Teraz jest 12 lis 2019, 11:25

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 3   [ Posty: 22 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Berło przodków
PostNapisane: 17 sie 2014, 12:35 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Risen 3, Wolfenstein New Order, HoMM 3-6
Witam,

robiąc ten quest dotarłem do podpunktu, w którym potrzeba znaleźć błyszczącą perłę, która będzie 'okiem jasnowidzenia', zgodnie z zaleceniem npc pozbierałem WSZYSTKIE muszle, małże itd i... nic... nie ma, znaczniki na mapie znikły, więcej muszelek i małż nie ma na Kila a ja otrzymałem tylko zwykłe perły i kilka czarnych. Spotkał się ktoś z podobnym problemem? czy ja czegoś może nie zrozumiałem?

Tytuł: Re: Berło przodków
PostNapisane: 18 sie 2014, 08:18 
Casual
Casual

Ja kiedy wykonywałem to zadanie to zebrałem wszytskie muszle a przy otwarciu po prostu w jednej z nich (pewnie losowej był ten przedmiot questowy.

Upewnij się jeszcze raz czy wszystko jest zebrane, umieść znacznik na mapie i ogarnij wszytskie czerwone X.

A może przy otwieraniu muszli nie zauważyłeś że udało się znaleźć tą odpowiednią i masz ją po prostu w ekwipunku?

PostNapisane: 18 sie 2014, 08:46 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

bazix napisał(a):
Ja kiedy wykonywałem to zadanie to zebrałem wszytskie muszle a przy otwarciu po prostu w jednej z nich (pewnie losowej był ten przedmiot questowy.

Upewnij się jeszcze raz czy wszystko jest zebrane, umieść znacznik na mapie i ogarnij wszytskie czerwone X.

A może przy otwieraniu muszli nie zauważyłeś że udało się znaleźć tą odpowiednią i masz ją po prostu w ekwipunku?

tak, wszystkie czerwone X znikły z mapy, wyzbierałem wszystkie muszelki i małże na Kila i nic, też na początku myślałem, że przeoczyłem ale niestety :( nie mam w ekwipunku. Mam jeszcze pomysł aby wyzbierać na innych wyspach, przypłynąć na Kila i otwierać, bo pewnie mechanizm sprawdza tylko czy otwieram muszlę na tej wyspie.

PostNapisane: 18 sie 2014, 08:49 
Casual
Casual

A próbowałeś pogadać z tą szmanką, któraj masz oddać ten przedmiot? Spróbuj, może ci zaliczy.

PostNapisane: 18 sie 2014, 10:15 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

bazix napisał(a):
A próbowałeś pogadać z tą szmanką, któraj masz oddać ten przedmiot? Spróbuj, może ci zaliczy.

tak, próbowałem, oddałem pozostałe przedmioty do tego questa i czeka aż przyniosę jej perłę. Jak wrócę z pracy to pokombinuję :)

PostNapisane: 18 sie 2014, 10:26 
Casual
Casual

pomysł z muszlami z innych wysp raczej nie wypali, ja bym na twom miejscu poszedł w to miejsce gdzie było tak dużo tych muszli oznaczonych X i tam wszytsko przeczesał kilka razy, wraz z zagłębieniem się w jaksinię. Może na mapie się nie wyświetla X a muszla po prostu gdzieś tam leży.

PostNapisane: 19 sie 2014, 17:21 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

bazix napisał(a):
pomysł z muszlami z innych wysp raczej nie wypali, ja bym na twom miejscu poszedł w to miejsce gdzie było tak dużo tych muszli oznaczonych X i tam wszytsko przeczesał kilka razy, wraz z zagłębieniem się w jaksinię. Może na mapie się nie wyświetla X a muszla po prostu gdzieś tam leży.

no niestety, nic tam nie ma, spędziłem w tym miejscu kolejną godzinę i nic nie znalazłem... no cóż... chyba trzeba poczekać na patcha.

PostNapisane: 19 sie 2014, 18:17 
Casual
Casual

mam ten sam problem co kolega opisuje więc podczepiam się pod temat i czekam na rozwiąznie:/
Szamanka niestety nic mi nie chce zaliczyć proponowane opcje rozmowy to:
handel
nauka
koniec
:/

PostNapisane: 20 sie 2014, 11:24 
Casual
Casual

Ja również mam ten problem. Jeśli ktoś znajdzie rozwiązanie proszę o info. Macie orginalną grę? Bo ja mam pirata. Może to przez to. :p3:

PostNapisane: 20 sie 2014, 12:41 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

niestety w dalszej części gry questy bugują się co raz bardziej... trzeba będzie zacząć od nowa... ale najpierw poczekam aż wyjdzie jakaś łatka. Na steamie mam tylko do Risen2 jakiś update.. ;p

@up

nie wiem co to za moda ostatnio nastała, aby kraść i jeszcze się tym chwalić. Gra wcale nie jest taka droga.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 3   [ Posty: 22 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona