Wczytywanie
Teraz jest 09 mar 2021, 00:02

Napisz wątekOdpowiedz Strona 11 z 91   [ Posty: 909 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 91  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Bronies & Pegasis!
PostNapisane: 03 wrz 2012, 20:38 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

i jak liu może być gorszy lektor niż w obecnym mlp ?? hehe
i druga sprawa , to co widziałeś , to ja się na tym wychowałem i naprawdę to lubiłem kiedyś !!
po za tym jest jeszcze nowsza wersja mlp , jak były dziećmi i ta właśnie seria choć nowsza to zdecydowanie najgorsza i najbrzydsza ze wszystkich serii jakie są !!
mogę poszukać i dać próbkę jeśli chcecie ??
a co do ludzi , to ja bym właśnie chciał podobny motyw jak w 1 serii mlp .
2 światy obok siebie połączone np jakimś tajemnym tunelem i ja osobiście chętnie zobaczyłbym tam człowieka !!
pamiętacie bajkę tabaluga ??
był taki odcinek specjalny ( a właściwie pełnometrażowy film ) , gdzie w tej ich krainie pojawia się chłopak .
i coś takiego właśnie bym z przyjemnością zobaczył w mlp

tutaj podam kilka próbek tej 1 generacji z końca lat 80 , którą uwielbiałem:
http://www.youtube.com/watch?v=O-Ll5zaP ... re=related
ps 0:57 widzimy twillight sparkle !! ( w wersji oryginalnej )
http://www.youtube.com/watch?v=LQk68rIw ... re=related
ten odcinek perfidnie pamiętam jeszcze z telewizji
http://www.youtube.com/watch?v=9ZpurerF2HM
a tu jest moim zdaniem największe gówno , mimo tego , że są tu postacie z obecnej wersji jak np sweety belle i reinbow dash , scootaloo itd , to i tak nie znoszę tej wersji

ps nic dziwnego , że te najnowsze kucyki mają fanów na całym świecie i tyle ich w internecie lata , a tamte już dawno poszły w zapomnienie !!
ja sam jestem mega fanem obecnej generacji , lecz do tej 1 mam wielki sentyment , bo oglądałem tamte kucyki tak zaciekle jak te obecne !!

PostNapisane: 04 wrz 2012, 16:19 
Casual
Casual

Co do poprzedniej generacji to można je oceniać lepiej pod względem nostalgii oraz czystego sentymentu,ale moim zdaniem były co najwyżej średnie da się obejrzeć,ale daleko temu to obecnej wersji.Choć w każdej znajdzie się coś co obecnie możemy znaleźć w Friendship is magic.Z G1 cały koncept serialu został wykorzystany a antagoniści naprawdę porządnie wyglądali szkoda tylko,że mieli więcej osobowości niż główne bohaterki.W G2 z kolei świat uległ drastycznym zmianą(dla mnie na minus),ale z kolei bohaterki trochę zyskały charakteru,choć i tak nie było tego za wiele.No i były jakieś samce.W G3 jedyną dobrą cechą były archetypy postaci Pinkie Pie oraz Sweetiee Bell i Scootaloo.Ogólnie dopiero połączenie tego wszystkiego dało coś porządnego w postaci G4. :D
A co do twoich filmików:
1.Wytrzymałem całe intro.Choć Twilight(albo jej matka)wygląda ok.Miła ciekawostka.
2.Cóż...nie było złe. :lol:
3.Cóż...a to z kolei było złe i to bardzo :zly: (choć jeszcze gorszę są te flash'owe).

PostNapisane: 04 wrz 2012, 23:20 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

"3.Cóż...a to z kolei było złe i to bardzo ."
nom i to pomimo znanych nam postaci z tej najnowszej serii , nie ratuje tej generacji , postacie są brzydkie i miałkie , po prostu nie byłem w stanie tego oglądać .
a ta obecna wersja jest najlepsza ze wszystkich jakie się pojawiły

PostNapisane: 05 wrz 2012, 17:42 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: Seria TES, HoMM 3, strategie Paradoxu, seria ME, seria DA, seria AC, P:T
Stare wersje są... po prostu złe. Widać po prostu jak bardzo jest to komercyjne, że to jest tylko dodatek do linii zabawek. Nie zamierzam z nikim się o nich kłócić, to jest po prostu moja subiektywna opinia. G4 jest ucieleśnieniem wszystkiego czego można oczekiwać od dobrej animacji, a nawet więcej niż tym.
BTW przesłuchiwałem ostatnio posty z muzyką na ED i znalazłem tę perełkę:

Trochę wstyd mi się przyznać, ale nie traktowałem do niedawna muzyki fanowskiej zbyt serio, tzn. nie oczekiwałem po niej takiej jakości jakiej oczekuję od normalnych zespołów. Ta piosenka zdecydowanie naprostowała moje zdanie - fandomie, kocham cię! ^_^

@DOWN: Powiem ci tak - jeśli usłyszałbym ten utwór na płycie Pink Floydów to nie zauważyłbym różnicy w poziomie. Jeśli zaś się nie lubi Pink Floydów - cóż, gusta i guściki ;)

Ostatnio edytowano 06 wrz 2012, 14:40 przez Liu_tenet, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 05 wrz 2012, 23:44 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

no jak dla mnie , to zupełnie nie mój gust muzyczny <_<

PostNapisane: 07 wrz 2012, 16:33 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Warcaby :D
Cytuj:
Następny film Bergmana (przerabiam go całego teraz) warty polecenia - ,,Twarz". pociesza, nie jestem w stanie stwierdzić, czy jest lepszy od ,,Fanny i Aleksander", poziom bardzo podobny.

Słyszałam już kiedyś o tym filmie parę dobrych słów. Skoro mówisz że poziomem zbliżone do "Fanny i Aleksander" to jak znajdę chwilę, sama się skuszę i porównam.

Cytuj:
Poza tym - lubisz musicale? Jak już pisałem wcześniej jestem ogromnym ich fanem i, jeśli lubisz gatunek, mam dla ciebie pozycję zdecydowanie ,,must have" - ,,Rocky Horror Picture Show"

Oo, więc teraz rozmawiamy o musicalach? Ode mnie 3 razy "tak" dla tego tematu. "Rocky..." - mój ulubiony musical forever and ever! :D Ciężko to 'ogarnąć' i długo po pierwszym zetknięciu zastanawiałam się, co tak na prawdę właściwie obejrzałam. Mimo wszystko wiedziałam że to uwielbiam. Za drugim i trzecim podejściem było już tylko lepiej. Od strony muzycznej jest wybitnie, piosenek można słuchać bez końca, a samo "Time Warp" mogłabym też śpiewać bez końca.
Widziałeś "Dr Horrible's Sing-Along blog"? Niskobudżetowy serial-musical w trzech aktach. Zajmuje zaszczytne drugie miejsce na mojej musicalowej top-liście. Pewnie po części ze względu na głównego bohatera, muszę się przyznać że mam słabość do filmów w których to bad guy jest tą najważniejszą postacią. Zakończenia oczekiwałam innego i to też było na plus. O piosenkach nic nie mówię, one się same bronią :'D

Jak już mówimy o musicalach - ostatnio 'zaliczyłam' "Hairspray" z 2007. Nie jestem pewna czy bardziej mi się to podobało, czy raczej nie. Zbyt wybitne to, to nie było - trzeba przyznać. I chociaż byłam zauroczona cukierkowym klimatem, momentami nieźle mnie drażnił. Piosenki wpadały w ucho - tym się ten film w moich oczach obronił.

Starsze generacje kucyków były paskudne - ale to moja osobista, bardzo subiektywna opinia. Są dla mnie takim potworkiem z dzieciństwa, do którego nie mam ochoty wracać. Z jakiegoś powodu nieźle mnie to przerażało. "Kucyki Pony" były zabawkami które każda dziewczynka posiadać chciała, mnie natomiast ten "szał" ominął. Miałam niezłego stracha przez te kolorowe przerośnięte kuce. Ni to ładne, ni sensowne. Moje nastawienie zmieniła dopiero obecne generacja (do której z trudem się zabrałam przez te doświadczenia z dzieciństwa), ale na kupowanie kucyków jest już trochę za późno :D

Poleci ktoś jakieś dobre fanfiction z MLP? Może być shipping. Coś mnie wzięło od wczoraj na jakąś kucykową literaturę.

PostNapisane: 07 wrz 2012, 17:13 
Mistrz pada
Mistrz pada

Cytuj:
Słyszałam już kiedyś o tym filmie parę dobrych słów. Skoro mówisz że poziomem zbliżone do "Fanny i Aleksander" to jak znajdę chwilę, sama się skuszę i porównam.

Przy ,,Twarzy" działa ta sama zasada co przy ,,Poważnym człowieku' braci Coen - im dłużej czasu minęło od jego obejrzenia tym jest lepszy ;) Aktualnie uważam nawet, że jest lepszy od ,,Fanny i Aleksander" i, mówiąc szczerze, chyba tylko w ,,Stalkerze" Tarkowskiego i w ,,Siódmej Pieczęci" czuć było porównywalną mistykę, to uczucie, które ogarnia człowieka, kiedy ma do czynienia z czymś magicznym.

Cytuj:
"Rocky..." - mój ulubiony musical forever and ever!

Zawsze i wszędzie, ten film to jest po prostu czyste natchnienie boże, zwłaszcza, że O'Brien więcej już nigdy czegoś takiego nie dokonał, (kontynuacja RHPS ,,Shock Treatment" jest mocno słaba, niczego więcej zdaję się nie zrobił) nie ma w tym filmie niczego czego bym zmienił, a Frank-N-Furtera uważam za bardziej seksownego i zmysłowego niż wcale nie aż tak małą część kobiet :'P Cała konstrukcja filmu, te 2 początkowe piosenki, które usypiają czujność potencjalnego widza, żeby zaatakować go potem najpierw ,,Time Warp"em, a później ,,Sweet Tranvestite", Bloofeld jako narrator, wyskakujący ze ściany Meat Loaf i ,,better not try to hurt her, Frank Furter" Kocham ten film całym sercem moim i całą duszą swoją, on jest jak ciągle przyśpieszający rollercoaster kiczu podniesionego do rangi sztuki :D

,,You're there in the time slip
And nothing can ever be the same"

Cytuj:
Widziałeś "Dr Horrible's Sing-Along blog"?

Nope, ale sprawdzę. Nie mam zbyt dużo zaufania do niskobudżetowych musicali, musicale jednak bardzo się z pieniędzmi lubią, taki ich urok, ale jeśli polecasz (a wiem na tyle o twoim guście, że mogę ci zaufać :P) to zobaczę.

Cytuj:
Hairspray

Również nie oglądałem, ale o tym akurat słyszałem i niezbyt mi się podoba jego koncepcja, wygląda na taki typowy, amerykański film + piosenki. Poza tym Nostalgia Critic go polecał, a on nie lubi ,,Upiora w Operze", więc się nie zna. :P

Cytuj:
ale na kupowanie kucyków jest już trochę za późno :D

O nie, nie - na kupowanie kucyków nigdy nie jest za późno. Chociażby te wspaniałości, nie mówiąc już o koszulkach, bluzach, torbach, czapkach i wszystkim innym co ma internet do zaoferowania bronies i pegasis. ;) Szkoda tylko straszna, że to wszystko niezbyt jest dla Polaka dostępne, jeśli kiedykolwiek będę w USA - wrócę stamtąd z poręczem wszystkiego co tylko możliwe, a jest związane z MLP.

Cytuj:
Poleci ktoś jakieś dobre fanfiction z MLP? Może być shipping. Coś mnie wzięło od wczoraj na jakąś kucykową literaturę.

Oczywiście Fallout Equestria (eng, pol), to jest obowiązkowa pozycja dla każdego fanfikowca MLP Tego się w jeden dzień nie przeczyta, a jak się doda do tego poboczne serie (fanfiction z fanfiction :'D) to masz robotę do końca roku co najmniej. Poza tym słynne ,,Little Dashie" oraz ,,Daddy Discord" (BTW świetne PMV oparte na fanfiku), a także wyśmiewającą się z wszelkich shippingów i cloppingów ,,Nagą Osobliwość". Nie jestem specjalistą od fanficów, więc mogę ci tylko polecić te powszechnie uznane za najlepsze, żadnych przegapionych perełek nie znam, obawiam się ;) Jeszcze coś tam osobiście pisuję z Sun Shadowem, ale projekt jest w fazie początkowej, jak coś więcej będzie to może na fge.com.pl opublikujemy.

Ostatnio edytowano 08 wrz 2012, 18:47 przez Liu_tenet, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 07 wrz 2012, 20:30 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Minecraft, Mount&Blade Warband, Zanzarah, Heroes V, i za niedługo Divinity II
Wieru. Daję dwie strony, gdzie znajdziesz chyba najwięcej fanficów w ojczystym języku. Nie wszystkie są przetłumaczone do końca, ale cos wyłowic można. Osobiście polecam "Past Sins" - oznaczony kategorią normal i niezwykle pogłębiający postać Nightmare Moon. Oto linki:
http://mlppolska.pl/Dzial-Opowiadania-w ... ronies--39
http://www.fge.com.pl/search/label/Fanfic

Co do starych serii - Generacja 1 była... po prostu gorsza od 4. Jedyne charaktery występowały u złych postaci. Kucyki służyły tylko do zarabiania pieniędzy.
Generacja 2 to generacja idealna dla 6-latek myślących, że są jak 16-latki, więc pokazuje "typowe" rzeczy. A wiec... nuda? Zdecydowanie ^^
Generacja 3 czyli najgorsza rzecz na świecie, razem z dwoma pod-generacjami... Podsumowywując - jeżeli ktokolwiek jest w stanie to wytrzymać, to albo jest najgorszym psychopatą, albo jest już martwy ^^.

Wszystkim polecam te dwa filmy. Jeśli ktoś się chce zapoznać (na szczęście pobieżnie) z poprzednimi generacjami niech kliknie w ten link:
http://www.youtube.com/watch?v=HFxYdFJH ... plpp_video
A jeśli ktoś chce zobaczyć większy materiał o tylko jednym ogólnym opisie i jednym odcinku (co lekko świadczy o poziomie show) polecam to:
http://www.youtube.com/watch?v=H8N4XViT ... plpp_video

PostNapisane: 07 wrz 2012, 20:44 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: TESV TESIV DiabloIII AssasinCreed Wiedźmin DragonAgeII RO2 Wargame:ZW CoH2 SniperElite2
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/My_Little_Pony
+ w temacie też link do opisu Broniego. Swoją drogą Liu to chyba ostatnie stadium- nazi brony :) (bez urazy)

Swoją drogą skoro temat ogólnie o filmach wszelkich przy okazji, oglądał ktoś Karny Batalion, taki rosyjski serial? Nie jest to kolejne patetyczne nie wiadomo co jak ten cały Szeregowiec Ryan, polecam :)

Niecierpliwe wielkich czynów i przelanej krwi
Nie ma nigdy w sercach naszych ani cienia trwogi
A dla wrogów też litości nie ma ani krzty"

PostNapisane: 07 wrz 2012, 21:38 
Mistrz pada
Mistrz pada

Co do MLP na nonsensopedii - jak to na nonsensopedii artykuły trzymają bardzo nierówny poziom, jest trochę śmiesznych dowcipów, jest trochę żenuły, (żenuy? żenui?) te akurat lepsze są nawet. Co do nazi brony - uśmiałem się :D

Filmik, który podałeś mnie od razu odstraszył na 15 metrów od komputera z prostego powodu - lektor. Ten wynalazek szatana rozpowszechniony po całym byłym układzie warszawskim jest jedną z gorszych rzeczy jakie komunizm nam zostawił. Nic tak aktorstwa, a co za tym idzie filmu, nie rozbija tak jak zagłuszenie głosu postaci, (a przecież głos też się do gry aktorskiej wlicza i to bardzo, co widać chociażby po różnicy: polskie MLP - angielskie MLP) tak żeby nie było można usłyszeć jakiejkolwiek emocji. Wolę sobie nawet nie wyobrażać jak wyglądałby początek ,,Obywatela Kane" z lektorem ;) Co zaś do samego serialu - nie powiem, zainteresował mnie, zwłaszcza jak sprawdziłem opinie na filmwebie (choć przyznaję, że nie jest to zbyt wiarygodne źródło) Ściągną sobie może niedługo, tylko napisy musiałbym znaleźć najpierw.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 11 z 91   [ Posty: 909 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 91  Następna strona