Wczytywanie
Teraz jest 09 mar 2021, 06:27

Napisz wątekOdpowiedz Strona 56 z 91   [ Posty: 909 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 91  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Bronies & Pegasis!
PostNapisane: 07 paź 2012, 11:41 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: Seria TES, HoMM 3, strategie Paradoxu, seria ME, seria DA, seria AC, P:T
@Mr.Octopus
Wybacz, zapomniałem o tobie i o Wollandzie ^_^ Już edytuję mojego posta.

Tak swoją drogą to, jak już zauważył JANUR, należałoby szerzyć poniki również na innych poza Skyrimem forach. Z pewnością pojawię się na forum ME następnym razem gdy będzie chciało mi się go przejść. (choć to może akurat potrwać :D) ale pozostają jeszcze inne fora, które przydałoby się skucykować, chociażby DA i Wiedźmina.

PostNapisane: 07 paź 2012, 11:46 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

liu , zapomniałeś też o sobie , bo przecież razem rozmawialiśmy o tym .
a co do innych gier na tym forum , to ja już zaczepiłem się o :
wiedźmin 1 i 2
mass effect 1 i 2
risen 1 i 2
dragona age 1
więc liczę , że może jakiś ponik się podczepi widząc mojego awatara i podpis .

ps zalogowałem się na tym forum , co cherry podawał i oczywiście dodałem podpis suna , tak aby i stamtąd ściągnąć kilka poników , a jest tam ich znacznie więcej niż tutaj B)

PostNapisane: 07 paź 2012, 14:53 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: StarCraft II, World of Warcraft, Hearts of Iron III, Wargame.
To może i ja spróbuje pomóc? Może mój podpis ściągnie kogoś z działów, w których czasami coś naskrobię. ^^

PostNapisane: 08 paź 2012, 00:10 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Natural napisał(a):
To może i ja spróbuje pomóc? Może mój podpis ściągnie kogoś z działów, w których czasami coś naskrobię. ^^

NO ZIOMAL !!! :D
WYCZESANA DERPY !!!! :lol:

a tak swoją drogą .... skoro kolejny raz było veto rozszerzenia tematu mlp , to może dodajmy chociaż jakieś nowe pod tematy .
bo jak zapewne widzicie , w tym temacie jest wszystko nawalone jedno na drugie , czyli mamy tutaj : filmiki , muzykę , obrazki , informacje o mlp , ciekawostki , spostrzeżenia , dyskusje i wiele innych .
dlatego wysuwam kolejną propozycję , aby zrobić kilka pod tematów mlp , np na muzykę , filmy i tak dalej , wówczas gdy ktoś z nas zechce podać np jakiś fajny filmik o mlp to będzie wiedział gdzie go posłać , a tu od razu zostanie zasypany innymi postami i zaniknie po 2 dniach . <_<
co wy na to ??? :mysli:

PostNapisane: 08 paź 2012, 07:22 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Minecraft, Mount&Blade Warband, Zanzarah, Heroes V, i za niedługo Divinity II
Janurze, to wszystko nadaje sie dla kilkudziestu, nie -nastu osob. 50 tematów po 11 postów w każdym? Poczekajmy troche. Z każdym dniem jest nas więcej...

PostNapisane: 08 paź 2012, 08:33 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

no tak , ale już teraz znalezienie czego kolwiek na ponad 50 stronach tekstu jest wielkim utrudnieniem i dlatego pomyślałem nad jakimś posegregowaniem tego wszystkiego na pod tematy , tak aby było łatwiej wyszukiwać interesujące nas rzeczy .
bo na dobrą sprawę , wszystko co napisaliśmy , lub wszystkie linki do muzyki , filmów , czy też rysunki niektórych z nas , są w zasadzie już nie dostępne , bo komu będzie się teraz chciało , przeklikiwać ponad 50 stron tekstu w poszukiwaniu danej rzeczy ? :watpliwosc:
lub też taka nowa osoba , która z zainteresowaniem naszym tematem , wchodzi i widzi wuchtę tekstu i w zasadzie nie wie o czym to wszystko jest , a gdyby były pod rozdziały , takowa osoba miałaby łatwiejsze zadanie z zapoznaniem się z tematem .

ja to bym widział np tak :
umieścilibyśmy na tym forum linki z opisem , które prowadziłyby do np filmików mlp , lub do ciekawostek i takich tam .
wszystko ładnie opisane i dostępne już od razu po wejściu na ten temat , do którego nadal prowadziłyby nasze podpisy .

ps z innej beczki .............. Spitfire to klacz tak ???
a w telewizji , czyli w naszej wersji RD mówi do " niej " ... " Spitfire zrobiłeś ...... " omg ??? ;(
nawet sądząc po wyglądzie tego kucyka , na tle pozostałych z wonderbolts , wyraźnie widać , że się różni wyglądem od 2 pozostałych ogierów .

PostNapisane: 08 paź 2012, 14:01 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Minecraft, Mount&Blade Warband, Zanzarah, Heroes V, i za niedługo Divinity II
JANUR - Tak, ale jeśli ktoś zwrócił uwagę na kucyki i chce się dowiedzieć czegokolwiek, ma:
a) stronę numer 1.
b) Mnie, ciebie i wszystkich innych do której może napisać.
c) może napisać post na samym końcu a my mu odpowiemy.
Przypomnę, że to offtopic w offtopicu na tematy związane z MLP, a nie centrum rekrutacji, na którym masz uszeregowane wszystko od A do Z. Jeśli chcesz mieć podziały i całe forum o kucykach - zapraszam na na przykład mlppolska, albowiem to jest forum o kucykach. Tu mamy temat o kucykach, zbierający wszystkich grających w gry omawiane na forach gamewalku i będących jednocześnie bronies/ pegasis w jednym temacie. Jeśli chcesz filmików, muzyki, obrazków, ficów - lecisz na mlppolska, FGE, ED, cokolwiek. Jeśli chcesz luźno pogadać z graczami i bronies stąd- zagladasz tutaj. A jak jakaś biedna duszyczka się o nas zaplącze i wejdzie do fandomu - tym lepiej.

PostNapisane: 08 paź 2012, 17:34 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: gre
@ JANUR zdziwię cię. We wszystkich wersjach językowych MLP, Spitfire to klacz tylko w polskiej wersji mów męskim głosem.

PostNapisane: 08 paź 2012, 18:28 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Mr.Octopus napisał(a):
@ JANUR zdziwię cię. We wszystkich wersjach językowych MLP, Spitfire to klacz tylko w polskiej wersji mów męskim głosem.

no polska wersja jest naprawdę oryginalna !! :lol:
ale dzisiaj się zdziwiłem gdy leciał odcinek z wielką galą , a RD zwraca się do niej jak do ogiera !! :omg:
wcześniej tego nie widziałem , a teraz z ciekawości się skupiłem i tak słuchałem i gały mi wypadły !! :p5:

PostNapisane: 08 paź 2012, 18:54 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: gre
Za to Szwecka wersja jest po prostu chyba jedną z najlepszych. Gdzieś ją na YT widziałem, jak znajdę link to dam.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 56 z 91   [ Posty: 909 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 91  Następna strona