Wczytywanie
Teraz jest 21 cze 2021, 08:18

Napisz wątekOdpowiedz Strona 49 z 91   [ Posty: 909 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 91  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Bronies & Pegasis!
PostNapisane: 03 paź 2012, 20:43 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: gre
Albo po prostu rozwiązaniem jest nielogiczna magia (co za smutna hipoteza)
A teraz coś innego, kojarzy ktoś The Jerry Springer Show ? To takie gdzie ludzie się leją i wyzywają.W Polsce mniej popularne.Za to w USA znane. Ostatnio wystąpiły tam brony http://knowyourmeme.com/videos/51262-bronies

PostNapisane: 03 paź 2012, 20:49 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: TES V: Skyrim, World of Warcraft, Mass Effect, Portal
Mr.Octopus napisał(a):
Albo po prostu rozwiązaniem jest nielogiczna magia (co za smutna hipoteza)
A teraz coś innego, kojarzy ktoś The Jerry Springer Show ? To takie gdzie ludzie się leją i wyzywają.W Polsce mniej popularne.Za to w USA znane. Ostatnio wystąpiły tam brony http://knowyourmeme.com/videos/51262-bronies

Znam ten program, leciał kiedyś w Polsce i wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że całość to jest jeden wielki fake xP Mają napisany scenariusz i goście zawsze muszą zrobić z siebie największych błaznów. Dlatego trzymam się z daleka od wszelakich reality-show xD

PostNapisane: 03 paź 2012, 20:50 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: Seria TES, HoMM 3, strategie Paradoxu, seria ME, seria DA, seria AC, P:T
Taa... Rainbow Dash z rogiem i w googlach, Pinkie Pie w podkolanówkach, marynarce i kapeluszu. :D Jerry nawet nie próbował zamaskować, że nie znalazł żadnych bronies, którzy chcieliby u niego wystąpić i, że zamiast nich najął aktorów.

PostNapisane: 03 paź 2012, 20:51 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Minecraft, Mount&Blade Warband, Zanzarah, Heroes V, i za niedługo Divinity II
są podobne, ale mają większą sylwetkę, róg i skrzydła. To się nazywa skala.
Jednorożec... To pomyłka twórców. I to jedna z gorszych. Ten facio nie należy do rodziny królewskiej. Tylko się przyplątał.
Są 3 alicorny... Dlaczego? Bo mają nadzwyczajne umiejętności i mają status "ksieżniczki"? Tak, to będzie to. No jest jeszcze Princess Skyla. Alicorn. Powstała ze związku Jednorożec- Alicorn. Hmm.. Nowa teoria - jednorożec, pegaz, kucyk ziemny i alicorn - to się otrzymuje chromosomaim, tak jak płeć i mamy wybór - albo rodzic jeden, albo drugi. Luna I Celestia zostały stworzone przez Discorda. Cadance - owoc związku... Dobra, ja się zastopuje... Mogła też zostać stworzona przez Discorda, ale zostać uwolniona ponownie po jego przyjściu.

Ekhmm... W obrębie jednego gatunku wyrosło narzędzie bojowe, i skrzydła? Poproszę jakikolwiek przykład. No chyba, że Żydzi mają Rogi pod kapeluszami. A chińczycy skrzydła.

Cytuj:
w ogóle mają wszytko większe.

Przerwa na reklamy...

PostNapisane: 03 paź 2012, 21:02 
Adept analogów
Adept analogów

Żydzi nie mają skrzydeł ale inną budowę czaszki (a rogi to taki odpowiednik budowy czaszki). Z resztą skończymy o nich.
Mr.Octopus napisał(a):
w ogóle mają wszytko większe
mówiąc to nie miałem na myśli tego.Ogólnie chciałem powiedzieć, że są większe. Może skończmy ten temat bo nigdy nie dojdziemy do porozumienia. Ja przy swojej teorii zostanę ale przyznam, że dziwi mnie fakt istnienia tylko 3 alicornów .Ale znowu nie mamy dowodów na nie istnienie innych. Ale koniec bo to się będzie ciągnąć w nieskończoność. Ale seryjnie koniec...srsly

