Wczytywanie
Teraz jest 30 lis 2020, 23:18

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 91   [ Posty: 909 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 91  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Bronies & Pegasis!
PostNapisane: 09 sie 2012, 12:59 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Minecraft, Mount&Blade Warband, Zanzarah, Heroes V, i za niedługo Divinity II
Obrazek

W 2010 roku powstała nowa generacja serialu MLP o podtytule Friendship is Magic. Nad produkcją czuwała Lauren Fast (Atomówki, Dom dla Zmyślonych Przyjaciół Pani Foster) Dzięki dobrze skonstruowanym postaciom, dobrej kresce i niebanalnych morałach serial szybko zdobył bardzo dużą popularność (około 5 milonów członków fandomu tylko w dwa lata!) głównie wśród mężczyzn w wieku 15-40 lat. Internet roi się od muzyki, fanartów, fanficów i animacji związanych z MLP.

Na tym forum z pewnością nie zabraknie ani bronies, ani pegasisters, natomiast żadnego tematu o fandomie nie ma, w związku z czym otwieramy tę dyskusję. Bronies & Pegasis z całego forum, przybywajcie i postujcie: newsy, muzykę, fanarty i wszystko inne. Oczywiście wszystkie inne osoby również są mile widziane ^^

A oto kilka (zwiazanych z grami) artów fanów:

Kilka stworzonych własnoręcznie filmików:

To niezwykle ubogi urywek wszystkiego co stworzyli ludzie. Bronies i Pegasis. To jest tylko wierzchołek góry lodowej. A jedyne co możemy zrobić, to poprosić, każdego kto nie widział tego show, żeby to zrobił i obejrzał choć jeden odcinek.

Sun Shadows & Liu_tenet

Tytuł: Re: Bronies & Pegasis!
PostNapisane: 09 sie 2012, 13:41 
Nałogowiec
Nałogowiec

http://4.bp.blogspot.com/-2LCwkg2POQo/T ... rarity.png - to zabawne wcale nie jest. Sierra Madre wcale zabawne nie było. Pieniądze, Chciwość, Miłość, Zemsta, Narkotyki, Hazard i Wojna - to są tematy przewodnie tego DLC.

A co do samego wątku.. tak, czasy się zmieniają. Kiedyś ludziom wystarczył Miś z Okienka.

PostNapisane: 11 sie 2012, 18:01 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: Seria TES, HoMM 3, strategie Paradoxu, seria ME, seria DA, seria AC, P:T
Dobrz, temat trza rozruszać, by nie umarł śmiercią naturalną. Bronies & Pegasis forum łączcie się ^^

Wszystkie tajemne przekazy, plotki itp. o sezonie 3 wszyscy słyszeli? Daję w spoilerze:

Spoiler:

PostNapisane: 11 sie 2012, 19:45 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Minecraft, Mount&Blade Warband, Zanzarah, Heroes V, i za niedługo Divinity II
Dobra, świeżuteńka dawka spoilerów:P
tutaj
tutaj
tutaj
tutaj
i tutaj

Ja chcę 3 sezon! ;(

PostNapisane: 11 sie 2012, 20:26 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TES, TLJ
I to tak serio można pałać miłością i zachwytem do kucyków...? ;) Widziałam tylko pierwszy odcinek i faktycznie - łezka w oku się kręci, pamiętam jak ledwo mnie było zza stołu widać i nie odróżniłam piasku od mąki, i się zachwycałam kucykami, ale teraz nie ogarniam ^^ Co w tym jest, że aż tak bardzo to Was kręci? :)

Obrazek

Dubhenn haern am glǎndeal, morc'h am fhean aiesin.

PostNapisane: 11 sie 2012, 20:58 
Nałogowiec
Nałogowiec

Onegda napisał(a):
Co w tym jest, że aż tak bardzo to Was kręci? :)

Zasadniczo wszystko. Wszystko jest świetne, a razem stanowi coś, czemu się nie da oprzeć. A im więcej się tego ogląda tym silniejsze jest to uczucie i nie ma odwrotu. A oprócz tego mamy fandom z jego wysypem artów, filmów, muzyki.
W grę wchodzi też poczucie początkowego szoku - czego człowiek spodziewał się po bajce dla kilkuletnich dziewczynek? A w takim ostatnim odcinku 2 sezonu, mamy bitwę w stolicy, grabienie tejże, porwania, fałszywe tożsamości, kontrolę umysłu...
W dodatku każdy odcinek jest po brzegi wypełniony potencjałem, na drugie tyle czasu. A oprócz tego 90% kucyków jest płci żeńskiej i są po prostu urocze ^^

PostNapisane: 11 sie 2012, 21:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TES, TLJ
Och, brzmi uroczo i faktycznie może być zajmujące. ;) Naprawdę nie sądziłam, że w bajce dla dzieci może dziać się tyle rzeczy, co w dobrym filmie akcji albo serialu sensacyjnym. Cóż, mogę Wam tylko życzyć żeby trwało i trwało, a Wy się dobrze przy tym bawcie ;)

Obrazek

Dubhenn haern am glǎndeal, morc'h am fhean aiesin.

PostNapisane: 11 sie 2012, 23:09 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

nom ja też , choć nadal jestem jeszcze w 2 , ale nadganiam

PostNapisane: 11 sie 2012, 23:14 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Onegda napisał(a):
I to tak serio można pałać miłością i zachwytem do kucyków...? ;) Widziałam tylko pierwszy odcinek i faktycznie - łezka w oku się kręci, pamiętam jak ledwo mnie było zza stołu widać i nie odróżniłam piasku od mąki, i się zachwycałam kucykami, ale teraz nie ogarniam ^^ Co w tym jest, że aż tak bardzo to Was kręci? :)

no ja też oglądałem serię z 89 roku ( mój rocznik heheh) i gdy pojawiła się obecna , to początkowo chciałem to zlać , ale po pierwszym odcinku już nie mogłem się oderwać i nagle zobaczyłem , że w internecie jest od hu.. pony i takich tam , że jak bym chciał wszystko ogarnąć , to bym musiał odejść z pracy i non stop być w necie !!
ta bajka ma coś co przyciąga bardziej niż atomówki czy dom dla zmyślonych .... ( poprzednie twory autorki mlp )

PostNapisane: 14 sie 2012, 17:29 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: TESV TESIV DiabloIII AssasinCreed Wiedźmin DragonAgeII RO2 Wargame:ZW CoH2 SniperElite2
A ja dalej naprawdę nie rozumiem- w czym tkwi popularność tej bajki? I to nie wśród dzieci? A wśród takich jak Sun Shadow czy Liu_tenet? Ale bez ogólników ale na serio. Bo ja dalej nie wierzę- to się dzieje na serio? To nie żaden trolling? Żart? Nie jest to coś w rodzaju projekt Grażyna Żarko czy co?? Wy te kucyki na serio lubicie i oglądacie z wielkim zainteresowaniem ??
Podkreślam- bez ogólników- a konkrety.
Wiecie co? Dziś przez minutę oglądałem pierwszy odcinek na youtube. Wyłączyłem to natychmiast. Boję się... że jeszcze minuta i bym to polubił.

Niecierpliwe wielkich czynów i przelanej krwi
Nie ma nigdy w sercach naszych ani cienia trwogi
A dla wrogów też litości nie ma ani krzty"

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 91   [ Posty: 909 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 91  Następna strona