Wczytywanie
Teraz jest 23 cze 2021, 07:19

Napisz wątekOdpowiedz Strona 66 z 91   [ Posty: 909 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 91  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Bronies & Pegasis!
PostNapisane: 01 lis 2012, 15:34 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: gre
Wie ktoś czy można gdzieś poczytać te komiks MLP co sprzedają w USA.Tak przez internet poczytać ?

PostNapisane: 01 lis 2012, 18:53 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: Seria TES, HoMM 3, strategie Paradoxu, seria ME, seria DA, seria AC, P:T
Z tego co pamiętam to każdy taki komiks zostaje opublikowany i przetłumaczony na angielski na EqD, poszukaj ;)

PostNapisane: 01 lis 2012, 18:56 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Minecraft, Mount&Blade Warband, Zanzarah, Heroes V, i za niedługo Divinity II
Dobra, dobrałem się do 2 sezonu. Jak zwykle, albo i nawet gorzej - zabarwienie głosu zupełnie nie pasuje ani do postaci ani do tego co ta postać w danej chwili robi, Spike i Flutterka wypowiadają kwestie Pinkie, Głos się tak tnie i nie pasuje do czasu w którym ma być dana kwestia wypowiadana, że można tylko zębami zgrzytać i ronić łzy nad stanem polskiej wersji... ALE Discord jest świetny. Chyba jedyny pozytywny akcent odcinka.

POzostaje mi już czekać tylko na Cadance, SA, Kryśkę i Arię...

PostNapisane: 02 lis 2012, 22:24 
Casual
Casual

Jutro mają chyba się pojawić.Choć osobiście boję się o Chyrsalis...czuje,że będzie identyczny głos co Luna.

PostNapisane: 03 lis 2012, 17:17 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: TES V: Skyrim, World of Warcraft, Mass Effect, Portal
Po obejrzeniu "Ślubu kucyków" (meh tytuł...) moim zdaniem znowu się nie postarali. Jedyny głos, który był świetny według mnie (nie przesadzam, może się równać z oryginałem) to głos Chrysalis. Więc moje pytanie: dlaczego nie mogli wybrać odpowiednich aktorów do każdej postaci? Nie oglądali oryginalnej wersji? Za mało płacą? Zamiast wybierać aktora, który gra już w 1000000 innych serialach, trzeba było wybrać kogoś nowego, mamy wielu utalentowanych ludzi, ale nie, okej, lepiej zrobić na odpał... Idę zatamować krwawienie z uszu po tych torturach >.>

PostNapisane: 03 lis 2012, 19:35 
Free Company of Alinor

Gra w: śmierć
Wiesz... dubbing w Polsce wygląda trochę inaczej niż na zachodzie. Sam proces dubbingowania jest inny.

PostNapisane: 03 lis 2012, 19:42 
Mistrz pada
Mistrz pada

Nie mam pojęcia jak wygląda proces dubbingowania, ale wiem jedno - Polacy, jeśli chcą, potrafią zrobić świetne dubbingi, lepsze od oryginału. Tak było w P:T, BG, Gothicu, czy w Shreku, przeważnie na bardzo wysokim poziomie są też dubbingi filmów Disneya i Pixara. Tutaj nie chodzi o jakieś różnice w sposobie, czy o brak dobrych aktorów, (bo ich mamy bardzo dobrych) tylko o różnice w podejściu. W Polsce dubbingi filmów i kreskówek mniej kasowych, telewizyjnych są po prostu odwalane, byle jak byle szybciej i taniej.

PostNapisane: 03 lis 2012, 19:47 
Free Company of Alinor

Gra w: śmierć
Co do Shreka bym się kłócił. Racja Stuhr rozwalił Eddiego, ale reszta (nie licząc ciastka i Wojtusia) postaci była gorsza.

PostNapisane: 03 lis 2012, 23:19 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Minecraft, Mount&Blade Warband, Zanzarah, Heroes V, i za niedługo Divinity II
OMG. OMG. OMG.
WTF is this s**t Kredensiku słodki? Czemu jej głos jest za młody i kompletnie nie pasujący do roli? Czy można było dobrać gorszy?! Co to ma być?! Ja... Argh...
Shining Armor - Czy wiemy coś o voice actorach męskich? Coś związanego z kucykami? Czy może prosty fakt, że nie są aż tak rozbudowani wystarcza, żeby byli nieźli? Chociaż Discord się sprawił... Dobrze jest, nie powoduje krwawienia z uszu i chęci wydrapania sobie mózgu przez oczy.
Księżniczki - do Celestii się przyzwyczaiłem, Luna jest dobra.
Mane 6 - Twilight jest dobra, ale proszę o zalepianie ust aktorki kiedy śpiewa. AJ - niezbyt lubię w oryginale, ale wydaje mi się dobra. FS, RD są inne, ale akceptowalne. Pinkie... Rarity... o bogowie! WTF is this s**t?! O ile do Pinkie ciężko głos można dobrać, to Rarity... Nie mogli do podkładu wynająć, no nie wiem... KOBIETY? Takiej kobiecej, czy coś? Wydaje mi się że o to chodziło...
Gwiazda programu, czyli Kryśka. Yay! Dobrze jest, czyli aktorzy dorwani później są najlepsi.

Piosenki... BBBFF oceniać nie będę bo niezbyt mi przypasowało w obu wersjach, Love is in Bloom fajne chyba nawet po niemiecku, a to dużo mówi. Aria. Jest... dobrze. Dobrze. Nie porywa aż tak bardzo, ale z uszu nie krwawiło. O ile głos Kadens nie pasował, to śpiewał znośnie.

"Twilight zostań w domu" Luny też nie pomaga w pozytywnym odbiorze wersji polackiej, pokazując, że idą na łatwiznę.

Ślub kucyków nie jest taki zły, nawet mnie rozśmieszyła scena z próbą do ślubu, bo w oryginale tylko niemo krzyczałem "Twilight! Co ty robisz!" Niestety do oryginału nadal dużo brakuje... Pozostaje już tylko czekać na sezonik 3 za niecałe 7 dni...
A potem umrzeć po odsłuchaniu Smile.

Nie wiem, czy tylko po polsku, ale wpadło mi w ucho mnóstwo takich odgłosów: "Uch! Uch! Uch! Och! Uch!". A potem usłyszałem SA wołającego "Eee... Czy już po ślubie?".

PostNapisane: 03 lis 2012, 23:42 
Mistrz pada
Mistrz pada

Dlatego własnie, kochani panowie i panie, nie przejmuję się tym co wymyślili polscy tłumacze i oglądam w oryginale, bez napisów, w jakości 1080p. Czysta uczta wizualno-dźwiękowa, powiadam wam. :D

Napisz wątekOdpowiedz Strona 66 z 91   [ Posty: 909 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 91  Następna strona