Wczytywanie
Teraz jest 22 cze 2021, 11:17

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 91   [ Posty: 909 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 91  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Bronies & Pegasis!
PostNapisane: 18 sie 2012, 13:59 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: Seria TES, HoMM 3, strategie Paradoxu, seria ME, seria DA, seria AC, P:T
OK, bracia i siostry. Pochwalcie się kto jest waszym ulubionym kucykiem? :P
Z Mane 6 kocham wszystkie, ale Dashie i Twi najbardziej. Za bycie nerdem oraz ,,radicalness, coolness and awesomness". Poza tym uwielbiam (co jest z pewnością trudne do zauważenia ) Discorda oraz Queen Chrysalis i żądam ich powrotu w następnych sezonach, niech los ześle ich nam jak najwięcej. No i ofc Trixie, Lunę i Celestię, a także Spitfire oraz Photo Finish :D Z fanowskich lubię parę Dr.Whooves/Derpy Hooves i Lyrę (Sun Shadows mnie tym zaraził, przyznam się ;)) Uff, dużo strasznie tych kucyków...

PostNapisane: 18 sie 2012, 14:01 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

ja tam wszystkie lubię , bez wyjątków i jak bym miał wybrać tylko 1 lub 2 postacie , to miałbym mega problem !!

PostNapisane: 19 sie 2012, 22:32 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: TESV TESIV DiabloIII AssasinCreed Wiedźmin DragonAgeII RO2 Wargame:ZW CoH2 SniperElite2
To kucyki lądowały na Krecie czyli Rainbow Dash w mundurze Fallschirmjager...
http://th01.deviantart.net/fs71/PRE/i/2 ... 4ll7rh.png

Jak zwykle wygląda słodko :D

Niecierpliwe wielkich czynów i przelanej krwi
Nie ma nigdy w sercach naszych ani cienia trwogi
A dla wrogów też litości nie ma ani krzty"

PostNapisane: 19 sie 2012, 23:31 
Mistrz pada
Mistrz pada

RD, moja ulubiona (prawie, że) ^_^
Pomyślałem, że podzielę się małą częścią mojej MLP kolekcji (prawie 4000 obrazków, zbierane od roku ;)) Wolland wskazał temat - Dashie (BTW nick z ,,Mistrza i Małgorzaty"?)

PostNapisane: 20 sie 2012, 09:39 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: TESV TESIV DiabloIII AssasinCreed Wiedźmin DragonAgeII RO2 Wargame:ZW CoH2 SniperElite2
A właściwie- dałeś na PW link do My Little Pony w wersji angielskiej z napisami. Słyszałem że angielska z napisami lepsza od polskiej- ale czym się naprawdę to różni??? Serio są jakieś spore różnice pod względem poziomu tego serialu?

Tak, z "Mistrza i Małgorzaty" nick :D

Niecierpliwe wielkich czynów i przelanej krwi
Nie ma nigdy w sercach naszych ani cienia trwogi
A dla wrogów też litości nie ma ani krzty"

PostNapisane: 20 sie 2012, 10:09 
Mistrz pada
Mistrz pada

Różnice są ogromne, polski dubbing MLP został stworzony w tradycyjny sposób pt. ,,Zróbmy jak największe gówno, to i tak dla dzieci, więc who cares?" Z kolei w wersji angielskiej mamy jednych z najlepszych voice actorów, jakich w życiu słyszałem. Tara Strong (TS), czy Ashleigh Ball (RD, kocham ją za ten głos ^_^) to jest po prostu śmietanka światowego dubbingu jak dla mnie. Można ofc oglądać MLP z polskim dubbingiem, ale to trochę tak jakby oglądać musicale z lektorem. ;)
Cytuj:
Tak, z "Mistrza i Małgorzaty" nick :D

Właśnie kilkunastokrotnie zyskałeś w moich oczach, mister. ;)

PostNapisane: 20 sie 2012, 12:16 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Warcaby :D
Polski dub ssie jak zawsze, tutaj nie ma jakichś specjalnych niespodzianek :'D istnieje w ogóle jakiś serial animowany w którym polska wersja obfituje w dobrze dobranych głosowych aktorów?

