Teraz jest 22 kwi 2021, 03:08

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 4   [ Posty: 38 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Specjalizacje
PostNapisane: 29 lis 2014, 11:34 
Casual
Casual

Hmm, czyli wychodzi na to że to 1 lokacja wskazana na filmie koło domku. Na początku w Crestwood zabiłem tam grupkę osób ale nie zostawił quest itemu ;< Dobrze wiem bo jestem Tab spamerem ;p Jak podjeżdżam do tego domku to z daleka mam czerwoną kropkę która zaraz znika. Ehh chyba po specjalizacji ;<

PostNapisane: 29 lis 2014, 11:37 
Casual
Casual

a więc nie mam pojęcia, bo ja dzisiaj robiłem tego questa i normalnie byli przeciwnicy i z jednego wypadł mi ten znak, a może znalazłeś te zapiski potrzebne do tej specjalizacji ?

PostNapisane: 29 lis 2014, 11:41 
Casual
Casual

Zapiski do specjalizacji zabójcy znalazłem. I o dziwo znalazłem je w Skyhold obok miejsca pobytu Cole'a. Stoi on w karczmie na samej górze. Nie wiem czemu obok niego znalazłem tą księgę ;p Spróbuj

PostNapisane: 29 lis 2014, 11:48 
Casual
Casual

ok, znalzałem, dzięki wielkie za pomoc ;)

PostNapisane: 29 lis 2014, 11:48 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Vashez napisał(a):
Zapiski do specjalizacji zabójcy znalazłem. I o dziwo znalazłem je w Skyhold obok miejsca pobytu Cole'a. Stoi on w karczmie na samej górze. Nie wiem czemu obok niego znalazłem tą księgę ;p Spróbuj

Bo zapiski dotyczące specjalizacji chyba zawsze można znaleźć w księdze obok postaci, która taką specjalizację posiada. Wziąłem łupieżcę, to księgę z zapiskami znalazłem obok Żelaznego Byka. Pewnie jak ktoś by się szkolił na artefaktora, to księgę znajdzie przy Varriku itd.

PostNapisane: 29 lis 2014, 11:51 
Casual
Casual

do końca zostało tylko wytworzyć nóż, wytwarzam nóż w Podniebnej Twierdzy i quest dalej się nie wykonuje, czy trzeba wykonać go z jakiś specjalnych materiałów ?

PostNapisane: 29 lis 2014, 11:55 
Casual
Casual

Pottero napisał(a):
Bo zapiski dotyczące specjalizacji chyba zawsze można znaleźć w księdze obok postaci, która taką specjalizację posiada. Wziąłem łupieżcę, to księgę z zapiskami znalazłem obok Żelaznego Byka. Pewnie jak ktoś by się szkolił na artefaktora, to księgę znajdzie przy Varriku itd.

Pewnie tak. Poza tym jest w zadaniu napisane że jak się nie znajdzie danej książki to można ją kupić u sprzedawcy w Val Royeaux. Mówisz że przeciwnicy się respią. Może spróbuję później zajść do Crestwood i jeszcze raz uda mi się ją zabić....a jak nie to reset całej krainy....;<

rubin_official napisał(a):
do końca zostało tylko wytworzyć nóż, wytwarzam nóż w Podniebnej Twierdzy i quest dalej się nie wykonuje, czy trzeba wykonać go z jakiś specjalnych materiałów ?

Nie mam pojęcia. Brakuje mi właśnie tej jednej broni zabójców i trupikorzeni. Właśnie. Wiecie w jakiej krainie rosną? Znalazłem 6 w Crestwood ale tylko w jakiś workach.

Ostatnio edytowano 29 lis 2014, 11:58 przez Vashez, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 29 lis 2014, 11:57 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
rubin_official napisał(a):

Tak po prawdzie w kwestii specjalizacji chyba wszystko wygląda tak samo – jeśli udało ci się stworzyć przedmiot wymagany do nauczenia się specjalizacji i spełnić wszystkie inne wymogi, to musisz wrócić do instruktora, porozmawiać z nim i potwierdzić, że chcesz nauczyć się tej specjalizacji. Dopiero wtedy ją zdobędziesz i zadanie zostanie ukończone.

Vashez napisał(a):
Mówisz że przeciwnicy się respią. Może spróbuję później zajść do Crestwood i jeszcze raz uda mi się ją zabić....a jak nie to reset całej krainy....;<

U mnie się na pewno respią jak szaleni. Jak mówiłem, czasem mam wrażenie, że gram w MMO, bo tylko się obrócę, a już się za moimi placami respią...

Vashez napisał(a):
Brakuje mi właśnie tej jednej broni zabójców i trupikorzeni. Właśnie. Wiecie w jakiej krainie rosną? Znalazłem 6 w Crestwood ale tylko w jakiś workach.

Na Zachodnim Podejściu jest ich cała masa. Nie wiem, czy gdzie indziej jeszcze rosną, bo jeszcze w niektórych lokacjach nie byłem, ale tam ich jest od groma. Na początku lokacji wrogowie są bodajże na 11. poziomie, więc nie powinno być trudno, żeby się po okolicy przebiec i pozbierać trupikorzenie.

PostNapisane: 29 lis 2014, 12:02 
Casual
Casual

Vashez napisał(a):
Nie mam pojęcia. Brakuje mi właśnie tej jednej broni zabójców i trupikorzeni. Właśnie. Wiecie w jakiej krainie rosną? Znalazłem 6 w Crestwood ale tylko w jakiś workach.

Ja znalazłem trupiekorzenie u kupca w Osadzie w Crestwood, jedna sztuka kosztowała cos okolo 30-40 golda :)

PostNapisane: 29 lis 2014, 12:04 
Casual
Casual

Pottero napisał(a):
U mnie się na pewno respią jak szaleni. Jak mówiłem, czasem mam wrażenie, że gram w MMO, bo tylko się obrócę, a już się za moimi placami respią...

No właśnie u mnie nie bardzo. Crestwood mam już zaliczone, tzn zamknąłem szczelinę. Mam już tam słoneczną pogodę itp. Mimo wszystko nie ma dalej tej zabójczyni przy domku. Nic...pozostaje robić krainę od nowa ;<

Pottero napisał(a):
Na Zachodnim Podejściu jest ich cała masa. Nie wiem, czy gdzie indziej jeszcze rosną, bo jeszcze w niektórych lokacjach nie byłem, ale tam ich jest od groma.

No to dziękuje ;) Nie będę musiał błądzić po krainach.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 4   [ Posty: 38 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona