Wczytywanie
Teraz jest 21 cze 2021, 09:06

Napisz wątekOdpowiedz Strona 14 z 91   [ Posty: 909 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 91  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Bronies & Pegasis!
PostNapisane: 19 wrz 2012, 17:21 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: TES V: Skyrim, World of Warcraft, Mass Effect, Portal
Super! ;) Haha

@Liu_tenet, @Sun Shadows
Dzięki wielkie!

Przydałoby się jakoś ożywić ten temat, jakieś akcje, może reklamy, żeby ludzie przestali się bać i obejrzeli chociaż jeden odcinek :D
Albo ostatecznie wpajać siłą albo kontrolować mózgi, najlepiej żeby MLP leciało w każdej stacji i o każdej godzinie ]:-> Od razu więcej osób by tu wchodziło
P.S. Czy żeby dołączyć do Was, do Bronies, trzeba zdać jakiś test, podpisać jakiś papier, przeczytać jakiś kodeks czy składać pokłony ołtarzykowi z wizerunkiem Księżniczki Celestii? :P

PostNapisane: 19 wrz 2012, 17:27 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Minecraft, Mount&Blade Warband, Zanzarah, Heroes V, i za niedługo Divinity II
Hmm... Teoretycznie każdy kto to lubi jest nazywany bronym, ale można znać Derpy, Lunę i Lyrę. Do tego parę memów (z "20% cooler" na czele) oraz rozpoznawać po jednej nazwie parę ficów. Większość osób podłapuje to w locie ^^ Modły wznoszone do Celestii nie są potrzebne. ew. można do Discorda.
(Co do MLP - wystarczy, ze zabiorą prawo do transmisji mini-mini, zrobią to od nowa i porządnie i puszczą na bardziej dorosłej stacji.)
Co do umowy, musisz napisać, że kochasz kucyki. ]:->

PostNapisane: 19 wrz 2012, 17:31 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: Seria TES, HoMM 3, strategie Paradoxu, seria ME, seria DA, seria AC, P:T
Co do ożywienia tematu to wiesz, dział off-topic na tym forum nie jest zbytnio ,,gorący" i te 14 stron, które mamy i w miarę częste postowanie (nie raz na miesiąc) to jest całkiem duży sukces. Oczywiście temat powinien się zaktywizować po premierze 3. sezonu. (gdzieś tak w przeciągu miesiąca)

Co do testu na brony'ego - jak to mówią prawdziwy brony musi wybrać ulubionego kucyka, stworzyć OC i napisać fanfica/zrobić arta/zrobić video. :D

PostNapisane: 19 wrz 2012, 18:26 
Adept analogów
Adept analogów

@Sun Shadows
Może trzeba napisać petycję do jakiegoś TVN-u albo innego TVP xD najlepiej gdyby puścili angielski dubbing + napisy

Ktoś z Was ma już jakieś prace związane z MLP na swoim koncie? Chętnie zobaczę ^^
Gdybym miał tablet to może coś bym tam wyskrobał a tak to wolę na papierze ale to nie pasuje xP Wydaje mi się jakby MLP:FiM jest zrobiony we flashu?
A wiadomo kiedy premiera 3. sezonu? (Jeszcze nie dojechałem do końca tych co są ale tak z ciekawości :) )

PostNapisane: 19 wrz 2012, 18:33 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: Seria TES, HoMM 3, strategie Paradoxu, seria ME, seria DA, seria AC, P:T
Co do pracy to mamy zdaję się tylko wspólny, niedokończony fanfik, crossover MLP z TES, SS także cośtam rysuje z tego co wiem, no i wszystkie moje sygny są jego dziełem ;)
Cytuj:
Wydaje mi się jakby MLP:FiM jest zrobiony we flashu?

Eayup
Cytuj:
A wiadomo kiedy premiera 3. sezonu? (Jeszcze nie dojechałem do końca tych co są ale tak z ciekawości :) )

Nope. Gdzieś w przeciągu miesiąca, nie dłużej.

PostNapisane: 19 wrz 2012, 18:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Minecraft, Mount&Blade Warband, Zanzarah, Heroes V, i za niedługo Divinity II
Twój test brony'ego to lipa. Liu. Jest więcej bronych niż autorów ficów, twórców filmików, artystów i OC-etów razem wziętych. Ulubiony kucyk to zajęcie dla brony-mistrza, bo "Rainbow my dear (...) I have so many wonderful choices, just wait, you will see"

I sygny... za dużo powiedziane ^^ ja tylko odrobinkę majstruję i wklejam obrazki :wstyd:

I ja nie rysuję, rozumiesz? :zly: Czasem coś skrobnę, ale to szpetne i odchodzi w zapomnienie.

edit:Chwileczkę... czy my nie mamy już dwóch nawróconych? :) A wiec spełniamy nasza powinność niesienia światła w bezkucykowe miejsca.

(CherryGrove, sprawdź czy masz w pobliżu jakieś ponymeety ;) )
edit 2: Poznań? Lol! Tam są te ogólnopolskie ponymeety! Jedno z największych miejsc w kraju. Zazdroszczę...

PostNapisane: 19 wrz 2012, 19:15 
Adept analogów
Adept analogów

@Sun Shadows
Wow z chęcią bym zobaczył, na pewno nie szpetne :) Jak ładnie poproszę zrobisz mi jakąś małą sygnaturkę do forum? ^^ Ewentualnie co muszę zrobić?

Heh, ponymeety ;) Na pewno trzeba nie lada odwagi, żeby iść...

PostNapisane: 19 wrz 2012, 19:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

Z wielką chęcią ^^ Uprzedzam jedynie, że jestem graficzna noga i dopiero zaczynam. Zeby zrobić potrzebuję ogólnego celu dokąd ma to zmierzać.
Co do bazgrołów... Mają za małe oczy, zły kształt ciała, złe usta, złe fryzury, za krótkie nogi. Ich ujawnienie grozi poważną śmiercią lub kalectwem.

A ponymeety... Na następny mam zamiar się wyprawić, choćby była to ostatnia rzecz jaka zrobię.

PostNapisane: 19 wrz 2012, 19:52 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

no ziomale witam kolejnego sponifikowanego fana mlp !!
ps co do rysunków ..... mój kolega ze steam rysuję nałogowo te poniki i to całkiem goood zaprosiłem go tu i jest zadowolony z forum , ale jeszcze nic nie pisał w temacie .
proponowałem , aby je opublikował tutaj dla wszystkich fanów tu zebranych , ale wystraszył się ewentualnej krytyki i zrezygnował z tego pomysłu , ale i tak były dobre te rysunki pony :lol:

ps jest 2 forum o 1 generacji pony
viewtopic.php?f=50&t=3586
i jest dużo starsze niż nasze forum , a ma zaledwie ok 562 wyświetleń , a nasze ponad 1600 !!!
to chyba daje do myślenia ilu jest fanów nowej generacji mlp !!!!

PostNapisane: 19 wrz 2012, 21:12 
Adept analogów
Adept analogów

^^ Oj tam niech się nie boi, ja zawsze podziwiam ludzi, którzy coś tworzą, rysują, może dlatego, że sam nie umiem, pony wydają się proste do narysowania spróbowałem raz i mi wyszedł jakiś potwór he, he.

@Sun Shadows
Nie wiem, coś fajnego żeby było przy okazji linkiem do tego forum :) Zdaję się na Ciebie, lepszego znawcę niż ja ^^

Napisz wątekOdpowiedz Strona 14 z 91   [ Posty: 909 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 91  Następna strona