Teraz jest 19 kwi 2021, 22:03

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 12 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: DPS - Class - Czyli "najmocniejsza" klasa
PostNapisane: 25 gru 2014, 15:09 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect,Skyrim,Mafia II,Assasins Creed,Tera Online,League of Legends <3
Witam.

Niedawno dostałem właśnie DAI i przyznam,że zanim zacząłem grę,przeczytałem masę tematów o klassach,niestety wszystkie zagraniczne,i każda strona pisała co innego,więc stwierdziłem że napiszę tutaj :)

W DA chciałem pograć jak zawsze tankiem,ale stwierdziłem że to będzie nudna gra i poszukam jakiegoś DPS-a i z tego co wiem,to KE (Knight Enchanter) jest OverPowered (OP),ta klasa jest niezniszczalna i zadaje największy DMG.
Lecz na drugim forum przeczytałem że właśnie ta klassa to bardziej support i największy DPS zadaje AR(Archer Rouge) lub Rogue DW (z dwoma sztyletami).

Sam stworzyłem niedawno Roug'a ale jednak ciągle wracam do forum i czytam tematy jaką to klasę wybrać,więc tutaj moje pytanie.Jaka klasa wg. was zadaje największy DPS i którą klasą wg. was gra się najprzyjemniej :)

Z góry dziękuję.

Tytuł: Re: DPS - Class - Czyli "najmocniejsza" klasa
PostNapisane: 25 gru 2014, 16:18 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Najprzyjemniej gra się wojownikiem, a największy DPS ma chyba łotrzyk z dwoma sztyletami. Może nosić dwa sztylety po ok. 300 DPS każdy, więc żadna inna klasa nie ma do niego startu.

PostNapisane: 25 gru 2014, 16:28 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect,Skyrim,Mafia II,Assasins Creed,Tera Online,League of Legends <3
Włąśnie chciałęm wojownika bo daje najprzyjemniejszy klimat gry,aczkolwiek jest on strasznie wolny i ani to tank,ani to DPS,a granie tankiem w DA to bez sens,bo daje to mało frajdy z gry :P
Bynajmniej tak mi się wydaje.

Co do łotrzyka,to właśnie był spekulacje na ten temat,bo właśnie łotrzyk albo Rycerz Zaklinacz (KE,wszyscy chwalą właśnie KE,bo ponoć wyciąga największy DPS i jest jeszcze do tego tankiem dzięki jakieś barierze :P

Zawsze miałem problem z wyborem klasy,ale teraz to jest masakra,szukam postaci z której po prostu bedę dumny,która da mi satysfakcję z gry,nie będzie padać jak szmaciana lalka i da mi klimat gry,a w DA jest taki wybór że masakra :P

PostNapisane: 25 gru 2014, 16:42 
Nałogowiec
Nałogowiec

Dobrze rozwinięty wojownik też daje dużą satysfakcję z gry. Pierwszą postać trochę skiepściłem, bo dopiero uczyłem się gry, ale potem pozmieniałem mu umiejętności. Drugą postać, też wojownika, już od początku ustawiam prawidłowo i po 22 godzinach na trudnym poziomie jeszcze ani razu nie zginął. Trzeba umiejętnie rozwijać umiejętności swoje i towarzyszy i odpowiednio z nich korzystać, a nie będziesz padał jak szmaciana lalka i spokojnie poradzisz sobie z wrogami 2-3 poziomy wyżej niż Inkwizytor, po zakończonej walce mogąc mieć jeszcze więcej zdrowia, niż na początku.

PostNapisane: 25 gru 2014, 16:50 
Adept analogów
Adept analogów

Hmmm,ale mówimy o wojowniku z tarczą i mieczem,czy z 2h czy o z bronią dwuręczną ? :P

PostNapisane: 25 gru 2014, 17:56 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ja mówię o swoim doświadczeniu, czyli dwuręcznym :P. Bardzo niewykluczone, że jednoręcznego też się tak da zrobić, jak się zainwestuje w odpowiednie umiejętności nie tylko u siebie, ale też i u towarzyszy, żeby się nawzajem uzupełniali. Jak się w Inkwizycję pogra kilkanaście, kilkadziesiąt godzin i się dogłębnie załapie co i jak, to łatwo sobie potem tak postaci zbudować, żeby bez względu na klasę byli nie do zdarcia.

PostNapisane: 25 gru 2014, 18:05 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Grałem tarczownikiem i nie mogłem wytrzymać momentami.. nudziła mnie ta klasa.. zmuszało mnie to do zmieniania się na innego towarzysza najczęściej był to Cole, zrobiłem go na łucznika grało się rewelacyjnie, magiem w drugiej kolejności grało się przyzwoicie :)

W pokoju, czujność

W śmierci, poświęcenie."

PostNapisane: 25 gru 2014, 18:27 
Adept analogów
Adept analogów

No właśnie tego się bałem,że ta klasa będzie wolna i bd miala slaby DPS :(

PostNapisane: 25 gru 2014, 18:36 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
Ja polecam łotrzyka. Duży DPS, przyjemnie się gra i rozwija postać. Ataki są szybkie, ciekawe oraz satysfakcjonujące na wyższych poziomach. :P

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

PostNapisane: 25 gru 2014, 18:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Akurat w Tarcza i miecz chodzi o obronę, a nie tylko walkę :P Ktoś do ciebie podchodzi, a ty mu przywalasz z tarczy, a on glebę zalicza :P

Ja zawsze w da na początku gram magiem. Może z początku magowie i są słabi, ale później to robią rzeź :P Mój Inkwizytor był pierwszym magiem, który nie miał zaklęć obszarowych, bo po prostu się nie opłacały. Wolałem już zaklęcia, które nie ulepszone walą w jednego przeciwnika, a ulepszone w kilku wokół. U maga ważne są umiejętności pasywne. Chociażby drzewko ognia, tam jest umiejętność, która nie zabiera many za zadane obrażenie krytyczne. Drzewko burzy, im mniej many tym większe obrażenia. Drzewko lodu, bezczynne stanie przyspiesza regenerację many. Ma też dość ciekawe zaklęcie "krok w pustkę" <- serio, warto. Przez to zaklęcie mój inkwizytor został nazwany "biegającym Inkwizytorem" ;) Drzewko maga szczelin - kamienna pięść zwiększa wrażliwość na inne ataki, bardzo pomocne przy walce ze smokami. Łącząc kombo - kamienna pięść, zaklęcie jakieś krytyczne i krok w pustkę ulepszone, to bardzo dobre połączenie. Czasami wolałem zamrażać przeciwników przebiegając przez nich, a potem przysmażyć ich jakimś zaklęciem.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 12 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona