Wczytywanie
Teraz jest 28 lut 2021, 00:47

Napisz wątekOdpowiedz Strona 21 z 91   [ Posty: 909 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 91  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Bronies & Pegasis!
PostNapisane: 24 wrz 2012, 21:13 
Kapituła FCoA

CherryGrove napisał(a):
@up
"Chyba"? ^^ ooo coś czuję, że jest między nami nowy kucyk :D
Wystarczy obejrzeć pierwsze odcinki, tylko ostrzegam, że od tego już nie ma odwrotu! ^^
Jestem jak najbardziej za tym, żeby wszyscy tutaj wchodzili, wszyscy z całego gamewalk! (Co tam Skyrim... xD)

Nie wiem, ale jakby porównywać to do jakiejś innej bajki to do czego to można porównać - psychopatyczne jak Muminki? dialogi jak w Pingwinach z Madagaskaru? Da się to do czegokolwiek porównać w ogóle?

PostNapisane: 24 wrz 2012, 21:18 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: TES V: Skyrim, World of Warcraft, Mass Effect, Portal
@Mr.Octopus
O.o Chyba tak, pod warunkiem, że trzymasz te narzędzia z dala od kucyków!

@Peragon
Hehe obejrzysz, to sam się przekonasz ^^ W pierwszym poście Sun Shadows napisał skąd taka popularność poników i ja się z tym zgadzam, mimo, że wcześniej nie zbliżyłbym się do czegoś podobnego ale MLP:FiM całkowicie zmieniło moje życie ^^ I to raczej nie jest coś w stylu pingwinów, które obejrzę do śniadania, żeby mieć na czym oko zawiesić, to jest już bardziej jakiś nałóg... xD

PostNapisane: 24 wrz 2012, 21:19 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: Seria TES, HoMM 3, strategie Paradoxu, seria ME, seria DA, seria AC, P:T
@Mr. Octopus
To nie jest chyba najlepsze miejsce do takich pytań, sprawdź może na jakiejś frondzie, czy innym salonie24, tam ci niezawodnie odpowiedzą ;)

@Peragon
Sam nie wiem, bo nie jestem zbyt wielkim fanem animacji dla dzieci, MLP jest wyjątkiem. Niektórzy przyrównują to do czegoś takiego jak ,,Avatar. Last Airbender", (czymkolwiek to jest) jeszcze inni do starych kreskówek z Cartoon Network w rodzaju ,,Laboratorium Dextera", też przeze mnie nie oglądanego. Trudno tu jakiś porównywalny obiekt znaleźć lepiej obejrzeć odcinek, czy trzy i zobaczyć samemu :P

PostNapisane: 24 wrz 2012, 23:27 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

no mlp nie da się do NICZEGO porównać , bo są ponad wszystkim co istnieje !! :P
po prostu rządzą wszystkim i wszystkimi !! :rotfl:

PostNapisane: 25 wrz 2012, 16:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Minecraft, Mount&Blade Warband, Zanzarah, Heroes V, i za niedługo Divinity II
@Mr.Octopus A czy twój ulubiony fanfic to "Cupcakes"? Jak nie to jesteś normalny ^^. A jak tak, to przeczytaj inny :P.

