Wczytywanie
Teraz jest 24 cze 2021, 08:13

Napisz wątekOdpowiedz Strona 21 z 41   [ Posty: 405 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 41  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Oceń poprzednika
PostNapisane: 10 mar 2012, 22:22 
Aedd Gynvael

Gra w: Gry
Nick - Podoba mi się. Coś orginalnego zaczerpniętego jakby z innego języka. Szkoda, że dużą literą ale mimo wszystko 9/10
Avek - Taki creepy. Mnie osobiście odrobinę "przeraża". Ciężko to określić, ale jest ładny 8/10
Sygnaturka - Ciężko się rozpisać, taka skromna, ale ogarnięta. Co prawda zastanawiam się co przedstawia ale trudno :) 7/10
User - Nie znam, widać po opisie w co gra, że w różnych regionach nadajemy, ale myślę, że ranga "Nałogowiec" mówi o pewnym doświadczeniu (oczywiście o ile to nie komentarze typu "trololo") 7/10

EDIT : Proszę o usunięcie jednego z postów bo niestety, ale coś mi się zacięło przy kliknięciu i dwa wysłało. Dziękuje.

"Ten Kreatywny"
"Podwójny Mistrz Gladiatorów Aedd Gynvael"

"Kłamstwa to piękne historie, które są niszczone przez kogoś, kto mówi prawdę" ~ Neil Patrick Hariss

Youtube

PostNapisane: 11 mar 2012, 02:38 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin 3
Nick: Świetny. Co prawda "PL" faktycznie psuje ten klimat, ale jest w porządku. :) [6/10]
Avatar: Bardzo pozytywny. Plusem jest to, że jeszcze nie spotkałam się z takim obrazkiem Jaskra w necie. :P [9/10]
Sygnatura: Jest dobrze zrobiona, chociaż te uwydatnione białe napisy niszczą efekt. Myślę jednak, że to dlatego, by sygna mogła być używana wielokrotnie, bo jak wiadomo rangę się przeskakuje, a nikomu nie chce się tworzyć obrazka raz jeszcze, od nowa. :D [7/10]
User: Świetny gość i kumpel z sieci :P Miło się z nim rozmawia, czy to postowo na GW, czy na mIRC chacie. Twórca świetnie prosperujących sesji irc wewnątrzfrakcyjnych oraz utalentowany Let'sPlayer, na yt powszechnie znany jako MrBobru (hah, zrobiłam Ci reklamę ^^). :) [10/10]

||AG - Szermierz||
Kitajcowe Twory

PostNapisane: 11 mar 2012, 11:51 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nick: Po nim stwierdziłem od razu "Wesoła i pełna życia osoba". Nie pomyliłem się. :) 7/10
Avatar: Bardzo fajny. No i zielony mój kolor :D 8/10
Sygnatura: jest za**biście wykonana. Zielony kolor - :D, Wilk co prawda troszkę mu uszy obcięło na górze ale i tak bardzo fajny, nazwa frakcji i symbol jest :) 9/10
User: Cóż mogę rzec Shaka? Lubię cię, i twoje poczucie humoru :]. Byłaś moim opiekunem. Dobrze mi się z tobą pisze. ;) 8/10

stay ugly

Aedd Gynvael - Sekretarz Miasta

PostNapisane: 11 mar 2012, 19:28 
Aedd Gynvael

Nick - Prosty, orginalny, łatwy do zapamiętania - czego chcieć więcej? 9/10
Avatar - Taki sobie pospolity, chociaż wesoły 7/10
Sygnatura - Standard Czarnych Słońc + napisy ( jako tako na temat) 7/10
User - dobry towarzysz, można pogawędzić i się pośmiać z nim. Mi osobiście nie przeszkadzają emotki i skróty więc pewne 8/10

"Ten Kreatywny"

"Kłamstwa to piękne historie, które są niszczone przez kogoś, kto mówi prawdę" ~ Neil Patrick Hariss

Youtube

PostNapisane: 11 mar 2012, 19:39 
Aedd Gynvael

Gra w: WoW, Trylogia Mass Effect, DA:Początek, Przebudzenie, DA II, Wiedźmin 1 i 2, Fable II.
Nick: No Wiedźmiński. A to PL to po mojemu nie psuje efektu aż tak. 9/10
Avatar: Cóż, na pewno pasujący do nick'u. No i na dodatek fajnie wygląda ^.^ 10/10
Sygnatura: Faaaajnaaa! Jedna z lepszych jakie widziałem w moim stosunkowo krótkim udzielaniu się na forach internetowych. Zawiera to co trza, czyli nick, rangę we Frakcji, oraz fajnie wygląda. 9/10
User: No tutaj to aż mi się nie chce komentować. Ten kto chociaż raz sobie z Jaskrem "pogadał", od razu poznaje że to spoko człek. Wyobraźnię ma, sympatyczny jest no i pogadać można o wielu rzeczach. Więc podsumowując... Dobre słońce czarne, dobre. 10/10, oczywiście.

Obrazek

Fire and Blood!

PostNapisane: 11 mar 2012, 22:28 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nick: Cóż... Oryginalny ;). 7/10
Avatar: Kościotrup z gitara... Ma twojego irokeza xDD :x. 7/10
Sygnatura: Przynależność do frakcji. Skromnie ale rzeczowo 6/10
User: Poje*any gościu w dobrym tego słowa znaczeniu. :D Można fajnie pogadać pośmiać się. Wyżalić :x. Bardzo fajny ludź. Cóż więcej mogę rzec Grey Warden? Aha no - fajny towarzysz. Jeb*ę ci 10. - 10/10 - Jeb*em xD

stay ugly

Aedd Gynvael - Sekretarz Miasta

PostNapisane: 11 mar 2012, 22:37 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin 3
Nick: Wcześniej co prawda było Foltest, ale nie było zbyt oryginalnie. Teraz jest Arias i bardzo mi się podoba :) Kojarzy mi się z ircowymi sesjami, krótkie, zwięzłe, na temat :) 8/10
Avatar: Sweet emotka, wesoła, uśmiechnięta... Niech będzie 6/10
Sygnatura: Przynależność do frakcji, niezły cytat i przynależność do tajnej organizacji Dri.... tajemniczego jegomościa :D 8.5/10
User: Miły, mój były uczeń, udziela się we frakcji, mądrze pisze na forum :) 10/10

||AG - Szermierz||
Kitajcowe Twory

PostNapisane: 12 mar 2012, 08:19 
Joker

N. Głównie kojarzy mi się z zabawą. Wpisałem go kiedyś w grze (nie powiem jakiej, bo to wstyd) jako ciąg przypadkowych liter, tyle że bez emotikonki "xD". W miarę oryginalny, ciekawy, śmieszny. Może być. 6/10
Av. Też miałem zajawkę na wilki. Nieźle się prezentuje, nie jest rozmazany, obróbka dobra. Zastanawiam się tylko, czy to jej dzieło, czy kogoś innego (pacz napis na dole obrazka). 5/10
Syg. Wiem, że na pewno ją stworzyła. Najlepsza ze wszystkich, które miała. 7/10
U. Nie miałem z nią żadnej spiny, co może wynikać z tego, że mało z nią rozmawiałem. Raz czy dwa na irc'u. Co zdanie wstawia enter i emotikonke, ale to jej styl. Mój gust, mnie wkurza. Oprócz tego pisze z sensem, a konwersacja jest na w miarę wysokim poziomie. Nie wypowiada się na temat rzeczy, o których nie ma bladego pojęcia. 7/10

PostNapisane: 12 mar 2012, 14:52 
Aedd Gynvael

Nick - Slash - nic wymyślnego, ale ogólnie spoko 6/10
Avatar - Poniacze. Po ostatnim konwencie na którym byłem przejadły mi się, ogólnie jestem zwolennikiem jednego stałego avatara a nie zmieniania co parę dni 5/10
Sygnaturka - Tekst piosenki (nie znam, nie mój klimat niestety ^^) plus że kolorkiem ładnym 5/10
User - Na forum fanklubu bywały spinki związane z "pamiętnikiem" oraz "konkursem". Jak dla mnie przeciętny użytkownik, nie gadaliśmy za dużo - kręcimy się w innych towarzystwach no ale ogólnie zachowuje normy pisania posta ( duże litery, bez emotek blablabla) 6/10

"Ten Kreatywny"

Youtube

PostNapisane: 14 mar 2012, 19:03 
Casual
Casual

Nick - gdyby nie to PL to byłby miód. A tak, hm. Prezentuje się z avatarem ładnie, jest git :d 7/10, bo to PL odstrasza ;d
Avatar - no Jaskier - z nickiem się prezentuje okej, ogólnie spoko, podoba mi się, taki delikatny styl :d 8/10
Sygnatura - tutaj niestety totalnie posysa :D Czcionka okropna, jakieś takie łe. I te podpisy na dole. 2/10, wybacz :D
User - miałem z nim zatarczkę kiedyś na forum fanklubu, ale grunt że się pogodziliśmy bez problemu - wielki plus :D Ocena liczbowa nie ma sensu :D

podpieprzyłem sygnaturę Slasha, nyga please

Napisz wątekOdpowiedz Strona 21 z 41   [ Posty: 405 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 41  Następna strona