Teraz jest 20 lis 2018, 12:17

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Call of duty advanced warfare nie ma obrazu
PostNapisane: 11 lis 2014, 23:35 
Casual
Casual

Witam.
Nie mogę znaleźć nic na ten temat.Czy ktoś może podpowiedzieć co zrobić z moim problemem, mianowicie:
Tak jak w tytule problem mam z obrazem, cała instalacja przechodzi zupełnie normalnie, niestety po wybraniu single player'a wczytuje grę a następnie pokazuje jedynie widok celownika i słychać strzały i otoczenie, wszystko dookoła jest ciemne brak obrazu oprócz celownika, czy coś może być z grą??

Przeniesione do działu CoD/Vadi

Tytuł: Re: Call of duty advanced warfare nie ma obrazu
PostNapisane: 12 lis 2014, 14:20 
Nazi Zombie

Gra w: komputer :P
To co mogę podpowiedzieć Tobie z własnych doświadczeń z graficznymi problemami w CoD'zie:
- może to zabrzmieć jak frazes, ale ma to częste potwierdzenie - najnowsze sterowniki do karty graficznej - upewnij się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję, jeśli nie to pobierz je ze strony producenta, ale przed instalacją pamiętaj aby usunąć dokładnie poprzednią wersję (zdeinstaluj ją poprzez Panel sterowania, następnie wyczyść rejestry i wszelkie pozostałości po sterowniku, polecam programik Driver Cleaner), potem restart, instalacja nowego sterownika i znowu restart - wiele osób ignoruje tego typu kroki i robią się różne śmieci
- jeśli powyższe nie zadziała zrób następującą próbę: w ustawieniach w zakładce grafika lub video (nie wiem co tam jest) powyłączaj wszystko co tam znajdziesz - rozdzielczość możesz zostawić w spokoju, jeśli już będziesz miał obraz w grze to poeksperymentuj z włączaniem kolejnych opcji, aż wychwycisz co nie działa - tak poradziłem sobie z podobnym problemem w CoD: World at War - też nie miałem obrazu

Zaznaczam, że nie jestem fachowcem i nie znam się na komputerach, powyższe nieprofesjonalne porady wynikają z moich własnych doświadczeń z grami. Pozdrawiam :)

facebookowy fanpage Armii Call of Duty:

https://www.facebook.com/pages/Armia-Call-of-Duty-callofdutywarfarepl/1543483715885010?fref=ts

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]