Teraz jest 23 kwi 2021, 02:32

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 26 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: 1 Klasa
PostNapisane: 04 mar 2015, 23:07 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Odpowiem, ale w skrócie:
Woj - dwuręczna broń (obrażenia), rozwiniętym forpocztą (garda), Herszt: pierwsza umiejętność i wszystkie pasywne, speca: templariusz i czempion (garda) - ale co do woja to się niech lepij wypowie ktoś kto miał ją jako główną postać

Mag - jeśli ci zależy na obronie - Zaklinacz; jeśli na walce- Szczelin;
tłumaczę :d

Zaklinacz ma takie coś, że potrafi przywrócić sobie bariery podczas ataku. Gdy wyczaruje barierę, to potrafi ją dłużej utrzymać. Moc skupienia: uzdrowienie drużyny

Mag Szczelin - uwielbiam tą klasą grać. Kamienna pięść zwiększa wrażliwość na ciosy, pasywne moce (niestety zapomniałem większości, bo dawno nie grałem) są świetne. 20% na przywrócenie many, postać wybucha. No czego tu nie lubić? Jak się dorwę to dokładniej klasę opiszę. Chyba nawet gdzieś ją opisywałem tutaj na forum.

W każdym razie, mag może korzystać z każdej szkoły (nie licząc spec). Warto chociaż po jednym zaklęciu wziąć i dodawać pkt w pasywne punkty. Większa obrażenia, silniejsza bariera, krytyki :)

PostNapisane: 04 mar 2015, 23:44 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Słyszałem że mag to cholernie OP klasa ze specjalizacją Rycerz Zaklinacz, tak samo jak łotrzyk ze spec tempest.
Czy taki rycerz zaklinacz zadaje sporo obrażeń przy jednoczesnym ciągłym regenerowaniu bariery?
Czy gra magiem na początku jest jakoś wyjątkowo upierdliwa?

PostNapisane: 05 mar 2015, 07:03 
Nałogowiec
Nałogowiec

A to nie ma tak, że ci się cała bariera regeneruje. Tylko jakiś tam % i jest ileś tam szans.
Obrażenia zależą od broni, mocy pasywnych, wrażliwości przeciwnika na dane zaklęcia i od samego zaklęcia.
Jak w każdej grze mag na początku nie kozaczy.

Wichrzyciel ma fajny flakonik z ogniem, który nie zabiera przez 5s. wytrzymałości za zużycie umiejętności. Akurat ludzi solujom smoki każdą klasą, więc wychodzi na to, że to zależy od rozłożenia mocy.

PostNapisane: 05 mar 2015, 20:42 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

A jak wypada porównanie wojownika i maga?
Chodzi mi tu głównie o wojownika 2h albo S&S ze specjalizacją Rivera do maga ze specjalizacją Knight Enchanter.
Jak wypadają te postacie w następujących przypadkach:
-przyjemność z gry i wygląd walki
-postacie które należy ze sobą zabrać w tej konfiguracji(na 100% chce mieć ze sobą Varika)
-zadawany DMG, zarówno per target, jak i obszarowy
-wygląd postaci, w końcu będę grał raczej dość długo
-przeżywalność(obrona, bariery, garda itp.)
-ilość umiejętności pasywnych(bardzo lubię posiadać ich dużą ilość)

Zamierzam pierwszy raz przechodzić grę na średni/trudny.

PostNapisane: 05 mar 2015, 21:11 
Nałogowiec
Nałogowiec

Troszeczkę głupie pytanie. Przecież to wszystko samemu się odkrywa podczas gry. To dodatkowa przyjemność. To tak jakby zaznać się z fabułą przed rozpoczęciem gry. Broń nie jest przypisana stale.

- Przyjemnie się gra, a walka świetnie wygląda
- Tych, które lubisz
- DMG zależy od twojej broni, pancerza/bariery przeciwnika, mocy nałożonych na broń, moce pasywne, wrażliwość przeciwników na niektóre ataki
- Postać będzie tak wyglądała, jak sobie zrobisz ją w kreatorze
- Ponownie: Moce pasywne od tego zależą. /// Jak towarzysz padnie, to możesz go podnieść
- Tak, wszyscy przeliczyliśmy sobie ile ich jest i znamy to na pamięć. Poszukaj na necie. Standardowo na każdą szkołę jest tak 4a/4p, ale i zdarzają się wyjątki: 5a/4p

PostNapisane: 05 mar 2015, 21:22 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Wątpię że te klasy są dokładnie takie same.
Załóżmy iż w obu przypadkach będę posiadał broń i pancerz na tym samym poziomie.
Jakie są różnice między nimi?
Dodatkowa przyjemność to kreowanie postaci, nie chcę w połowie gry zaczynać od nowa.
Wygląd, chodzi mi tu o zbroje i broń.

PostNapisane: 05 mar 2015, 21:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nie są takie same. Woj zbiera na siebie przeciwników, łotrzyk zadaje szybciej, ale i mniejsze obrażenia (skupia się głównie na krytykach), a mag stoi na uboczu i naparza we wszystkich.
Grałeś w poprzednie części? Jeśli tak to wiesz, że broń dwuręczna jest obszarowa i zadaje większe obrażenia, a broń i tarcza zadaje obrażenie jednemu przeciwnikowi, ale za to ma o wiele większą obronę.

Wygląd robisz na początku gry. Jednakże już zapowiedzieli patch/dlc, w którym dadzą lustro zmiany twarzy. Wątpię, aby było zmiany płci i rasy.

Hełmy - wszystkie takie same dla każdej klasy. Szaty dla maga, lekki pancerz dla łotra, ciężki dla woja. Niezależnie od klasy. Ubiór się dostosowuje do danej postaci. I tak, wszystko ładnie wygląda. Wreszcie szaty dla maga nie wyglądają jak szlafroki :P

PostNapisane: 05 mar 2015, 22:07 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Też mi się to podoba, ale już w II części wyglądały dobrze.
Chodzi mi tu głównie o to jak spisuje się Knight Enchanter(Rycerz Zaklinacz) w porównaniu do wojownika Reavera z 2h.
Założenia oboju są podobne, zadawać wysoki dmg i wytrzymać jak najdłużej.
Chodzi mi o dokładnie to porównanie.
Jeżeli wojownik zadaje wyższy dmg to zdecydowanie wybiorę jego.
Zastanawiam się jak wypada DMG maga szczelin w stosunku do wojownika Reavera z 2h i Rycerza Zaklinacza.
Jak spisuje się rycerz zaklinacz teraz, po tym jak dostał tego lekkiego nerfa 2/3 miesiące temu.

PostNapisane: 05 mar 2015, 22:21 
Nałogowiec
Nałogowiec

Porównywać maga i wojownika, to jak porównać lodówkę i piekarnik :|

PostNapisane: 05 mar 2015, 22:40 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Właśnie dlatego się porównuje postacie, aby wiedzieć jakie + i - w danej sytuacji ma lodówka, a jakie piekarnik.
Zadania Rycerza Zaklinacza i Wojownika z 2H w trakcie walki są podobne, dlatego ich porównuje.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 26 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona