Wczytywanie
Teraz jest 19 cze 2019, 09:15

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ayika - Ogłoszenia
PostNapisane: 12 lis 2014, 17:47 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Papers please, Dirt 3, World of Tanks, OSU!
Regulamin sesji

1. Możecie dyskutować ze mną o zmianie czegoś jeśli pojawią się odpowiednie argumenty
2. Przypada jeden post gracza na jeden odpis MG (nie licząc rozmów i drobnych działań)
3. Preferuję storyling ale kości również się pojawią (najczęściej przy losowych zdarzeniach i walkach dystansowych ale nie tylko)
4. Uważajcie na swoje decyzje. Każda z nich ma wpływ na dalsze losy świata. Jeśli np. zabijecie bardzo ważną osobę, która będzie na samym początku to będzie miało niebagatelne znaczenie dla całej wyspy, jej mieszkańców a nawet dla was samych
5. Jeśli ktoś wykonuje czynność wymagającą odpisu MG a inni jeszcze nie odpisali to nie czekam 3 dni ale robię odpis wcześniej uwzględniając tylko tą wymienioną wcześniej osobę
6. Sesja zakończy się gdy wszyscy rozejdziecie się w swoje strony. Będziecie mogli albo zostać w nowym świecie albo wrócić do swojego starego. Tam lub na Ziemi załatwicie jeszcze kilka formalności i sesja zakończy się. Chyba że bardzo chcielibyście grać dalej to nie widzę problemu.
7. Ekwipunek będzie edytowany za każdym razem, kiedy coś schowacie lub weźmiecie z jakiegoś miejsca. Będzie napisane co macie przy sobie oraz co gdzie pochowane przez was.
8. Aby urozmaicić sesję w pewnych okolicznościach będę miał okazję do stworzenia przeróżnych gier dla BG, czasami nawet i na śmierć i życie.
9. Na odpis macie maksymalnie 72 godziny (3 dni). Po upływie tego czasu dana postać zostanie zbotowana przeze mnie.
10. Jeśli jakaś postać będzie zbotowana 10 razy (cały miesiąc) pod rząd, od 11 odpisu postać zostanie uśmiercona przy najbliższej okazji
11. Jeśli będę zmuszony do częstego, aczkolwiek nie ciągłego sterowania czyjąś postacią, w tym przypadku również zostanie uśmiercona przy najbliższej okazji
12. Edycją ekwipunku, leksykonu oraz ewentualną modernizacją regulaminu zajmie się Ondzia z własnego życzenia, gdyż ja nie posiadam praw moderatora
13. Jeśli BG napisze w temacie nieobecności o swojej nieobecności, zbotowanie postaci owego gracza nie będzie liczone do serii 10 zbotowań, po których następuje uśmiercenie postaci.

Tytuł: Re: Ayika - Ogłoszenia
PostNapisane: 16 lis 2014, 23:48 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ogłoszenie 1

Trochę się opis bohaterów zmienił w leksykonie. Mam nadzieję, że wam się podoba. Komentarze odnośnie tego jak zwykle mile widziane ;)

Tytuł: Re: Ayika - Ogłoszenia
PostNapisane: 17 lis 2014, 21:10 
Nałogowiec
Nałogowiec

[center]Ogłoszenie 2[/centrum]

Od piątku może być ciężko u mnie z odpisami ponieważ mam w klasie istne tsunami kartkówek i 2 sprawdziany ... Może uda mi się coś naskrobać w między czasie ale jeśli nie to przynajmniej wiecie czemu.

Dochodzi też nowa zasada do regulaminu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]