Wczytywanie
Teraz jest 23 cze 2021, 16:09

Napisz wątekOdpowiedz Strona 70 z 91   [ Posty: 909 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 91  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Bronies & Pegasis!
PostNapisane: 11 lis 2012, 11:54 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: gre
Mnie się coś zdaje, że to nie koniec.Czuje, że jeszcze powróci.
Tak dopiero dzień później uświadomiłem sobie jakie dziwy widziałem w tych odcinkach.A mianowicie
Spoiler:

Przy okazji zagraniczna strona Derpibooru jest zamknięta na chwilę dla pamięci tych którzy polegli w obronie kraju. Szczerze nie wiem jakie święto jest w USA ale to może mieć też znaczenie dla polski bo dziś mamy dzień niepodległości. Przypadek czy zaplanowana akcja ?
A tak przy okazji (znowu) http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... LBH7kEoG9s TYLKO MARTWI ZAZNAJĄ SPOKOJU OD TEGO PIEKŁA !

PostNapisane: 11 lis 2012, 13:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Minecraft, Mount&Blade Warband, Zanzarah, Heroes V, i za niedługo Divinity II
No i tak... Obejrzałem po raz 2 i utwierdziłem się w przekonaniach, Zrobię to punktowo, łatwiej będzie:
1.GAK
2.King Somber. Prawdą jest, że był lekko małomówny, ale raczcie zwrócić uwagę na to, że on nie był u władzy tak jak inni źli. On miał dopiero ja zdobyć. Nie widzę żadnej możliwości, żeby zatrzymał się i gadał. No bo co miał niby robić?! Zaśpiewać pod tarczą Cadance? W czasie gdy Spike biega z sercem teleportować się do Twi i się z niej śmiać? No bez przesady... Mogliście oczekiwać, że będzie ten sam scenariusz co w każdym innym wypadku - pojawia się zły, obejmuje władzę, Twi i reszta idą po Elementy, pokonują złego bo ona cały czas gadał, ALE skoro scenariusz jest inny trzeba przyjąć do wiadomości, że nie miał czasu do gadania. Faktem jest natomiast że róg został ^^. I bardzo silnie zaakcentowano jego ważność. Poza tym, czy wzięliby TAKIEGO aktora, żeby powiedział 3 zdania? Spodziewam się czegoś z nim i to jeszcze w tym sezonie. Najlepiej w dueciku z Krystyną.

2. Księżniczki i Shining Armor.
Bardzo ładnie pokazali jak działa magia jednorożców, z tym spływaniem po rogu. Cadance jasno odsypiała kac, Shining pełnił rolę ozdoby, Luna arogancko olewała Twi i znowu nic nie mówiła! Zachowanie siostrzyczek wzbudziło we mnie podejrzenia co do ich czystości i dobroci... Boję się, że będzie mała rebelia... "Nie śpię bo rzucam Kredens" też niezłe.

3. Mane 6. Rarity... Znowu się lekko wygłupiła, ale wyszła naprawdę dobrze, odpał na kryształowe kucyki może się wiązać z jej Cutie markiem. Fluttershy... Cóż mogę powiedzieć, poziom cukru we krwi skacze niebezpiecznie, świetnie wygląda w zbroi... Applejack, to Applejack. Nic specjalnego, nawet jej nie lubię. No i teraz małe wtf. Czemu Pinkie jest głupia i nieśmieszna? Naprawdę, wszystkie jej żarty są na poziomie 6 latki. Nie jest dziwacznym, nadprzyrodzonym stworem, tylko "UUU... Night-wishioning" i ryps o ścianę. Zawiodłem się na niej najmocniej... No i Droga Rainbow Troll, czyli Facepalm, trolling i agresja skumulowana w 40 minutach odcinków. Odcinek zdecydowanie skierowany na Twi i Spike, pozostałe poniczki dostały mniej czasu.

4. Szpikuś i Iskierka. Zdecydowanie bardzo dobry występ, właściwie nic dodać i nic ująć. Naprawdę, jedyne na co nie mogę narzekać. (Zarzut numer 1 za chwilę, only on the hub)

5. Kryształowe Ponisie:
Ustrój zdecydowanie średniowieczny, powiedziałby że rasa w kanonie fantasy to elfy, wysokie, złote, cesarskie, wysokiego rodu, jak zwał tak zwał. Szczególnie te ich spinki na włosach i ogonach. Wysokie budowle, czyste szerokie drogi, ozdobne pancerze...
(Pojedynek Yay! Czyli Rainbow walczy z Fluttershy. Yay!)
Takie Canterlot to właściwie Stempunk, matematyka, meloniki, fraki, ciuchcia i dworzec...

6. GAK!

7.A więc czego zabrakło. Mianowicie zabrakło dosłownie wszystkiego. Ten lekki niedosyt pozostajacy w normalnym odcinku tutaj pojawił się jako bardzo duży niedosyt. Można by dołożyć spokojnie 20 minut, przeznaczonych na jarmark i walkę z Sombrem. Szczególnie walka złego z Shining Armorem powinna być odrobinę dłuzsza i bardziej chaotyczna. Shining powinien się też pojawić troszkę później niż od razu... Podobnie przydałby się wątek szybciutkiej nauki Twilight u Celestii, dotyczącej tej Zuej magii, która też znikąd się wzięła. No i Schodzenie Spike w dół też mogłoby być bardziej obfite w skoki. Walka z changelingami, bieganie po (niespodzianka!) kryształowej grocie... To była akcja. Tu było zjeżdżanie pos schodach i rzucanie kredensem z balkonu. Zabrakło trochę... epcikości? Takiej bardziej masowej. No i ogólnie: wszystkiego za mało! Za mało owieczek, walki, Luny, Sombra, SA, innych kucyków, Derpy...

Mamy nowe materiały do shippów Appledash, Flutterdash i chyba zaczątek Rarity+Twilight... Chociaż pewnie jestem przewrażliwiony.
Ogólnie rzecz biorąc było tak dobrze, że za mało :(. A jeśli ktoś jest zwiedziony, to niech przypomni sobie, że to dopiero początek. Zostało 11 odcinków, w których zostaniemy poczęstowani:
Octavią, Luną, Wieloma Pinkie, Trixie, Smoko-Fluttershy, historią księżniczek z Discordem... Come on every pony Smile Smile Smile! ^^

Jak zwykle Hasbro załatwiło brutalne powiązanie obu sezonów czyli cutie mark Cadance.

Kto zauważyl Berry Punch przy ogłaszaniu zwyciezcą Rainbow?

PostNapisane: 11 lis 2012, 13:59 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: Seria TES, HoMM 3, strategie Paradoxu, seria ME, seria DA, seria AC, P:T
Zdecydowanie gakgakgak uratował początek sezonu 3. ;) Co do King Sombera - scenariusz można było przecież napisać inaczej, inaczej poprowadzić akcje. Sam niżej zauważyłeś, że trochę zbyt dużo srok za ogon pociągnęli, nie byli w stanie należycie pokazać każdego wątku w tych 40 minutach, a szkoda. W każdym razie mam nadzieję, że w ostatnich odcinkach Somberero pojawi się jeszcze raz - tym razem w towarzystwie Kryśki i Discorda.

PostNapisane: 11 lis 2012, 14:23 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Minecraft, Mount&Blade Warband, Zanzarah, Heroes V, i za niedługo Divinity II
Discord... Niestety mam złe przeczucia, a mianowicie uważam go za chwilowy gak, w eqestrii. Konkretnie 1000 lat temu w odcinku o ksieżniczkach. To sugeruje fakt że wykorzystają te nagrane, zapasowe kwestie, a nie każą mu nagrywać nowych ;(

Scenariusz, owszem, można napisać inaczej, jednak napisano go tak, żeby skupić się na wątku Twilight i Spike'a nie na... tym czymś. Mogliśmy dostać Sombra, gadułę, po prostu dostaliśmy takiego i nie jest dla niego żadną ujmą, że mówi tak mało.

Swoją drogą ciekawe ile GAK zapłacił za te reklamy... Pewno mógłby za to wyżywić biedne murzyńskie dzieci w Afryce.

PostNapisane: 11 lis 2012, 18:26 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: gre
Mnie tam się podobało ale faktycznie, niedosyt pozostał. A king Somber to chyba raz był u władzy, jak 1000 lat temu zniewolił kryształowe kucyki.
GAK GAK GAK GAK
A i coś podejrzanego jest w Lunie. Tak jakby nie podobało się jej to, że taka drugoplanową postacią dla wszystkich.
Tak przy okazji to hasbro zaczyna robić to jak valve. Nawiązania, ester eggi, i intrygi. Przynajmniej będzie epicko.

PostNapisane: 14 lis 2012, 13:20 
Casual
Casual

Sądząc po spoilerach jeszcze odwiedzimy te kryształowe królestwo i to z CMC. ^^
Spoiler:

PostNapisane: 14 lis 2012, 14:03 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: Seria TES, HoMM 3, strategie Paradoxu, seria ME, seria DA, seria AC, P:T
CMC dostanie swoje zwierzątka? Coś tak czuję, niezły zwierzyniec by był wtedy. :D

PostNapisane: 15 lis 2012, 21:07 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ja śpiewam... Tak... Serio... Uśmiechnijcie się chabety... Śpiewam...
Jeśli zobaczę kiedykolwiek Pinkie i ta odezwie się do mnie po polsku to będzie o jednego kucyka mniej. Podobnie rzecz ma się z wspominanymi już Rarity i Kredensem.
Odsłuchałem tego po angielsku jakieś 2 dni temu. Stwierdziłem, że finał Smile jest jedna z najepickich piosenek w ogóle. A tutaj co?
"Proszę was kucyki nie śpi-i-ijcie. Znaczy uśmiech. Teraz uśmiech. Udawajcie że mnie słuuuuchacie. Słońca promyki w serca wpuśćcie. Jezuuuus zbawi was... Nie... Przyjaciela Aniela rozaniela. I rozjasnie każdy dieeeeń. Dalej kucyki, apatia, apaaaatiaa, wejdźmy w chandrę już na zawsze, zawsze. Dalej kucyki apatia apatia, uśpię was skuteczniej od fizy, fizy... Co tam, ze to dopiero rano, ja was uśpię już teraaaz"
Piękne ;_; Gdyby nie to, że moja psychika już naprawdę jest w strzępach i na niczym mi nie zależy to chyba bym walił głową w ścianę.
Wybaczcie, poszukam przemówień po niemiecku z odcinków My little pony Szwaby to magia.
Auf wiedersehen

Obrazek

Czyli nareszcie z chęcią dam się aresztować w Oblivionie ;_;

PostNapisane: 17 lis 2012, 13:32 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Nowy odcinek 3 serii :)
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... URYOPuVFfQ

PostNapisane: 17 lis 2012, 14:57 
Nałogowiec
Nałogowiec

Tak. Wyciekł odrobinę za wcześnie. Słodka Celestio mój mózg zamienił się w różową papkę. Jeśli sezon trzeci taki pozostanie to... Gak!

Napisz wątekOdpowiedz Strona 70 z 91   [ Posty: 909 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 91  Następna strona