Teraz jest 23 kwi 2021, 02:40

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 23 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Mutliplayer
PostNapisane: 25 wrz 2015, 06:53 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Pozostały jeszcze klasy na 2 sztylety. Tutaj podobnie jak w innych żadna nie ma wszystkiego co bym chciał mieć. Zabójczyni zadaje największe obrażenia i jest dość mobilna, alchemiczka rzuca miny żywiołów a milcząca siostra ma gardę. Tutaj uwaga, że gardę najszybciej nabija się walcząc zwykłym atakiem. Isabela poza wyglądem i masą pierścieni dla niej jak Przeciągnięcie pod kilem, Salwa z burty to ogólnie mocno mnie rozczarowała. Wydaje mi się, że może wymiatać z kuszy tzn ma sztylety ale strzela z niewidzialnej kuszy, która jest oparta na sztylecie w prawej ręce. Jeśli ktoś to testował to niech napisze a widzę po ilości osób czytających, że ktoś to czyta.
Sam mam kilka pytań, np czy dwa takie same pierścienie zwiększają o 60 % obrażenia? Jeszcze nie testowałem. Drugie pytanie to dlaczego każda moja postać chodzi w grze wolniej od pozostałych graczy? Czy trzeba coś przytrzymywać ?
Dużo tez się zmienia i nawet nie mając dodatków można powalczyć z nowymi pomiotami i qunari. Np qunari na wymagającym poziomie trudności to masakra, 2 x silniejsi niż czerwoni templariusze na 3 poziomie trudności. Są tam obrońcy, których atakować można tylko z tyłu i Saarabas, którzy mają barierę i duuużo pkt życia. Raz jeden na może 200 gier trafiła mi się lokacja, gdzie walczą króliki i bawoły. Coś jak w Diablo.

PostNapisane: 27 wrz 2015, 12:50 
Casual
Casual

Ok ja odpowiem na pytanie na temat pierścieni:] niestety nie działają 2 tylko 1 a szkoda.(mam też pierścień min żywiołów ale nie mam pojęcia czy on działa bo na obrażenie to widać w skilach czy dmg się zwiększa a w minach czas się nie zmienia i nie wiem o co b ??)
Ja biegam też wolniej od innych nie wiem czemu. ( Już wiem wystarczy shift trzymać :p sprint ale ze mnie gapa)
Pytanie moje takie : jak zdobyłeś te przedmioty ?? wydropione (ze skrzynek , smoków ) i na jakim poziomie czy z zakupionych skrzynek bo mi takie fajne rzeczy jakoś nie wypadają i ile masz już przejść czyli ile sprytu kondycji itp. ?
Już wiem o co chodzi z tymi minami ze tak dużo wyrzucają :] jest skill w alchemiczce flakon ognia + rozszerzenie dają taki efekt ze ani wytrzymałość ani czas odnowienia się nie zużywa to chyba o to ci chodziło :]

PS.
Czemu tylko My dwaj tu coś piszemy :p reszta tylko ogląda ?? czy jak ??

PostNapisane: 28 wrz 2015, 14:28 
Casual
Casual

Waśnie sprawdzam alchemiczkę i tych min to jak wywali to cała podłoga zawalona , a potworki całymi stadami od tych min padają :p żeby mieć sztylet co daje 1+ hp za trafienie (jeśli jest) czy coś w tym stylu to masaqra na razie mam 9 lvl wypowiem się jak będę miał 20

PostNapisane: 28 wrz 2015, 19:32 
Casual
Casual

Witam, w DA:I multiplayer gram od niedawna i mam do odblokowania jakieś wyzwanie (chyba doszło dopiero w ten weekend) do odblokowania z Agentem Inkwizycji: Księga III. Nagrodą są kufry a ja za bardzo nie wiem na czym polega ich odblokowanie, mam tam 1/5 ale kompletnie nie wiem jak to się odblokowało. Mógł by ktoś wyjaśnić o co w nim chodzi?

PostNapisane: 28 wrz 2015, 20:00 
Casual
Casual

Agent Inkwizycji: Księga III - Tego to chyba dokładnie nikt nie wie - znajomek mi mówi że jak będziesz grał sporo w multi to się to samo zrobi może tu chodzić o robienie wyzwań im więcej ich zrobisz to ci się uda (hmm) to może być to.. Ja mam też 1/5 a kolega ma już 2/10 nowe.

PostNapisane: 29 wrz 2015, 19:46 
Casual
Casual

To się pochwale może jaki fajny drop dzisiaj miałem :] (najlepsze itemy jakie wydropiłem narazie reszta to syf :p
Obrazek
Obrazek

Sorki ze tak wrzuciłem fotki ale inaczej nie potrafiłem :p

Ps. Pochwalcie się też co wam powypadało :] czekam :)

PostNapisane: 30 wrz 2015, 06:34 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Odnośnie ksiąg to trafią się w weekendy. Ja mam kilka odblokowanych a żadnej księgi nie znalazłem. Przedmioty najlepsze to teraz są na 26 lvl (można nosić na 1 poziomie). Trafiają się w skrzyniach kupionych w sklepie. Oczywiście kupujemy postacią 20 lvl. Ostatnio też trafiła mi się smocza broń ze smoka na 3 poziomie trudności.
Zbroje najlepsze trzeba odblokować w Prestiż/ Wyzwania/ Agent i są 3 rodzaje; doświadczony mag/ wojownik/ łotrzyk. Jeśli coś odblokujemy to dostajemy kufer, gdzie są zbroje dla każdej postaci danej kategorii.
Wrzucę zrzuty. Są 2 przykłady broni smoczych, jedna zbroja (wszystkie takie same, jedynie trochę słabszy pancerz dla łotrzyków. Dla magów 171 pkt). Są też 2 itemki lvl 26. Bardzo fajna ta tarcza. Ta forteca często się włącza a chroni przed każdym rodzajem obrażeń.

Obrazek

Jeszcze powiem, że jak ktoś chce pograć to niech spróbuje dodać mnie do znajomych w Origin; nick: Zerbin (taki sam w grze) Nie używam tego komunikatora w grze bo nic nie rozumiem a jeszcze echo dochodzi. Można porozumiewać się wbudowanym komunikatorem. Aktualnie gram max na 4 poziomie ale szybko mogę komuś postać wyekspić na 2 poziomie nawet kilka razy. ja awansowałem postacie i mam 16/14/14. Te dodatkowe kondycje itp. Sam mam zamiar zrobić kondycję na 20 bo na 4 poziomie jak się trafią pomioty to tylko legionistą daję radę ale chyba templariuszka też powinna sobie radzić bardzo dobrze. Reszta klas to już ciężej ale dobra taktyka i ubranie pomoże.

PostNapisane: 30 wrz 2015, 07:10 
Casual
Casual

Co do dropu ze skrzynek mi najlepsze itemy wypadły jak skrzynie brałem legionistą na 10 lvl czyli jednak nie ma raczej znaczenia jaka postać i lvl loot jest raczej całkiem przypadkowy albo ktoś ma szczęście albo nie :] Ja mam na razie 25,19,25 a znajomy ma wszystko prawie po 200 i widziałem jak na awarze na 1 lvlu soluje zamek ze smokiem na niebezpiecznym :] czyli trzeba awansować postacie jak najwięcej każde przejście daje do atrybutów 0,5 procenta

PS. Kozacka tarcza ja na legioniście używam co dodaje 3 gardy przy ataku postać od 12-15 lvl praktycznie nie do zabicia no chyba ze 1vs1 na bosa to różnie bywa.
(kostur masz fajny zqa ile oddasz ? :p)

PostNapisane: 02 paź 2015, 11:32 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Przykro mi, że wszystkie obrazki znikły. Miałem kilka lat darmowe konto na ImageShack ale zostało skasowane bo nowa polityka jest, że za darmo to można mieć miesiąc. A szkoda bo miałem do tego bardzo pomocny program, którym w kilka chwil robiłem z obrazka wszystko co trzeba by wkleić na forum. Cóż trzeba szukać innego darmowego. Gdyby ktoś był zainteresowany dalej tym tematem to mogę opisać jak zacząć i do czego dążyć bo jestem już w multi weteranem (alchemiczką rzucam na raz 5 x miny żywiołów :) i ewentualnie mogę porobić nowe zrzuty jak znajdę darmowe konto uploads z conajmniej półrocznym czasem.

PostNapisane: 02 paź 2015, 14:09 
Casual
Casual

a ja mam takie małe pytanko
Posiadam mieczyk dwuręczny z procentowym leczeniem po trafieniu (ale niestety nie unikatowy, a nawet nie rzadki...) i czy grając łupieżcą oraz używając Smoczego Szału będzie mi się to HP odnawiać czy muszę atakować bezpośrednio bronią? I jakie najlepiej rozdanie Punktów w umiejętności polecacie u tej postaci na 3 poziom trudności?

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 23 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona