Wczytywanie
Teraz jest 04 mar 2021, 12:39

Napisz wątekOdpowiedz Strona 12 z 41   [ Posty: 405 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 41  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Oceń poprzednika
PostNapisane: 15 sie 2011, 10:07 
Morelowaa Dziffka

Nick: Slash? 11/10 <33
Avatar: Manga? Anime? Nie wiem, ale jest fajoski, 9/10
Sygnatura: Reguuulaaaamin, faaqqq, no i czym się zajmujesz, bo jeszcze ktoś nie będzie wiedział :p
User: Był/jest na mnie zły, bo kiedyś użyłem jego grafiki na sygnaturę. Tak czy siak, lubię go i to bardzo.

PostNapisane: 16 sie 2011, 06:08 
Aedd Gynvael

Nick: Dosłownie "morela", ale to chyba nazwa jakiejś tabaki, tak? 7/10
Avatar: Strasznie fajny, słuchawki są, klimatyczny. Chociaż ten ostatni też był oryginalny :D 10/10
Sygnatura: Widziałam tą grafikę na kwejku ostatnio, słodka. Poza tym, przynależność do najfajniejszej frakcji w fanklubie ^^ 10/10
User: Nie znam dobrze, ale wydaje się fajny ;) 8/10

candy is dandy, but liquor is quicker,
every kiss you give me makes me sicker

PostNapisane: 16 sie 2011, 09:26 
Morelowaa Dziffka

Nick: Zupełnie nie wiem co to znaczy, ale podoba mi się, dlatego 9/10 :P
Avatar: Młoda pani z winylem...cusz, 7/10
Sygnatura: Za symbol przynależności daję 9/10 :D
User: W porządku, sympatyczna. Wróżę jej przyszłość w Czarnym ^.^

PostNapisane: 17 sie 2011, 20:57 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA,ME,LiS,TWD,OW,CS
Nick:Niewiem czy to nazwa jakieś tabaki czy nie no ale fajny 9/10
Avatar:Niewiem co mam powiedzieć o tym avku :P....ale są słuchawki więc daje 8/10 :P
Sygnatura:Eee no ten kotek mnie nie rozmiękczy :P......no dobra mam dobre serce 8/10 :P
User:Wydaje się być spoko,patrząc na jeden temat w offtopicu nie wszystkie jego dania kulinarne są dobre dla zdrowia :P...Prawa Ręka Czarnych Słońc czyli musi być spoko...choć nie jestem za bardzo rozeznany z tymi fanklubami :)

PostNapisane: 19 sie 2011, 17:54 
Joker

Nick: Damix22... Na temat tego nicku wypowiadałem się już nieraz. Samo Damix zwiększyłoby ocenę przynajmniej o dwa stopnie. Ten jest taki sobie - głównie przez cyferki - ale nie można zaliczyć go do tych... Najgorszych. 6/10
Avatar: Nie przypadł mi do gustu. Po pierwsze: wysokość - najprawdopodobniej - jest dopasowana do forumowych wymogów, za to szerokość już nie - i to psuje cały efekt. Poza tym obrazek jest rozmazany. 3/10
Sygnatura: Kilka linków, w tym do konta na lastfm.pl. Zdjęcie też jest podobne do avka - rozmazane. Nieee. 4/10
User: Mam go w znajomych na steamie, ponieważ miałem z nim grać w Condition Zero. Poza tym gość wydaje się ogarnięty. Walnę szóstkę.

PostNapisane: 19 sie 2011, 17:59 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA,ME,LiS,TWD,OW,CS
Slash napisał(a):
Nick: Damix22... Na temat tego nicku wypowiadałem się już nieraz. Samo Damix zwiększyłoby ocenę przynajmniej o dwa stopnie. Ten jest taki sobie - głównie przez cyferki - ale nie można zaliczyć go do tych... Najgorszych. 6/10
Avatar: Nie przypadł mi do gustu. Po pierwsze: wysokość - najprawdopodobniej - jest dopasowana do forumowych wymogów, za to szerokość już nie - i to psuje cały efekt. Poza tym obrazek jest rozmazany. 3/10
Sygnatura: Kilka linków, w tym do konta na lastfm.pl. Zdjęcie też jest podobne do avka - rozmazane. Nieee. 4/10
User: Mam go w znajomych na steamie, ponieważ miałem z nim grać w Condition Zero. Poza tym gość wydaje się ogarnięty. Walnę szóstkę.

Avek jest rozmazany bo w postać jest w pustce (takie miejsce w DA) a w pustce jest trochę zamazane :P Wieć z obrazkiem wszystko ok ;)

PostNapisane: 19 sie 2011, 19:03 
Aedd Gynvael

Gra w: Wiedźmina
Slesz

Nick - pozbawiony cyferek, tradycyjnie zbliża cię do ulubionej postaci, co jest pomysłem oklepanym, ale wciąż świeżym. Nie gryzie mnie w oczy, bo nie jest Wiedźminem ani innym Geraltem123. No i nieźle wygląda. W tym kolorze też mu do twarzy... nawet za bardzp - czyżbym znów musiał zmienić ci grupę? : > 7/10
Aw - Mówiąc językiem Ciri - okropeczny. Nie podoba mi się. 3/10
Sygna - Skoja tel. Klasa. 8/10
User - Znam go z GS, gdzie uzyskuje oficjalne tytuły największego leniwca i średnio raz w roku się ucziela. Niemniej już tam okazał się facetem "do pogadania". Tutaj natomiast rozwija skrzydła i dzierży waaaadzę. Niejeden raz mnie w CSie ustrzelił. Swój człowiek. 8/10

PostNapisane: 23 sie 2011, 10:05 
Joker

Nick: Fantastyczny, to trzeba przyznać. Poza tym oryginalny - do tej pory nie widziałem identycznego. Jednak powiem ci jedną rzecz - Wassup był niezastąpiony. W pewnym stopniu stał się charakterystyczny dla twojej osoby (przynajmniej na GS'ie). Niemniej ten też mi się podoba. 7/10
Avatar: Geralt z Rivii. Avatary z Rivem są... 'Pomysłem oklepanym'. Przejadły mi się. 5/10
Sygnatura: Wpisana przynależność do zakonu i cytat + obrazek przedstawiający część twarzy i włosów Białego Wilka. Nie jest rozmazana - za to plus. 6/10
User: No i nadszedł czas na jego ocenę. Jak już wspominał - poznaliśmy się na GS'ie. Tam okazał swój talent literacki, a także ambicję dosłownie pnąc się po drabinie awansowej jak, jak... Wystrzelony pocisk z broni palnej. Facet do pogadania o babach, cyckach, etc. Trochę zboczony. Tutaj zasiadł na stołku kapituły - ma władzę ]:-> Krótko i na temat: spox gość. 8.5/10

PostNapisane: 23 sie 2011, 13:50 
El Bastardo

Gra w: Klasy
nick: Slash, Hash, Cash ;) 9/10
avek: hmm... Magus, reagge man, czy pedał? 3/10
sygna: Niezła 7/10
user: Moderator, członek AG i ziom z GS. Git ludż 8/10

PostNapisane: 24 sie 2011, 10:30 
Morelowaa Dziffka

(z góry mówię, że jeśli powiem złe słowo, dostanę w łeb ;F) - nie kłam ;)/ Gis

Nick: Porównując Gawitha z Giselherem, chyba wolę Gawitha, 8/10
Avatar: Mały gif z panią w lateksie i biczem...9/10 :D
Sygnatura: Bardzo ładna sygna z anonimowym V xP 9/10
User: Twardy jak chleb w biedronce, ogarnięty zawsze i wszędzie, można nim polegać...10/10

Napisz wątekOdpowiedz Strona 12 z 41   [ Posty: 405 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 41  Następna strona