A no witam wszystkich bronies i wszystkie pegasis (o ile takowe się tu znajdują) *brohoof*

PostNapisane: 20 sie 2012, 12:32 
Mistrz pada
Mistrz pada

Brohoof, pegasis ;D
Jeśli chodzi o dobry polski dubbing to nie jest(a może raczej nie było, bo dzisiaj to faktycznie bida z nędzą) aż tak źle. Dubbingi filmów Disneya przeważnie były na wysokim poziomie, Shrek, dobrze też wspominam filmy Miyazakiego, tam też się postarali z podkładaniem. A gry komputerowe to dopiero były kiedyś majstersztyki :D BG, P:T, Warcraft 3, ID, HoMM 3 (choć tam nie było zbyt wiele do dubbingowania) Natomiast jeśli chodzi o serial animowane to faktycznie nie jestem w stanie przypomnieć żadnego dobrego, inna sprawa, że dobrych seriali animowanych jest malutko (pomijam tu rzecz jasna animację japońską, ale ona to trochę inna sprawa) A wracając do MLP to trzeba przyznać, że tam voice actorzy odegrali w uj duży kawał świetnej roboty. Zaczynając od piosenek (masterpiece Daniela Ingrama) przez Mojego najukochańszego Discorda po głosy Mane 6, gdzie wszystkie są na tak wysokim poziomie, że wybranie tych najlepszych jest właściwie niemożliwe :P

PostNapisane: 20 sie 2012, 15:10 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Warcaby :D
Szczerze to się przyznam, że po pięciu pierwszych minutach z MLP jedyną rzeczą która powstrzymywała mnie przed wyłączeniem były miłe dla ucha głosy bohaterów. (No, potem było już lepiej ale to inna bajka :'D)

No of course że dub jako całość w Polsce jest na całkiem przyzwoitym poziomie, chociaż jest gorzej w porównaniu z minionymi latami. Przy filmach animowanych (tych bardziej przyzwoitej produkcji) nie raz zdarzyło mi się polubić polską wersję bardziej od oryginału. Filmy Pixara zazwyczaj mogą liczyć na dobry dubbing, o. Ale to nie zmienia faktu że parę dobrych animowanych serii znam, a w naszej rodzimej wersji tego się słuchać nie da. Gry mają się podobnie. Kiedyś były tytuły w których dub polakom wyszedł całkiem nieźle, ale od dawna nie zetknęłam się z czymś podobnym. Co do kucyków, to nawet nie chce wiedzieć jak brzmią nasze wersje piosenek, bo te oryginalne są absolutnym geniuszem.

PostNapisane: 20 sie 2012, 15:28 
Mistrz pada
Mistrz pada

Początek MLP jest... nie powiem, że zły, bo nie jest zły. Tylko, że kiedy człowiek zaczyna to oglądać to myśli sobie ,,Och nie, jakiś losowo generowany !@#$%^&* dla małych dziewczynek, którym komercja wyżarła mózg! Po co ja to oglądam?" co nie nastraja pozytywnie do serialu, a początek szczerze mówiąc nie robi nadziei, żeby to było coś więcej. Po tej fazie przychodzi Nightmare Moon, człowiek ogląda następny odcinek choćby z ciekawości, a potem to już z górki. ;)

Wadą polskiego dubbingu, zarówno tego filmowego jak i kreskówkowego, a nawet powiedziałbym, że wadą polskiego aktorstwa jest kompletny brak umiaru. Każdą kwestię mówi się wkładając w nią jak najwięcej emocji, przez co brzmią sztucznie i nienaturalnie. Nie jest to żelazna reguła i dotyczy głównie aktorów nowego pokolenia, ci starzy dają radę. No i jeszcze w przypadku tych kreskówek, które nie są pełnometrażowymi hitami Disneya, Pixara itp. dochodzi nieznośna piskliwość. W piosenkach tego z kolei nie ma, ale jest za beznadziejne tłumaczenie (wrodzony sadyzm kazał mi dać ci ten link ]:-> )

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 91   [ Posty: 909 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 91  Następna strona