Teraz jest 17 wrz 2021, 02:02

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ulubiony NPC
PostNapisane: 05 lis 2014, 20:45 
Casual
Casual

Gra w: Fifa, Far Cry. Gothic
Mój pierwszy temat na tym forum. Tak więc mamy już ulubioną frakcję i miejsce. Czas na wybranie ulubionego bohatera (NPC).

Swój głos oddaję na Horasa. Powodów jest naprawdę kilka. Już od razu go polubiłem, swietnie spisywał się w roli mojego pomocnika na wszystkim misjach. Dodatkowo można było u niego wymieniać skalne krysztaly na bardzo cenne magiczne kryształy. Jednak zdecydowanie utknie w mojej pamięci dzięki metamorfozie, gdzie przeszedł na drogę zła (właściwie to nie przeszedł, bo cały czas na niej był).

Oprócz tego szczególną uwagę zwrócił na mnie Kostuch. Tak jak w R2 go nie trawiłem tak w trójce naprawdę go polubiłem. Prawdopodobnie to wina angielskiego dubbingu.

Piszcie kto jest waszym ulubionym NPC i dlaczego ? :D

Tytuł: Re: Ulubiony NPC
PostNapisane: 05 lis 2014, 22:40 
Adept analogów
Adept analogów

Zdecydowanie Jaffar. Ogólnie lubię gnomy, to takie sympatyczne stworzenia. Do tego można się przy nich pośmiać, a i pomocni są bardzo, bo zbierają złoto i drop. Kostuch na drugim miejscu za jego liczne komentarze na temat zwłok no i na początku bardzo pomaga swoim leczeniem.

PostNapisane: 06 lis 2014, 18:15 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: The best game ever - Gothic.
Akurat Jaffar jest w trójce tak bezpłciowy, że przez długi czas po przejściu gry miałem żal do PB, że pozbawili duszy postać, która była genialna w R2. Ulubionego NPC nie mam, bo żaden nie był na tyle ciekawy, by choćby utkwił mi w pamięci. Nooo, może Kostuch i jego teksty były OK, ale reszta słabo.

PostNapisane: 06 lis 2014, 20:12 
Casual
Casual

Gra w: Fifa, Far Cry. Gothic
GuideLucke napisał(a):
Ulubionego NPC nie mam, bo żaden nie był na tyle ciekawy, by choćby utkwił mi w pamięci. Nooo, może Kostuch i jego teksty były OK, ale reszta słabo.

Własnie, czy nie zauważyliście, że większość NPC jest po prostu mało charakterystyczna i ciężko ich zapamiętać na dłuższy okres. Weźmy choćby takiego Gothica, większość z tego forum byłaby w stanie teraz wymienić całe miasto np. Lobarta, Bospera, Lorda Andre i tak dalej, mimo, że to nie byli w cale kluczowi NPC. Jak myślicie z czego to wynika ?

PostNapisane: 07 lis 2014, 15:18 
Adept analogów
Adept analogów

GuideLucke napisał(a):
Akurat Jaffar jest w trójce tak bezpłciowy, że przez długi czas po przejściu gry miałem żal do PB, że pozbawili duszy postać, która była genialna w R2. Ulubionego NPC nie mam, bo żaden nie był na tyle ciekawy, by choćby utkwił mi w pamięci. Nooo, może Kostuch i jego teksty były OK, ale reszta słabo.

Jaffara z dwójki pamiętam tylko z jego licznych przekleństw. W tej części mocno go przyhamowali :D

PostNapisane: 07 lis 2014, 23:52 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: The best game ever - Gothic.
Wulfrik napisał(a):
GuideLucke napisał(a):

Jaffara z dwójki pamiętam tylko z jego licznych przekleństw. W tej części mocno go przyhamowali :D

Przyhamowali na tyle, że linii dialogowych jest tyle, co kot napłakał. :P

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]