Teraz jest 27 maja 2019, 00:37

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: [Pytanie / Prośba o pomoc] Konsola do Advanced Warfare
PostNapisane: 11 paź 2014, 09:00 
Nazi Zombie

Gra w: komputer :P
Tak jak wskazuje na to temat, chciałem Was zapytać jaką konsolę rekomendujecie do "pogrania" w Advanced Warfare?

Mój wiekowy już PeCet - prawdziwa machina parowa - zwyczajnie się już zestarzał i nie uciągnie już najnowszego CoD'a (Ghostów nie uciągnął). Nowy piec, który pozwoliłby mi na granie w nowe gry w przyzwoitej jakości niestety przerasta moje możliwości finansowe z racji statusu studenta :P Uznałem, że niegłupim rozwiązaniem byłoby kupno konsoli. Zasadniczo grał będę w Advanced Warfare, gdy tylko wyjdzie - czasu wolnego niestety mam mało i grywał będę tylko w weekendy, zatem nie ma co oszukiwać, wystarczą mi 2-3 gry z głównym naciskiem oczywiście na CoD:AW.

W związku z powyższym w grę wchodzą 4 konsole: Xbox 360, Xbox One, PS3 i PS4. Jako wieloletni pecetowiec z klawiaturą i myszą mam oczywiście pewne obawy czy kontroler nie przysporzy mi większych trudności w grze, jak dotąd miałem okazję tylko 3 razy grać w FPS'y na konsoli (X360) i nie będę ukrywał, że była to nauka gry od zera :D I tutaj pytanie dla konsolowców: który pad (Xboxowy czy PS'owy) jest przyjaźniejszy do nauki dla takiego nowicjusza jak ja? Czy ma to jakiekolwiek znaczenie?

facebookowy fanpage Armii Call of Duty:

https://www.facebook.com/pages/Armia-Call-of-Duty-callofdutywarfarepl/1543483715885010?fref=ts

Tytuł: Re: [Pytanie / Prośba o pomoc] Konsola do Advanced Warfare
PostNapisane: 20 paź 2014, 19:10 
Free Company of Alinor

Gra w: śmierć
Generalnie to, który pad jest lepszy to kwestia czysto dyskusyjna. Dual Shock 3 to pad średni. Trochę mały, gałki ma ok, ale odbiegające od konkurencji. Dual Shock 4 z kolei to mój obecny pad przy PC i oczywiście przy samej PS4. Jest on wygody jeśli chodzi o trzymanie, ma dobre bumpery i trochę niepewne triggery, ale mają bardzo dobry "filling". Gałki są bardzo wygodne i nie mają (przynajmniej u mnie) martwych punktów jeśli chodzi o obrót o 360 stopni. Natomiast ich konstrukcja i guma z której są zrobione to grzech. Ścierają się bardzo szybko i polecam od razu kupić nakładki. D-Pad jest bardzo dobry we wszystkich grach poza bijatykami, gdzie działa za wolno. Przyciski płytkie i ciężko je wyczuć.
Najlepszym wyborem jak dla mnie jest pad od X360 który ma bardzo dobre przyciski, wygodne, duże analogi (niestety lewy jest dla mnie umiejscowiony tak, że ni mogę wykręcać odpowiednich combosów w bijatykach, ale z poruszaniem się nie ma większego problemu). Bumpery pozostawiają wiele do życzenia, no i ma kiepski D-Pad. Wersja XONE jest jak dla mnie poprawiona i działa świetnie, dlatego polecam pady od Microsoftu.

Tytuł: Re: [Pytanie / Prośba o pomoc] Konsola do Advanced Warfare
PostNapisane: 04 lis 2014, 22:16 
Nazi Zombie

Gra w: komputer :P
Prawdopodobnie zdecyduję się na PS4, jednak niedawno wynikła u mnie konieczność kupna nowego TV, co niestety na budżet studenta jest barierą dość trudną do przebicia i będę musiał "dozbierać"...

facebookowy fanpage Armii Call of Duty:

https://www.facebook.com/pages/Armia-Call-of-Duty-callofdutywarfarepl/1543483715885010?fref=ts

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]