Wczytywanie
Teraz jest 19 cze 2019, 09:14

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 46   [ Posty: 455 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 46  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ayika - Tu gramy [+18]
PostNapisane: 11 lis 2014, 01:32 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Papers please, Dirt 3, World of Tanks, OSU!
Ayika

Podróż pociągiem odbyła się bez żadnych problemów. Trwała ona kilka godzin w zależności od miejsca, z którego dany pociąg wyruszył. Gdy laureaci wyszli na peron, zostali natychmiast skierowani przed peron, gdzie stały już zaparkowane samochody. Sam peron nie wyróżniał się niczym. Gdy bagaże zostały załadowane do samochodów, a ich właściciele wsiedli już na tylne siedzenia swoich aut - szoferzy ruszyli w kierunku hotelu. Podróż trwała zaledwie 15 minut. Po drodze można było oglądać ludzi chodzących we wszystkich kierunkach, dzieci sprzedających gazety czy dorosłych, którzy polerowali pantofle innym za parę drobniaków. Architektura nie wyróżniała się niczym szczególnym, ponad inne miasta czy kraje. Proste ceglane budynki, jedne starsze od drugich. Po dotarciu do celu, samochody zaparkowały przed hotelem Maredemous i wyłączyły silniki. Szoferzy, otworzyli drzwi swoim pasażerom oraz zajęli się ich bagażami niosąc je. Wszyscy zostali skierowani do jadalni. Szoferzy, którzy zmienili się w lokajów zostali na głównym holu. Budynek prezentował się dość dostojnie, jednak nie był to szczyt luksusów. W jadalni, poza laureatami Loterii oraz sporą ilością stolików z krzesłami znajdowała się już tylko kobieta ubrana w strój pokojówki przy stoliku, na którym leżało 8 kluczy oraz organizator Loterii - pan Zotter we własnej osobie. Miał on na sobie swój garnitur oraz cylinder. Wąsy starannie uczesane i wszystko dopięte na ostatni guzik. Spojrzał on dumnie na wszystkich zebranych i rzekł do nich entuzjastycznym głosem
-Witam serdecznie moich drogich zwycięzców. Na początku chciałbym wam osobiście pogratulować zwycięstwa w mojej Loterii, jeśli pozwolicie - podszedł do każdego z osobna i uścisnął dłoń każdemu mężczyźnie, a kobietom ucałował dłoń po przedstawieniu danej osoby -Lars ze Szwecji, Morgan ze Stanów Zjednoczonych, Joseph z Włoszech, Bernardo z Brazylii, Edwart z Angli, Lidia z Brazylii oraz Charlotta również ze Stanów Zjednoczonych. Pokojówka przy kluczach, oraz lokaje z holu, którzy widzieli oraz słyszeli wszystko przez wielką futrynę zaczęli bić brawo. Po osobistym pogratulowaniu wszystkim, Zotter stanął obok pokojówki i dokończył swoją wypowiedź - To jest hotel, w którym spędzicie jedną noc, aby dobrze wypocząć na stałym lądzie przed jutrzejszym popołudniowym wypłynięciem z portu. Od Ewy - wskazał dłonią pokojówkę, która uśmiechnęła się bardziej na chwilkę - pobierzecie państwo klucze. Możecie równie dobrze wybierać na chybił-trafił, gdyż każdy pokój jest taki sam. Życzę miłego pobytu- dopowiedział po czym z uśmiechem opuścił salę kierując się gdzieś w głąb hotelu.
Na stoliku leżało 8 kluczy z przypiętymi metalowymi tabliczkami z numerami od 101 do 108.

Tytuł: Re: Ayika - Tu gramy [+18]
PostNapisane: 11 lis 2014, 11:40 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TES, TLJ
Charlie

Uśmiechnęła się ładnie i podeszła do stolika, sięgając po kluczyk. Wyciągnęła ten z numerem 107 i schowała go do kieszeni. Spojrzała na pozostałych.
- Jestem Charlotta, ale mówcie mi Charlie - powiedziała przyjaźnie do zebranych. Zatrzymała wzrok na Lidii, spodziewała się, że będzie tutaj więcej kobiet.

Obrazek

Dubhenn haern am glǎndeal, morc'h am fhean aiesin.

PostNapisane: 11 lis 2014, 12:29 
Nałogowiec
Nałogowiec

Edward

Po przemówieniu pana Zottera skinął głową na znak zrozumienia, po czym podszedł po kluczyk. Przed nim ruszyła już kobieta, która przedstawiła się jako Charlotta. Jego pokój miał numer 105.

-Dzień dobry, drogie panie oraz panowie. Jestem Edward.

Ukłonił się przy tym stojącej niedaleko Charlott'cie i znajdującej się nieco dalej Lindii. W stronę panów skinął głową.

Obrazek
Aby dołączyć, kliknij w obrazek.

Free Company of Alinor- Ktoś

PostNapisane: 12 lis 2014, 21:26 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Europa Universalis IV
Lars

Lars podszedł po kluczyk jako ostatni ze zgromadzonych. Trafił mu się numer 106.
- Witam wszystkich, jestem Lars.

Ukłonił się paniom, panom uścisnął dłoń.

PostNapisane: 13 lis 2014, 08:31 
Nałogowiec
Nałogowiec

Morgan

Dzień dobry wszystkim - powiedziałdo uśmiechnięty staruszek i tylko Larsowi podał rękę rękę. Podszedł do stolika z kluczami i wykonał gest zapraszający patrząc w stronę Lidii - Kobiety przodem - powiedział grzecznie. Gdy ta wzieła swój kluczyk, Morgan wziął kluczyk z numerem 101 i odszedł nieco od stolika

Lidia

Słuchałą uważnie pana Zottera, jednak można było zauważyć, że często zerka na Berdnardo. Miło mi Cię poznać Charlie - powiedziała i uśmiechnęła się - Miło mi was poznać- dodała. Gdy Morgan przepuścił ją do stolika z kluczami trochę się zawstydziła. Podeszła i zabrała kluczyk z numerem 108.

Bernardo

Po przemówieniu nie przywitał się ze wszystkimi tak jak reszta, tylko odpowiedział na przywitanie Charlie z uśmiechniętym jednym kącikiem ust - Witam piękną damę - po czym podszedł do stolika z kluczami patrząc w oczy Charlie. Spojrzał na stół i wybrał pokój 104

Joseph

Wyglądał jakby był bardzo wyluzowany. Po przemówieniu powiedział po wszystkich innych lekko podśmiechując - Ale odjazd ludzie... Mówcie mi Joseph . Z uśmiechem i do połowy przymkniętymi oczami podszedł spokojnie do stolika i wziął kluczyk z numerem 103

Pani przy stoliku z kluczami

Uśmiechała się do każdego przez cały czas. Kiedy każdy podchodził po swój kluczyk, ona zapisywała wybór każdego w małym notesie. Kiedy wszyscy już wzieli swój kluczyk, schowała notes i długopis do małej kieszonki w swojej koszuli i powiedziała do wszystkich - Teraz, kiedy wybraliście już swoje klucze możecie udać się do swoich pokoi. Jutro o 9 będziecie mieli śniadanie, a o 8.30 wszystkich obudzę. Pokoje są na piętrze. Schody są na końcu głównego holu, a winda zaraz obok. Po chwili spytała się jeszcze dla pewności - Czy macie jakieś pytania?

PostNapisane: 13 lis 2014, 23:17 
Nałogowiec
Nałogowiec

Charlie

Odwzajemniła uśmiech Bernarda i skinęła lekko głową. Podobał jej się.
- A dziś? Czy możemy odpocząć po podróży, czy czekają nas jakieś atrakcje? - zapytała miło, patrząc na kobietę.

Obrazek

PostNapisane: 14 lis 2014, 14:27 
Nałogowiec
Nałogowiec

Edward

Stwierdził, że by się z kimś zapoznać. Podszedł fo Morgana, skinął głową i powiedział:

-Dzień dobry, jestem Edward. Jeśli można spytać: skąd pan tu trafił?

Obrazek
Aby dołączyć, kliknij w obrazek.

Free Company of Alinor- Ktoś

PostNapisane: 14 lis 2014, 23:14 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Europa Universalis IV
Lars

- Właśnie, o to chciałem też zapytać. Albo może jakiś posiłek jeszcze?- dołączył się do pytania Charlie.

PostNapisane: 15 lis 2014, 00:40 
Nałogowiec
Nałogowiec

Pani przy stoliku z kluczami

Macie czas wolny aż do ciszy nocnej zaczynającej się o 22. Jeśli szukacie rozrywek, możecie udać się do pokoju rozrywkowego. Jest na prawo od schodów. Mamy tam stoły bilardowe, stoły do ping ponga oraz biblioteczkę z książkami oraz kilka wygodnych kanap - odpowiedziała patrząc na Charlie. Gdy usłyszała pytanie Larsa, również odpowiedziała - Jeśli zgłodniejecie, możecie tu przyjść o 20. Będzie na was czekać kolacja . Gdy lokaj podszedł, wręczyła mu jakąś kartkę z notatnika, z którego ją wyrwała i ponownie schowała notes.

Jeden z lokajów

Gdy kobieta od kluczy skończyła odpowiadać na pytania podszedł do niej jeden z lokajów i wyciągnął ku niej rękę patrząc na nią. W odpowiedzi dostał karteczkę, z którą kierował się do pozostałych lokajów ukłoniwszy się uprzednio laureatom. Gdy do nich doszedł zebrali się w kółku i przyjrzeli karteczce. Po chwili każdy z nich chwycił za przydzielone im bagaże i ruszyli w stronę schodów. Ten który miał przy sobie karteczkę, schował ją do tylnej kieszeni w spodniach.

Morgan

Spojrzał uprzejmie na Edwarda i odpowiedział mu - Witaj młodzieńcze. Morgan, miło mi, ale już się chyba przedstawialiśmy prawda? - zwrócił na to uwagę przyjacielskim głosem po czym kontynuował - Jestem z Rio. To będzie cud, jeśli taki starzec jak ja dożyje końca tej wycieczki - zaśmiał się

Bernardo

Stał kilka kroków z boku Charlie, kiedy ta zadawała pytanie pomocniczce Zotter'a. Obrzucał ją spojrzeniami od stóp do głów nieco przygryzając wargi - pilnował się, aby go nie przyuważyła.

Lidia

Widząc zachowanie Bernardo i reakcję Charlie wydawało się jakby chciała coś powiedzieć robiąc krok do przodu, ale przystanęła patrząc na przemian to na Charlie, to na Bernardo. Wyraźnie jej się to nie podobało i z nerwowo opuściła jadalnie wychodząc na główny hol. Skręciła w lewo, w stronę schodów.

Joseph

Przyglądał się ludziom dookoła na wpół przymkniętymi oczyma. Morgan rozmawiał z Edwardem, Lars z Charlie pytali o coś kobietę przy stoliku, Bernardo obmacywał wzrokiem Charlie i widząc to uśmiechnął się, jakby wiedział co mu chodzi po głowie, a Lidia zdenerwowana opuściła jadalnie. Nie wiedząc co może tu jeszcze zrobić odezwał się spokojnie nawet nie licząc, że ktoś zwróci na niego uwagę - Skoro nie ma tu nic to roboty... Obejrzę swój pokój - kończąc wypowiedź poszedł w ślad za Lidią

PostNapisane: 15 lis 2014, 12:35 
Nałogowiec
Nałogowiec

Charlie

Wysyłać dorosłych ludzi spać o dwudziestej drugiej? Ha, już to widzę!
- Dziękuję - odpowiedziała grzecznie, lekko skinąwszy głową. Uśmiechnęła się do Larsa i Bernardo, wzrokiem starając ogarnąć wszystkich. Zdziwiło ją, że dwoje uczestników już odeszło. - A czy w okolicy jest coś godnego zobaczenia? - spytała jeszcze kobiety. - Do kolacji mamy jeszcze sporo czasu i chciałabym wyjść na spacer - dodała łagodnie, nieco się tłumacząc. - Jeśli to oczywiście nie problem.

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 46   [ Posty: 455 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 46  Następna strona