ale od jakiegoś czasu napaliłem się na zrobienie jednego w wardze i na brwi. W wardze zrobię prawdopodobnie w przeciągu dwóch miesięcy ^.^ Co do tatuaży, NA RAZIE żadnego nie posiadam, a szkoda. Ale jak już miałbym mieć, to na plecach. I to jakiś spory.
Więc z wypowiedzi jasno wynika, że jestem za piercing'iem i tatuażami. Ale, takie tunele w dużej wielkości, to porażka jest. Do wszystkiego trzeba mieć umiar.

Powodzenia z kolczykiem w takim razie, a co do brwi to ja bym się bała ze względu na możliwość porażenia nerwu po czym będzie Ci opadać brew. :omg: Mi się kolczyk w wardze goił około miesiąca, ciekawe jak tobie pójdzie : D Ja uważam że tunele powyżej 1,5 cm to porażka, a osobiście nie zamierzam przekraczać 8 mm, nie chce potem zostać z dziurami jak mi się znudzą, a ponoć 1 mm to już MAX granica po której bez operacji dziury po tunelach są w stanie się zrosnąć wliczając w to oczywiście, że rozszerzało się je powoli :)

PostNapisane: 29 sty 2012, 23:20 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Serie:Dragon Age,Wiedźmin,Mass Effect,Gothic,Mount and Blade Warband
Ja osobiście jako mężczyzna raczej nigdy nie założyłbym sobie kolczyków w żadnej części ciała,ale oczywiście zgadzam się z TheSuperSzatan że kolczyki w niektórych miejscach u kobiet są bardzo pociągające <3 ....Tatuaże....Hm...Sam na razie nie mam,ale myślę żę jakiś fajny na ramieniu by nie zaszkodził.Ale musiałby być w miarę dyskretny,nie rzucający się aż tak bardzo w oczy,po prostu by sobie jakiś fajny obrazek tam był :) .

" Mieć orena,i nie mieć orena...to aż dwa oreny...."
Geralt z Rivii

PostNapisane: 30 sty 2012, 18:39 
Adept analogów
Adept analogów

pawełrzadzi napisał(a):
Ja osobiście jako mężczyzna raczej nigdy nie założyłbym sobie kolczyków w żadnej części ciała,ale oczywiście zgadzam się z TheSuperSzatan że kolczyki w niektórych miejscach u kobiet są bardzo pociągające <3 ....Tatuaże....Hm...Sam na razie nie mam,ale myślę żę jakiś fajny na ramieniu by nie zaszkodził.Ale musiałby być w miarę dyskretny,nie rzucający się aż tak bardzo w oczy,po prostu by sobie jakiś fajny obrazek tam był :) .

Ja wręcz przeciwnie, tatuażami chce wyrażać swój charakter, chcę żeby były widoczne :D Moją skóre na pewną będzie zdobić na lewej ręce tzw rękawek i chcę wytatuować sobie dekolt oraz łydkę :) Ah no i mój pierwszy tatuaż będzie za uchem :D Osobiście też uważam, ze kolczyki bardziej pasują panią niż panom chociaż faceci z tunelami są ekstra :D

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 10 ]