Teraz jest 22 kwi 2021, 01:40

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 4   [ Posty: 32 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ekwipunek dla wojownika.
PostNapisane: 09 gru 2014, 09:44 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Skoro jest temat o ekwipunku dla maga, to ja tak z ciekawości zapytam: jaki dobry sprzęt dla wojownika albo schematy takowego znaleźliście? Po 70 godzinach najlepsze, co póki co udało mi się znaleźć, to topór zabójcy smoków z DPS ok. 256 i arcymistrzowska zbroja herszta, dająca obronę na podobnym liczbowo poziomie. Mam co prawda schemat jakiejś zbroi, która po wykorzystaniu smoczych kości daje 280 obrony, ale wolę tych kości nie wykorzystywać, bo może trafi się coś lepszego. Jest niby zbroja Legionu Umarłych, ale tylko dla wysokich inaczej, więc mój człowiek ani żaden inny członek drużyny nie ma z niej pożytku.

Tytuł: Re: Ekwipunek dla wojownika.
PostNapisane: 09 gru 2014, 10:09 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Akurat zrobiłem dość dobrą tarczę i miecz dla Blakcwalla. Nie wiem skąd te schematy wziąłem, bo nie zwracałem uwagi na takie coś.

Ja zawsze twierdzę, że zbroja templariusza to bardzo dobra zbroja :P

Co do miecza i tarczy - postaram się zrobić fotkę (biedną niską jakościowo), ale zawsze :)

PostNapisane: 09 gru 2014, 11:02 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ja akurat celuję w broń dwuręczną :). Jak na razie najlepsza zbroja, jaką mam, to ta, którą kupiłem u handlarki w Podniebnej Twierdzy. Nie znalazłem chyba schematów na zbroję templariusza dającą wysoką ochronę przed obrażeniami - to, co znalazłem po drodze albo mogę stworzyć, jest słabsze od tej zbroi, którą kupiłem. I tak właśnie teraz dumam, czy znajdę jeszcze coś lepszego, co może nosić człowiek, a nie tylko krasnolud :/.

PostNapisane: 09 gru 2014, 11:26 
Nałogowiec
Nałogowiec

Akurat zbroję templariusza do znalazłem gdzieś :D gram głównie magiem, dlatego tam się więcej wypowiem.

Też mam ten problem "Czy można zrobić cokolwiek co może nosić człowiek, a nie tylko elf" :( Wojem grałem raz w da2.

Próbowałeś zrobić cokolwiek z łusek smoka? Podbijają staty ;) Proponuję też skorzystać z coś tam zmienionego przez pustkę.

PostNapisane: 09 gru 2014, 11:27 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Generalnie mnie najbardziej ciekawi fakt skąd dropia schematy 4 poziomu. Jestem juz na ukończeniu gry zrobiłem dosłownie wszystkie zadania a tu nic. Pozostanie mi popatrzeć u handlarzy.

PostNapisane: 09 gru 2014, 11:45 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nicram - można zdobyć nowe schematy z profitów Inkwizycji u Cullena.

PostNapisane: 09 gru 2014, 11:50 
Nałogowiec
Nałogowiec

Skeczor napisał(a):
Próbowałeś zrobić cokolwiek z łusek smoka? Podbijają staty ;) Proponuję też skorzystać z coś tam zmienionego przez pustkę.

Próbować próbowałem, ale nie zapisywałem :D. Tak sobie dumam, że może znajdę jeszcze jakiś lepszy schemat i wtedy na niego te kości wykorzystam, dlatego szkoda mi ich teraz wykorzystywać, jakby się mogły zmarnować :). Dlatego pytam, czy ktoś nie wie, gdzie można nabyć jakąś dobrą zbroję dla wojownika.

PostNapisane: 10 gru 2014, 17:07 
Casual
Casual

Witam Pottero a ten topór zabójcy smoków znalazłeś ?Bo ja zbieram na niego żeby kupić u handlarki :)

PostNapisane: 10 gru 2014, 17:15 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nie, u handlarki właśnie kupiłem. Przez prawie 80 godzin grania nie natrafiłem na niego nigdzie indziej, więc raczej nie da się go nabyć w żaden inny sposób. Ale i tak już go zastąpiłem wycraftowanym mieczem dwuręcznym, który zadaje więcej obrażeń, coś koło 320 chyba. W sumie teraz to z tym mieczem i pancerzem idę przez grę jak przecinak, bo mitrężyłem dużo czasu, robiąc zadania poboczne, eksplorując itd., nabiłem w tym czasie 23. poziom, a że wrogowie się nie skalują do postaci, to ze spotykanych przeciwników na 15. poziomie robię miazgę. Wkurzające to jest trochę, chociaż w zadaniach głównego wątku przeciwnicy powinni być skalowani do poziomu postaci.

PostNapisane: 10 gru 2014, 17:53 
Casual
Casual

A to jest dwuręczny topór ?Bo ja gram tarczą i mieczem i wciąż nurtuje mnie pytanie czym różni się postać która zaczyna grać tarczą i mieczem i przejdzie na dwuręczną broń od postaci która zaczyna grać od razu dwuręczną czy traci się na statystykach czyli sile itd?

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 4   [ Posty: 32 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona