Wczytywanie
Teraz jest 14 cze 2021, 13:35

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 11   [ Posty: 101 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zagrajmy w SKYRIM !
PostNapisane: 09 mar 2013, 13:36 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA,ME,LiS,TWD,OW,CS
MrWitul napisał(a):
Witam !

Ostatnim czasem zauważyłem , że sprawia mi ogromną przyjemność nagrywanie lets playi z gier . Jako , że moją ulubioną grą jest skyrim to postanowiłem pierwszą serie nagrać właśnie z tej gry . Nagrałem pierwsze 2 odcinki i dzisiaj bd 3 i wszystko jest spoko jakość i wgl oceniam na dobrą , ale jest jeden problem a mianowicie ilość widzów . Chciałbym nagrywać nie tylko dla siebie ale i dla jakiejś ilości widzów . Dlatego prosze was , jeżeli kogoś z was ciekawi jak wyglądają moje filmiki to oceńcie mój kanał (poniżej link ) Nie zapomnijcie zostawić łapki w góre jeżeli się należy , subskypcji jeżeli się należy :D I co najważniejsze to komentarzu jezeli wg was robie cos zle i mógłbym zrobic to lepiej :) W ten sposób się reklamuje .
http://www.youtube.com/user/MrWitul?feature=mhee - link do mojego kanału .

Z góry dzięki :) Pozdro !!!

Większość początkujących You Tuberów, ma problem z widzami :P

Tytuł: Zaproszenie na kanał youtube.
PostNapisane: 10 mar 2013, 17:54 
Casual
Casual

Jeśli tworzycie ciekawa stronę lub inny rodzaj sztuki związany z grami (youtube, rysowanie, muzyka). To chciałbym zachęcić takie osoby do wspólnej inicjatywy Let's Talk. Gdzie z wybrana osobą przeprowadzam wywiad na jej temat oraz tego co robi.
Zainteresowane osoby niech napiszą na mój email tariel22pl@gmai.com lub poprzez pw na tym forum.

A jeśli jesteście ciekawi jak to wygląda to zachęcam do obejrzenia/wysłuchania wywiadu który został ostatnio dodany

http://youtu.be/xyEC_88O3kA

Gorąco Zapraszam

Ifrexalis: także zapraszam do wspólnej inicjatywy, zwącej się 'let's search, before posting'.

Tytuł: League Of Legends na moim kanale
PostNapisane: 01 kwi 2013, 22:43 
Casual
Casual

Zapraszam na mój kanał youtube: www.youtube.com/user/kubitssu. Głównym tematem kanału jest League Of Legends.
Z góry przepraszam jeśli na tym forum taka reklama jest niedozwolona.
Opis Kanału:
Serie obecne:
- League of Legends
- Magicka
- Minecraft
- Metin 2
Planowane serie:

- Starcraft II: Wings Of Liberty (Kampania)
- Starcraft II: Heart Of The Swarm (Kampania)
- Recenzje Gier Flashowych
- SMITE
- Dota 2
- Might&Magic: Clash Of Heroes
- Poradniki do League of Legends
Osiągnięcia:

Ponad 30 widzów z czego jestem bardzo szczęśliwy i dumny.
Rocznikowo 16, choć wątpie czy mój wiek ma jakieś znaczenie przy reklamowaniu kanału i samym nagrywaniu.
Opis:
Mam na imię Jakub i od niedawna prowadzę swój kanał na yt. Nagrywam głównie LoL-a, ponieważ sądzę, że ja oraz Niszczu prezentujemy jakiś poziom w owej grze. W kanał wkładam dużo pracy i stosuje się, w zasadzie do wszystkich rad udzielanych przez widzów. Mam ich aż trzydziestu, ale przydałoby mi się więcej.
Teraz opowiem troszkę o idei samego kanału. Na pomysł kanału wpadłem ja i zaprosiłem do realizacji tego projektu Niszcza,Czlowieka000 i Binaska oraz pare innych osób, z którymi będę nagrywał w przyszłości. Założenie było takie aby stworzyć kanał, który miałby być dosłownie publiczny, tzn. chcieliśmy aby widzowie mieli też duży wkład w rozwój kanału. Mieliśmy zamiar organizować dużo rozgrywek LoLa z widzami, do serii z Minecrafta co pięć odcinków mieliśmy zapraszać jednego widza, aby z nami pobudował. Mamy także wiele nowych pomysłów jak bardziej "upublicznić" nasz kanał, ale do tego potrzebni są widzowie, których mamy już 33, z czego jestem radosny, lecz do zrealizowania projektu w pełni potrzeba nam ich więcej.
Wyęczę was i napisze od razu auto krytykę, czyli co jest złe na moim kanale:
a)Mój komentarz, choć staram się go podszlifować
b)Wartość merytoryczna niektórych materiałów
c)Brak intra
d)Brak FAQ (na razie nie miałem pomysłu co napisać)
Zapraszam do komentowania, oceniania i subskrybowania.

