Wczytywanie
Teraz jest 04 mar 2021, 03:23

Napisz wątekOdpowiedz Strona 22 z 41   [ Posty: 405 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 41  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Oceń poprzednika
PostNapisane: 14 mar 2012, 22:23 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin 3
Nick: Jakoś tak gryzie mi się w ustach to złączenie między wyrazowe Ma[tp]ollo [neostrada? O_o (taki dżołk :>)]. 5/10 za oryginalność.
Av: Jakiś typek + bandana na łepetynce :> Sweeeeet klimat jednak nie dla mnie :P 4/10
Sygnatura: Sama sygnaturka (nie cały podpis, tylko obrazek) bardzo mi się podoba, ciepłe kolory świetnie się komponują, do tego napis MATPOLLO. Very nice :) Aczkolwiek "braciak Slasha" oraz ten tekst pod cytatem o getcie wydają mi się niepotrzebne. 6/10 za całokształt.
User: Nawet nie zdążyłam dostatecznie poznać, a już lekka spina zaistniała, po czym obrażony kawaler odszedł z Black Sun ;___; Nawet się nie pożegnał... za to minus [za brak pożegnania]. Wstawia dużo emotikonek.... lajk it :P W związku z tym, co powiedziałam na początku, że nie zdążyliśmy sie jakoś specjalnie poznać wystawiam ocenkę 5/10

||AG - Szermierz||
Kitajcowe Twory

PostNapisane: 16 mar 2012, 19:18 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dragon Age, Mass Effect, Skyrim, Wiedźmin
nick - taki bardzo zwariowany i ciekawy. te "xD" troszkę psuje efekt, ale fajny, naprawdę fajny :) 8/10
avatar - w odcieniach zieleni, tajemniczy, zdecydowanie mój klimat 9/10
Sygnatura - wszystko współgra ze sobą, z avatarem też. w podobnej tonacji. Fajny obrazek, fajne cytaty, przynależność do Czarnych Słońc i przejrzysty co ważne 8/10
user - nie znam osobiście. przebywamy chyba w innych tematach i jakoś nigdy nie było okazji poznać, ale po postach widać, dużą dawkę humoru w nich zawartą i wszystko jest jak najbardziej na miejscu :) 6/10

Graciella Feriel ○ Constantin Reynold ○ Felinne Velanne
Jesfis Raisa ○ Rayla Blades
Lillith

PostNapisane: 19 mar 2012, 19:48 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Nick - bardzo mi się podoba, tajemniczy, taki trochę "diabelski", razem z avatarem po prostu ^^ (9/10)
Avatar - patrz wyżej - po prostu bardzo mi się podoba (8/10)
Sygnatura - może troszkę (według mnie) w innym klimacie niż nick i avek, ale kojarzy mi się z drogą w nieznane, więc nie mogę zaniżyć oceny - (7/10)
Użytkownik - nie znam, nie prowadziliśmy żadnej dyskusji między sobą, więc sądząc nieco intuicyjnie po kilku postach (7/10)

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 19 mar 2012, 20:40 
Aedd Gynvael

Nick: Hm, trochę ciężko mi oceniać nicki, do których "wymawiania", a raczej pisania się przyzwyczaiłam. Brzmi dobrze, ale taki zwyczajny. 6.5/10
Av: Ogólnie mhrok. Ten dół twarzy wydaje mi się trochę dziwny, ale oprócz tego to podoba mi się. 7/10
Sygna: W podobnym stylu jak avatar. Kiedyś zauważyłam, że jest rozpikselowana, poprawiłaś - więc na plus. ;] Grafika pasuje do rangi z Czarnego Słońca. Cytat z DA. 7/10
Użytkownik: Co by tu napisać - na pewno, że na ircu jest częścią stałej ekipy i na tyle, ile zdążyłam ją poznać, wydaje się pozytywną osobą. Dobrze się z nią pisze na różne tematy, te poważne i te trochę mniej. No i dobry członek AG: jako uczeń szybko się rozkręciła, a teraz jest aktywna i sumienna. Jak na razie jakichś większych minusów brak. 7.5/10

candy is dandy, but liquor is quicker,
every kiss you give me makes me sicker

Ostatnio edytowano 23 mar 2012, 12:30 przez gráinne, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 19 mar 2012, 22:26 
Aedd Gynvael

Gra w: Gry
Nick - Mi się podoba, coś oryginalnego, podobno z jakiejś książki czy coś ale ja nie słyszałem więc 8.5/10
Av - Ładny. Po prostu. 9/10
Sygna - Bez wariacji ale też nie ma jakichś odpychających elementów 6/10
Użytkownik - Bardzo miła, towarzyska osoba. Godziny rozmów i świetny kontakt z resztą bez rozpisywania się 10/10

"Ten Kreatywny"
"Podwójny Mistrz Gladiatorów Aedd Gynvael"

"Kłamstwa to piękne historie, które są niszczone przez kogoś, kto mówi prawdę" ~ Neil Patrick Hariss

Youtube

PostNapisane: 23 mar 2012, 13:48 
Aedd Gynvael

Nick: Jakoś ostatnio śmiechliśmy, że hejtuje nicki typu Geralt_123, a sam ma podobny. Mimo wszystko, Jaskier z sagi pasuje do niego. ;p Końcówka PL trochę szkodzi. 7/10
Av: Wcześniej widziałam całą tą grafikę na deviantarcie, fajna. Jako avatar nawet, nawet. Chociaż widać niektóre niefortunnie poucinane fragmenty całości. 8.5/10
Sygna: Znowu Jaskier - jak dla mnie trochę monotonnie. Obrazek ładny, ale napis na nim faktycznie razi. Cytaty fajne. Jeśli oceniać wszystko jako całość, av, nick i sygnaturę to wychodzi na plus. ;] 9/10
User: Właściwie to mogłabym tu długo pisać, ale... ^^ Sądzę, że wie co o nim myślę, nawet jeśli miałabym go ocenić bardziej neutralnie, będzie to 10/10.

candy is dandy, but liquor is quicker,
every kiss you give me makes me sicker

PostNapisane: 27 mar 2012, 20:48 
Aedd Gynvael

Gra w: WoW, Trylogia Mass Effect, DA:Początek, Przebudzenie, DA II, Wiedźmin 1 i 2, Fable II.
Nick: Fajny. Pisałaś że pochodzi z czegoś tam(nie pamiętam dokładnie z czego :>) ale ogólnie, to jest fajny. Tylko jak pacze, to mi mała litera przeszkadza na początku :C 9/10
Avek: Eeee... Łaaadny 8/10.
Sygna: Statek... Podejrzewam że z ME, ale do końca nie wiem, bo ja nie w tych tematach :> No i oczywiście dopisek o frakcji i randze. Tak swoją drogą, to rangę chyba powinnaś uaktualnić 7/10
User: Tym postem udowadniam, że jednak się ciebie nie boję! Ha! :D Ogólnie, fajna osoba. Można pogadać na tematy te poważniejsze, jak i pośmiać się(ale pośmiać się to zazwyczaj częściej). W sumie, nie mam nic do narzucenia... Spoko jesteś xD 10/10

Obrazek

Fire and Blood!

PostNapisane: 27 mar 2012, 20:51 
Aedd Gynvael

Gra w: Gry
Nick - Drick masz nick na tyle wyjątkowy i oryginalny, że z czystym sumieniem postawie 10/10
Avek - Wiem, że twój styl i ogólnie jest całkiem ładny 8/10
Sygna - Nie zaszalałeś, ale o frakcji jest 6/10
User - Drick... Bracie. Świetnie się z tobą gada i wznosi toasty. Oczywiście 10/10 Towarzyszu!

"Ten Kreatywny"
"Podwójny Mistrz Gladiatorów Aedd Gynvael"

"Kłamstwa to piękne historie, które są niszczone przez kogoś, kto mówi prawdę" ~ Neil Patrick Hariss

Youtube

PostNapisane: 10 kwi 2012, 20:57 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ...
Nick: Jaskra lubię i poważam, choć PL zbędne mi... Zatem 7+/10
Avek: Dyszeńka
Sygnatureczka: Za dużo, za dużo... Lubię minimalizm. Jak dla mnie przeładowana. 3/10
User. Nie znaju, nie oceniaju :)

PostNapisane: 11 kwi 2012, 15:03 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin 3
Nick: Podoba mi się. Dość oryginalny. ;) [8/10]
Av: Prosty, bez szału. Nie w moim guście, choć pajączki lubię. ^.^ [5/10]
Sygna: Zlewa się z tłem. W moim przypadku, żeby przeczytać musiałam zaznaczyć tekst xd Nie podoba mi się, ale Ty lubisz minimalizum, więc jak to mówią: "De gustibus non est disputandum". :) [5/10]
User: Nie znam. :P

||AG - Szermierz||
Kitajcowe Twory

Napisz wątekOdpowiedz Strona 22 z 41   [ Posty: 405 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 41  Następna strona