Wczytywanie
Teraz jest 19 cze 2019, 09:38

Napisz wątekOdpowiedz Strona 23 z 46   [ Posty: 455 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 46  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ayika - Tu gramy [+18]
PostNapisane: 09 lut 2015, 23:54 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TES, TLJ
Charlie

Zeskoczyła z parapetu i spróbowała na szybko wywietrzyć dym.
- Chwilkę! - dodała nieco nerwowo, machając rękami, żeby pozbyć się zapachu. Niezbyt ładnie zgasiła papierosa o parapet i wyrzuciła go przez okno. Z walizki złapała szlafrok i podeszła do drzwi, uchylając je lekko. - Tak? - spytała, zaglądając przez szparę.

Obrazek

Dubhenn haern am glǎndeal, morc'h am fhean aiesin.

PostNapisane: 10 lut 2015, 00:16 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Papers please, Dirt 3, World of Tanks, OSU!
Charlie

Jej oczom ukazał się nieco zmartwiony Bernardo w niezmienionym jeszcze ubraniu.
- Przepraszam, jeśli przeszkadzam. Mogę Ci zająć minutę?

PostNapisane: 10 lut 2015, 00:17 
Nałogowiec
Nałogowiec

Charlie

- Tak, jasne - powiedziała, wpuszczając go do środka. Zdziwiła się, widząc, że jest zmartwiony. - Coś się stało?

Obrazek

PostNapisane: 10 lut 2015, 23:20 
Nałogowiec
Nałogowiec

Bernardo

Wszedł do środka nieco zmieszany. Myślał, że może przeszkodził jej w czymś i przyszedł nie w porę. Na przykład, że chciała iść już spać a tu pukanie do drzwi. Stanął pod ścianą obok drzwi i spojrzał jej w oczy.
- Martwię się o Ciebie. Uważaj na Morgana, dobrze? - jego głos nie był smutny, ale czuć było w nim troskę. Pewnie obawiał się Morgana i chciał ostrzec Charlie

PostNapisane: 10 lut 2015, 23:36 
Nałogowiec
Nałogowiec

Charlie

Zamknęła za nim drzwi i przewiazała się paskiem od szlafroka. Nie musiał oglądac jej piżamki w misie. Mimowolnie zaśmiała się.
- Czy ty aby nie przesadzasz? - spytała, patrząc na niego pobłażliwie. - Przecież to tylko staruszek, co najwyżej laska może nastąpić na stopę.
Odrzuciła włosy do tyłu i zmrużyła oczy. Nie chciala sobie za dużo wyobrażać, ale czy Bernardo nie byl... Zazdrosny?
- Obawiam się, że nie rozumiem, co masz na mysli - dodala, mijajac go i podchodzac do okna, zeby je zamknac.

Obrazek

PostNapisane: 10 lut 2015, 23:48 
Nałogowiec
Nałogowiec

Bernardo

Uśmiechnął się na chwilę i spojrzał w podłogę.
- Mam przykre doświadczenia ze starcami, jeśli można to tak ująć. Kiedyś, moja matka pomagała ciągle rodzicom mojego ojca. Głównie pieniężnie. Natomiast, kiedy myśleli, że nikt ich nie widzi ani nie słyszy śmiali się z niej. Sam słyszałem. Potem, kiedy matka umarła w wypadku, Ci nawet nie przyszli na jej pogrzeb, a zamiast tego poszli gościć się do swoich starych przyjaciół. Gardzę nimi. - zrobił kilkusekundową pauzę, by zastanowić się co dalej powiedzieć.
- Chciałbym żebyś wiedziała, że nie każda stara osoba jest nie winna. Zależy mi na Tobie, więc nie chce abyś potem czegoś żałowała. Tylko tyle - jego spojrzenie jak i akcent zdawał się potwierdzać jego słowa. Poza tym, po co miałby ją okłamywać?

PostNapisane: 10 lut 2015, 23:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

Edward

Spojrzał jeszcze ostatni raz na zdjęcie, po czym wyciągnął wszystkie przybory toaletowe i poszedł się umyć. Kiedy skończył naszykował sobie ubrania na następny dzień a te znoszone schował do bagażu. Zastanawiał się znów chwilę, czy odwiedzić Charlie w sprawie książki, jednak stwierdził, że sam jest już dość zmęczony, a ona, jeśli by chciała, zgłosiłaby się po lekturę. Ubrany w prostą, szaro- czarną pidżamę położył się na łóżku i próbował usnąć. Prawda jest taka, że już czekał na wyprawę do Nowego Jorku. Pobyt w Brazylii zaczął mu już się powoli dłużyć, a jego towarzysze jak na razie wydawali się być całkiem przyjemną ekipą, choć nadal nie mógł się do nich przyzwyczaić. Często, wieczorami zaczynał rozmyślać.
-Dobranoc. -Powiedział głosem innym niż słowa wypowiadane w próżnię. W pokoju co prawda nikogo oczywiście nie było, jednak głowę miał odwróconą w stronę stolika.

Obrazek
Aby dołączyć, kliknij w obrazek.

Free Company of Alinor- Ktoś

PostNapisane: 10 lut 2015, 23:56 
Nałogowiec
Nałogowiec

Charlie

Zaskoczył ją i w pierwszej chwili nie wiedziała co ma powiedzieć.
- Przykro mi, że spotkało cię coś tak... Bolesnego - odrzekla łagodnie, podchodząc bliżej. Położyła dloń na jego przedramieniu. - Ale nie sądzę, że Morgan jest rownie... Wyrachowany - dodała z rozmyslem. - Chyba nie warto wrzucać wszysgkich dojednego worka? To starszy czlowiek na wycieczce mlodych, trzeba troche zwrocic na niego uwage.
Usmiechnela sie ladnie zagladajac mu w oczy. Troche jej sie nie spodobalo, ze sklada takie deklaracje jak "zalezy mi ma tobie", na Boga, znaja sie jeden dzien... Starala sie jednak noe dac po soboe tego poznac. Myslala, ze jak go lepiej pozna, to jek moze i zacznie zalez, ale teraz Bernardo byl po prostu... Dziwny. Troche niepokojacy.

Obrazek

PostNapisane: 11 lut 2015, 00:03 
Nałogowiec
Nałogowiec

Bernardo

- Po prostu straciłem zaufanie do ludzi w jego wieku. Miałem wątpliwości czy Ci o tym powiedzieć, ale wyszło jak wyszło. Po prostu byłoby mi szkoda, gdybyś zawiodła się na jego zaufaniu. Nawet, jeśli znamy się tak krótko - odpowiedział już patrząc na nią. Zaczynał powoli gubić się w swoich słowach. Świadczyło to o tym, że nie do końca przemyślał tego, co i jak chciałby jej powiedzieć.

PostNapisane: 11 lut 2015, 00:10 
Nałogowiec
Nałogowiec

Charlie
- Rozumiem... A przynajmniej probuje - stwierdzila calkiem powaznie. - Ale chyba trudno mowic o zaufaniu... Ja tylko staram sie byc mila, nic wiecej - dodala, zaplatajac rece na piersi. - To chyba nic zlego?

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 23 z 46   [ Posty: 455 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 46  Następna strona