Tytuł: Re: Nasze kanały na YouTube
PostNapisane: 20 kwi 2013, 18:38 
Casual
Casual

Zapraszam na mój kanał You Tube ! Tematyka to gry PC, ale nie tylko, bo również poszukiwania skarbów :p1:

http://www.youtube.com/channel/UCGIp5Lk ... nBg/videos

Na razie 2 filmiki, w tym jeden o grze Far Cry 2. Zachęcam forumowiczów do oglądnięcia. Wkrótce planuję nakręcić filmy także o pierwszym Far Cry, Crysis, Crysis 2 i mam nadzieję, że nie tylko o nich ;)

PostNapisane: 28 kwi 2013, 17:10 
Casual
Casual

To ja też zaproszę na swój kanał na YT
Nagrywać mam zamiar let's playe, a zacząłem od Wiedźmina, bo to moja ulubiona gra i coś o niej podczas rozgrywki mogę powiedzieć.
W przyszłości pewnie będę wrzucał też nagrania z prób, bo gram w zespole.

Spoiler:

Tytuł: Kanał na YouTube
PostNapisane: 02 maja 2013, 19:19 
Casual
Casual

Witam bardzo serdecznie wszystkich fanów serii TES.

Od tygodnia nagrywam filmy na YouTube z gier Fallout New Vegas i The Elder Scrolls Oblivion. W prawdzie swoim doświadczeniem jak i jakością filmików nie dorównuje youtuberom pokroju RockAlone2k, Rojo czy Tivolt lecz staram się dopracowywać filmy jak najlepiej. W ciągu tygodnia wiele na moim kanale zmieniło się na lepsze, co oznacza że nie stoję w miejscu tylko ciągle się rozwijam. Piszę tego posta na tej właśnie stronie ponieważ Oblivion jak i inne części tej cudownej gry są jednymi z moich ulubionych produkcji, co łączy zarówno mnie jak i wiele osób na tym forum. Z tego względu zachęcam wszystkich gorąco do zerknięcia na mój kanał do którego dostaniecie się korzystając z poniższego linku...

Przepraszam najmocniej jeśli napisałem tego posta w nie tym dziale co trzeba lecz nie mogłem znaleźć odpowiedniego działu. Jeśli reklamowanie się na tym forum jest zabronione to jeszcze raz przepraszam i proszę o wyrozumiałość. Pozdrawiam.
Tante

http://www.youtube.com/user/TanteGames <----- link do kanału

PostNapisane: 22 maja 2013, 18:58 
Adept analogów
Adept analogów

Oo Sporo osb. widzę ma swoje kanały na youtube;) w takim razie ja zapraszam na swój co prawda od niedawna zacząłem nagrywać z komentarzem i przydałby się opinie i porady odnośnie całości :)
link do kanały jest pod spodem.

PostNapisane: 30 maja 2013, 13:18 
Casual
Casual

Czołem ! Jestem Robert.
Chciałbym wam zaprezentować moją działalność na Youtube, którą prowadzę od dobrego już, pół roku !
Na ten moment przeszło 250 filmów, więc swoje doświadczenie mam, a co najważniejsze, jest z czego wybierać.

Z pewnością znajdzie się jakaś osoba, która ogląda osoby komentujące gdy, czyli tzw. Let's Player'ów.

Możecie zadawać sobie pytanie, dlaczego tutaj piszę?
Otóż ogromnie zależy mi na oglądalności, więc staram się zaistnieć jakoś i zostać zauważonym wśród większej ilości osób.

Co nagrywam, czy też co skończyłem nagrywać ?
Trochę tego jest, zaczniemy od pierwszej gry, którą zacząłem nagrywać czyli Minecraft, jest parę serii z tej gry, jednak w tym momencie jest jej naprawdę mało, stwierdziłem że potrzebuje czegoś porządnego, czego jeszcze nie ma, wtedy ponownie zacznę kręcić te grę.

Oczywiście znajdziecie jeszcze u mnie takie gry jak:
Dishonored, Sniper Elite v2, Plants vs Zombies, seria strasznych gier, Anno 1503, Don't Starve, The Elder Scroll V Skyrim i najbardziej cieszącą się na moim kanale popularnością, FIFE 13, do tej gry wkładam całe serce.
No i jest oczywiście Terraria, wraz z moim kumplem Kochasiem !

Znajdziecie również Dead Space 3, Borderlands 2 oraz Assasin's Creed 1.
Jednak te serie są w zawieszeniu, głównie przez małą popularność.

Jeden z odcinków Gothica 1 :

Link do kanału :
http://www.youtube.com/user/RobbsoNt

PostNapisane: 07 cze 2013, 16:20 
Casual
Casual

Dzię dobry raz jeszcze, tym razem tutaj. A co!
Przedstawiam fantastyczny, przecudowny, majestatyczny, superwypasiony kanał na Youtube, na którym walczę ze starymi grami pecetowymi, głupotą dziejącą się w branży growej, głupimi ludźmi, stereotypami, oraz pracuję nad nie-do-końca-poważną (choć Wprowadzenie może sugerować coś innego) serią filmików z Terrarii z okazji nadchodzącej dużej aktualizacji.
Nie nagrywam 'lecplejów'. Dlaczego? Ponieważ solowych sam nie oglądam, a co-opów nie ma z kim nagrywać [*]
Najbliższe, co podchodzi u mnie pod takowe to prezentacje gier, które nagrywam przeważnie "na żywo", ale są to pojedyncze odcinki, w których opisuję grę, a nie mówię o tym, że zaraz pójdę w lewo zjeść udko z kurczaka, po czym zabiję tego zombiaka przy kłeście.

Brace yourselves:
https://www.youtube.com/user/Mr0life

Dlaczego się reklamuję? Po prostu chcę, żeby ktoś te filmiki oglądał. Lubię dyskutować, a jeśli nie ma z kim, to ciężko się nagrywa.

Ostrzeżenie - większość filmików zawiera przynajmniej jeden brzydki wyraz. Niestety dużo głupich rzeczy dzieje się w branży :C
Polecam i pozdrawiam,
Żanet Kaleta

PostNapisane: 18 cze 2013, 17:49 
InSkyrim

Gra w: Mass Effect, Dead Space, Dragon Age, Wiedźmin, TES, Assassin's Creed, Prince of Persia,
Hej wszystkim :) Pomyślałem, że tak wszyscy się reklamują tutaj, więc i ja nie omieszkam :D
Zajmuję się przede wszystkim zagrajmy, i takim dodatkiem do tego jest seria unboxingów które wrzucam co jakiś czas :)
Mam też pomysły na kolejne jakieś filmiki itd. jednak na razie nie jestem w stanie ich realizować bez porządniejszej kamerki (niż ta wmontowana w lapku).
Jeśli o "Zagrajmy" chodzi, to zajmuję się nimi od ok. 3 lat, moim "konikiem" była seria Prince of Persia i działałem na poprzednim koncie pod nazwą "Zelaznywilk". Od grudnia zeszłego roku przeniosłem się na nowe konto "Assgard vas Neema", gdzie w obecnej chwili wrzucam filmy z SW: KotOR i Prince of Persia (2008) :)

Serdecznie zapraszam:
http://www.youtube.com/user/assgradvasneema

YouTube: Assgard vas Neema
Steam: Assgard vas Neema Origin: Zwilku92 Uplay: Zwilku92 Xfire: Zwilku92

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 11   [ Posty: 101 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona