Wczytywanie
Teraz jest 06 mar 2021, 13:28

Napisz wątekOdpowiedz Strona 54 z 91   [ Posty: 909 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 91  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Bronies & Pegasis!
PostNapisane: 05 paź 2012, 11:31 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: gre
@ CherryGrove właściwie to ja już pisałem o tej grze w jednym z moich postów. Co do samej gry to fajna bijatyka (pierwszy raz jak oglądałem trailer to miałem wrażenie, że zaraz zobaczę FINISH HER jak w mortal kombat)
A co jeśli ludzie z hub się wycwanili i odc nie będzie raz w tygodniu tylko raz w miesiącu. To by mogło tłumaczyć tylko 13 odc jeśli byśmy przyjęli, że za miesiąc pokażą 2 odc na raz.

PostNapisane: 05 paź 2012, 14:13 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: Seria TES, HoMM 3, strategie Paradoxu, seria ME, seria DA, seria AC, P:T
@CherryGrove
Nie sprawdzałem newsów od jakiegoś czasu, nie wiedziałem, że to już tak zaawansowane jest. :D W końcu MLP dosłuży się porządnej gry, nie żebym miał coś do jRPGów, czy minigierek, ale mimo wszystko to nie ten poziom.
@Mr.Octopus
,,Hub się wycwanił"? :P Wybacz, ale to co piszesz niezbyt ma sens, po co niby mieliby coś takiego robić? Telewizje działają według pewnych zasad, seriale, czy to animowane, czy nie również. Jeden odcinek na tydzień to jest standard na całym świecie, zdarza się częściej, ale nie rzadziej. Poza tym seriale są wypuszczane w określonych sezonach, w takim sezonie letnim masz tylko i wyłącznie powtórki, studia produkcyjne mają wakacje, ew. nagrywają materiał na następne sezony. Przyjmując twoją logikę wyświetlenie całego serialu zajęłoby im... 12 miesięcy. Kompletnie bezsensowne z punktu widzenia czegokolwiek, należy wszak ,,kuć żelazo póki gorące", Hub głupi nie jest, wie, że dostali w ręce kurę ze złotymi jajcami i będą się starali ją jak dokarmiać, a nie morzyć głodem.

PostNapisane: 05 paź 2012, 14:48 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: gre
@Liu_tenet
Spoiler:

PostNapisane: 05 paź 2012, 14:51 
Casual
Casual

Co do kwestii HUB-a.Naprawdę nie wydaje mi się,żeby chcieli zrezygnować z tej serii.Dlaczego?Gdyż jest to najlepszy(choć to kwestia względna)a na pewno najpopularniejszy program w ich asortymencie.Po za tym hub jest własnością Hasbro i to oni poniekąd decydują co będzie na nim puszczane.Następny sezon wystartuje już niedługo a jestem przekonany,że na pewno na tym się nie skończy.W końcu WA pisał,że w planach jest jeszcze wiele sezonów a kury znoszącej złote jajka się nie zabija.A z tego co wiedzę to hype na kucyki wcale nie słabnie wręcz rośnie nadal w niezłym tępię :P Powiedzmy to wprost My little pony nigdy nie będzie lepsze niż teraz.W skali jakości/popularności jest niemalże idealnie.

Brony gangam style ^^

PostNapisane: 05 paź 2012, 15:39 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

no to fakt , ta obecna generacja bije wszelkie rekordy popularności jak już nawet gry o nich robią !!
fanklub jest tak wielki na całym świecie i tak zróżnicowany wiekowo , że chyba nie ma niczego innego co można by porównać z tym sukcesem.
poprzednie generacje , to amatorka i nawet nie mają się co równać z obecną generacją mlp.

PostNapisane: 06 paź 2012, 11:31 
Casual
Casual

Ta choć nadal moim zdaniem G1 dało się oglądać,nie były aż tak złe jak następne serie,aż do G4.
Na razie naprawdę wątpię by ktokolwiek myślał o wprowadzeniu G4,5 czy G5.Moim zdaniem nastąpi to dopiero za jakieś 5/6 lat.Przynajmniej dopóki dopóty zabawki się sprzedają a serial cieszy się powodzeniem jest naprawdę dobrze.

PostNapisane: 06 paź 2012, 11:39 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: TES V: Skyrim, World of Warcraft, Mass Effect, Portal
O niee niech lepiej już nie robią kolejnych generacji bo tylko zepsują. Skoro jest już idealnie to po co cokolwiek zmieniać? Mam nadzieję, że zamiast tego będzie 50 sezonów a nowe odcinki będą wychodzić póki będę żyć :D

PostNapisane: 06 paź 2012, 11:44 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

ja też uważam 1 generację za dobrą ( wychowałem się na tym ) i choć widać upływ lat i zmieniającą się modę muszę przyznać , że gdyby tamta seria poleciałaby w telewizji , to pewnie oglądałbym ją , no chyba że w tym samym czasie leciałyby nowe mlp .
a co do następnej generacji , to na pewno się pojawi , ale pewnie jak pojawią się nowe techniki tworzenia tego serialu , na razie jest dobrze i widać , ciągły rozwój serii .
i niestety , muszę też przyznać , że wszystkie serie powstałe pomiędzy 1 i obecną , są do kitu !!

PostNapisane: 06 paź 2012, 13:49 
Adept analogów
Adept analogów

Obecna generacja jest najlepsza , z powodu że mamy Discorda !
Spoiler:
<3 A w gre na pewno zagram bo wydaje się być ciekawa .A co sądzicie o fanficach ? :) Moim ulubionym jest Czarne niebo a jaki jest wasz ulubiony ? :)

PostNapisane: 06 paź 2012, 14:13 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

siema Patrox27 , widzę że jednak wszedłeś !!!
mam nadzieję , że zostaniesz z nami , a jak tylko cherry oznajmi , że jest gra dostępna , to zaczniemy fanowski turniej mlp !!!

Napisz wątekOdpowiedz Strona 54 z 91   [ Posty: 909 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 91  Następna strona