Wczytywanie
Teraz jest 18 maja 2021, 11:31

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problem ze słabym expem.
PostNapisane: 22 maja 2015, 14:04 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Zauważyłem pewien problem. Po skończeniu Białego Sadu (z wszystkimi pobocznymi misjami) uzyskałem ledwo 3 lvl. Po przedostaniu się do Velen praktycznie wszystkie zadania na jakie się napotykam wymagają 7, 8 lub nawet 33 poziomu. Co chwile na drodze spotykam bandytów na 10 poziomie. Z jednym dam radę ale kilku nie ma szans. Byle wilki w lesie są 10 poziomu. Praktycznie nie otrzymują ode mnie obrażeń albo natychmiast się leczą. Nie mam jak nabić punktów bo nie dam rady wykonywać zadań. O co w tym chodzi ? Skąd mam wziąć brakujące 3 lub 4 tysiące punktów żeby mieć choć 7 poziom ?

Tytuł: Re: Problem ze słabym expem.
PostNapisane: 22 maja 2015, 14:25 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Zwiedzaj okolice na swój poziom. Ja tam nie narzekam, że spotkam bazyliszka na 14 lvl...
W chwili obecnej mam 8 poziom. Po prostu trzymaj się okolic z głównego wątku czyli Barona, Keiry, Wiedźm i rób w tamtej okolicy zadania. Pamiętaj, że świat jest otwarty więc wszędzie możesz iść od razu ale to nie znaczy, że dasz wszędzie sobie radę od razu.

Tytuł: Re: Problem ze słabym expem.
PostNapisane: 22 maja 2015, 14:48 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Ja za wszystkie zadania poboczne i wiedźmińskie, szukanie skarbów i tępienie bandytów, oraz współprace z Czarnymi, po zabiciu Gryfa miałem 4 lvl ( 3 stopień trudności), piaty mi wskoczył po jaskini z Nekkerami koło drzewa Wisielców. Polecam walenie z kuszy do czerwonych beczek - bardzo pomaga w walce.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]