PostNapisane: 03 paź 2012, 21:27 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Minecraft, Mount&Blade Warband, Zanzarah, Heroes V, i za niedługo Divinity II
O nie nie nie. Nie koniec. Inna budowa czaszki = róg? Ekhmm... Co? Każdy człowiek ma inną czaszkę. Była taka historyjka, w której porównywano czaszki egipcjan i kogośtam jeszcze na dawnym polu bitwy. Jedna czaszka kruszyła się po uderzeniu najmniejszego kamienia, a druga z trudem pękała przy mocnym waleniu. Każda odmiana człowieka ma kilka podtypów w sobie. Jedne podtypy są niższe, inne niższe. Róg, to zupełnie inny wytwór. Który ma swoje zastosowanie w życiu i wykształcił się przez baaardzo długi okres czasu. Skrzydła tym bardziej. Jak osobnik nie mający skrzydeł mógł je wykształcić? Tak w ogóle skrzydła to kończyny. Żaden kręgowiec nie ma 3 par kończyn. A pegazy mają. Nie możesz sobie wyhodować 2 pary rąk. Jak ci się uda, uwierzę bezkrytycznie w to co mówiłeś.

Cytuj:
mówiąc to nie miałem na myśli tego.

A o czym mówisz? Ja nic nie sugerowałem. Zasugerowałem przerwę na reklamy. Poza tym jak ty to skojarzyłeś z tym? To są kobiety. Za dużo jakiegośtam hentai zapewne.

PostNapisane: 03 paź 2012, 21:38 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: TESV TESIV DiabloIII AssasinCreed Wiedźmin DragonAgeII RO2 Wargame:ZW CoH2 SniperElite2
A pytanie około-kucykowe

Wiele scen tutaj to nawiązania chyba do plakatów propagandowych czy przemówień bądź wydarzeń, nie?
Umie ktoś określić co do czego?

Czy Rainbow Dash wskazująca tam coś ręką a pod nią szeregi kucyków to nie jest przeróbka plakatu z Stalinem i Armią Czerwoną?
Ogólnie co do czego jest. Wiele rzeczy mi się kojarzy ale nie wiem z czym.

Niecierpliwe wielkich czynów i przelanej krwi
Nie ma nigdy w sercach naszych ani cienia trwogi
A dla wrogów też litości nie ma ani krzty"

PostNapisane: 03 paź 2012, 21:44 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: Seria TES, HoMM 3, strategie Paradoxu, seria ME, seria DA, seria AC, P:T
Wiesz, trudno powiedzieć coś o plakatach, biorąc pod uwagę, że jest ich tak strasznie dużo w internecie, a nie będę każdego teraz szukał i porównywał z historycznymi. ;) W każdym razie na pewno jest seria ło takich plakatów nawiązujących do słynnego plakatu Obamy

PostNapisane: 03 paź 2012, 21:58 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: TESV TESIV DiabloIII AssasinCreed Wiedźmin DragonAgeII RO2 Wargame:ZW CoH2 SniperElite2
Konkretniej to RD tak wskazująca prawą ręką, a pod nią szeregi kucyków z tym mi się kojarzy:
Obrazek

Niecierpliwe wielkich czynów i przelanej krwi
Nie ma nigdy w sercach naszych ani cienia trwogi
A dla wrogów też litości nie ma ani krzty"

Ostatnio edytowano 03 paź 2012, 21:58 przez Wollannd, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 03 paź 2012, 21:58 
Adept analogów
Adept analogów

@Sun Shadows Swojego zdania nie zmienię i koniec.A z resztą to ty zbudowałeś swój posta tak, że można to było tak skojarzyć . Już przestań ciągle znajdywać mi błąd jak ci się nie podoba teoria którą wymyśliłem to napisz a nie będziesz oskarżał mnie o jakieś hentacze. I nie bierz tego tak dosłownie bo to były tylko porównania. By the way smoki to kręgowce i też posiadają 3 pary kończyn. Na prawdę skończ już, proszę. Weź zaakceptuj moją magie przyjaźni i przestań już bo ten temat się zrobił nudny (to mnie trochę uraziło jak oskarżyłeś mnie o oglądanie hentai :( )

Napisz wątekOdpowiedz Strona 49 z 91   [ Posty: 909 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 91  Następna strona