@Peragon. Ja już w razie czego: "Witamy w stadku". MLP nie da się porównać do niczego, bo jest krótko mówiąc lepsze. Drugi istniejący fandom do bajki pojawił się przy Adventure Time. Jednak kucyki mają lepsze lore, odcinki się trzymają, nie ma szans, że twórcom odbije, bo są ograniczeni. Dodatkowo każdy odcinek MLP utrzymuje ten sam poziom (oprócz kilkunastu które są nieskańczalnie fajne) A w AT odcinków dobrych, mających jako takie przesłanie jest kilka. Poza tym we wszystkich bajkach są dziecinne akcenty, które niekiedy gryzą w oczy. W MLP, akcenty takie jak grupowe przytulanie etc. zostały przepięknie wyróżnione i złagodzone. Zdajemy sobie sprawę, że umieszczono je specjalnie i jest to kontakt z bronies.
Stare kreskówki CN. Są lepsze od obecnych. Ale do MLP bardzo im daleko. Avatar. Wydaje mi się, że to jest po prostu niezłe anime, tylko że zamiast np. 16+ dostało łatkę 7+.
Tia... MLP nie możemy porównać do niczego, bo nigdy nie było czegoś takiego. Rzecz, która powinna być odpowiednia dla dziewczynek lat 7 (patrz generacja III) okazała się czymś odpowiednim dla facetów w wieku 15-30 (chyba najczęstsza grupa wiekowa). Fandom wyrósł jak grzyb po deszczu, bo od razu. Rozprzestrzenił się na cały świat. Jest dobry, ma niewielki destruktywny wpływ na psychikę, w dodatku ta destrukcja nie jest obowiązkowa - nie musisz. Nawet jest to odradzane ("Cupcakes" "Rainbow Factory" Grimdarki) Mroczna strona jest i trzeba zaakceptować. Jednak plusy są znacznie większe niż gdziekolwiek indziej. Hardkory mogą siedzieć na Eqestria Daily 24h na dobę i pisać na 5 forach i 4 chanach. Ale większość bronies po prostu wchodzi raz dziennie gdzieś i ogląda na bieżąco odcinki :P.

O matko. Ile się rozpisałem luźno brodząc w temacie i przeskakując po wątkach. O.o

PostNapisane: 25 wrz 2012, 16:37 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: gre
Może jestem normalny. A tak przy okazji gdy padła mowa o powstaniu fandomu to rzeczywiście pojawił się z znikąd. Jak ninja wyskoczył z cienia i miesiąc po pojawieniu się na 4chanie był znany już na całym świecie. Sam z początku byłem sceptyczny, myślałem sobie : Niech oglądają sobie co chcą ale mnie w to nie mieszają. Niestety jako człowiek kochający śmiech znalazłem przez przypadek parodię (uwaga zawiera dużo przekleństw i nawiązań +18) http://www.youtube.com/watch?v=8Q3PCrYLTlQ pomyślałem sobie, że zabawne ale chciałem więcej. Obejrzałem 1 odc, 2 i tak do 4 i przestałem bo metalowi nie wypada ale po miesiącu wróciłem do oglądania.
A co do mhhrocznej strony internetu to rule 34 daje o sobie znać.

PostNapisane: 25 wrz 2012, 16:57 
Adept analogów
Adept analogów

O nie, dla mnie to już jest... Profanacja... Ja na szczęście trzymam się z dala od tego typu rzeczy, nie czytam nonsensopedii, 4chanów ani innych, gdzie wspomniana liczba mogłaby się znaleźć... MLP rządzi w takiej wersji w jakiej jest :) Fajna fabuła, przyjemne morały, ładne rysunki i animacja ^^

PostNapisane: 25 wrz 2012, 17:03 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: Seria TES, HoMM 3, strategie Paradoxu, seria ME, seria DA, seria AC, P:T
Ejże panowie, nie jedźcie tak bardzo po 4chanie, ma on pewną swoją ,,specyfikę", ale to przecież on spopularyzował MLP, tam narodził się fandom, tam istnieje kompletnie SFW (na serio, czasami czytuję) tablica /mlp. Jak się nie chce przeżyć zawału to się po prostu nie wchodzi na /b i tyle :P

PostNapisane: 25 wrz 2012, 17:07 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: gre
@up wiem, sam czasami wchodzę na 4chan i to na /b ! W sumie nonsensopedia też zabawnie opisuje mlp . Ale rule 34 to już unikam, ale nie na prawdę unikam... ale naprawdę.

Ostatnio edytowano 25 wrz 2012, 17:11 przez Mr.Octopus, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 25 wrz 2012, 17:11 
Adept analogów
Adept analogów

Ej nie śmiejcie się z MLP, bo urządzę wam 1000 lat wiecznej nocy i nie będzie wam już tak do śmiechu :( Mam Nightmare Moon pod ręką, thou ungrateful whelp!

Napisz wątekOdpowiedz Strona 21 z 91   [ Posty: 909 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 91  Następna strona